Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yükselen Yöneticisi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
bu arada yükselen yöneticim güneşim merkürle( akrep) kavuşumda,
jüpiterle(yengeç) trine,
satürnle(oğlak) 60,
neptünle(oğlak) 60,
plutoyla(akrep) kavuşum durumunda

marskovası

Bende yazmak istiyorum dil çýkarma Çok önemli ve kesinlikle bilmediğim ve hala anlayamadığım bir konu. Şimdi bir T-kare getirin gözünüzün önüne; getirdiniz çiçek Devamında bu T-kareden uzanan başka bir çizgi yks yöneticime gitmiş (karşıttan biraz az açı diyelim) bu ne demek oluyor? Biri "çıkış noktan-rahatlama noktan yks yöneticin bu T-kareden" demişti. Yaptım:

[Resim: 88595029.jpg]

Bu boş kalan uç Jüpi'ye gidiyor, nedir nedir? Biskrem'im yok ama Alman çikolatam var evde verygood

aeon

(02-22-2011 02:46 AM)penelope Yazılan: [ -> ]bu arada yükselen yöneticim güneşim merkürle( akrep) kavuşumda,
jüpiterle(yengeç) trine,
satürnle(oğlak) 60,
neptünle(oğlak) 60,
plutoyla(akrep) kavuşum durumunda

yükselen yöneticinin akrepte ve plutoyla kavuşum olması akrepsi vucut hatlarını arttırabilir
etkleyici bakışlar , karizmatik ve gizemli duruş.

hem aslan hem akrep etkisini oluşu diktatör ve yönetmeye ağilimli bir yapıyı da anlatabilir. gülücük
yükselen oğlak ve satürn 7. evde..
demek ki ben ve sen aksım satürnün yönetiminde.. pek iyi bişey değil bu.
Alıntı:yükselen yöneticinin akrepte ve plutoyla kavuşum olması akrepsi vucut hatlarını arttırabilir
etkleyici bakışlar , karizmatik ve gizemli duruş.

hem aslan hem akrep etkisini oluşu diktatör ve yönetmeye ağilimli bir yapıyı da anlatabilir.

bakışlarımın etkileyici olduğunu söylüyorlar doğrudur gizemli ve dikkat çekici olduğumu da gülücük

gel gelelim dikatatörce değil ama yönetmeye eğilimli bir yapım var.üniversiteye kadar hep sınıf başkanıydım :D genelde tatlı sözle insanlara yakınlaşarak yaptığımı görüyorum kimseyi kırmak istemem. 12.ev aslanda olduğu için mi acaba diye düşünüyorum aslan özellikleri gösteriyorum ama belirgin baskın herkesin görebileceği gibi değil..hatta çoğunlukla yönetim istemesemde çevremdeki insanlar tarafından bu görev veriliyor sanki..
ayrıca diktatör eğilimli insanların beni yönetmeye kalktığını da söyleyebilirim ılımlı yapım yüzünden..

3.evim terazi
yükselen yöneticim güneş akrepte ve 3. evimde merkür mars pluto hepsi akrep 3. ev.. şans noktam güneş merkür ve plutoyla ters açı :(
Benim yükselen yöneticim Merkürm Yay'da
Yine yay burcuna vurgu var.Vucüt yapım yüz yapım yay burcu için anlatılanlara çoğunlukla uyuyor zaten yay burçlarının yüzleri güzel olur yüz güzelliği de vermiş ama benim ayımın boğa olmasından yüz güzeliğimi abartmış dil çýkarma gülücük

merkür kavuşum güneş
merkür kavuşum venüs
merkür kavuşum uranüs
merkür yarım kare pluto
merkür yarım kare satürn
merkür kare asc
benim asc yöneticim boğa burcunda ve biçok açısı var ama ben asc başak özelliklerinin hemen hepsini taşıyorum.tek zeki ve masum bakışlar hariç:D başaklar iyi niyetinden ve mütevaziliğinden dolayı saf bi bakışları vardır ama zeki dururlar.
ama gerçi güneşim yani benliğim başağın bu özelliklerini taşımasada ilk bakışta insanlar beni çok çekingen, mütevazi, soğuk, zeki biri olarak düşünebiliyolar.yani başak duruşu.sonra tanıyınca dışarıda gördüklerinden daha hayalperest, çocuksu, özgüvenli biri görüyolar
yükselen aslanın 3. dekanı koç/mars dekanı olmam dolayısıyla marsın açıları da yükselenimi etkiliyor diyebilir miyiz ? gülücük

marsımın açıları

ay 120

venüs 30

jüpiter 120

uranüs 30

ac 30
Yükselen Başak yönetici Merkür,8.evde.
Yaptığı açılar;

MERKÜR SATÜRN SQUARE

Haritasında Merkür satürn karesi olanlar geleneklere bağlıdırlar. Karamsarlığa kolay kapılabilir, olayların daha çok kötü yanlarını düşünürler. Önemsiz detaylar üzerinde çok fazla durdukları için, asıl önemli olanı kaçırabilirler. Başaramamak korkusu yüzünden atılım yapmakta zorlanırlar. Kardeş ve çocuklarla ilişkilerinde problem yaşayabilirler.Alakasız detaylarla uğraşırlar. Pekçok şeyi dert edinirler. Yasam görüşleri kötümserdir. Genellikle çabuk kıskanan kişilerdir. Yazılı teklifleri ve istekleri onlara çoğunlukla zarar getirir. Düşünce ve davranışlarında sistemsiz ve disiplinsizdirler.

MERKÜR URANÜS TRINE

Bu insanlar, genellikle kendilerini insanlığa adarlar. Yeniliklere, değişime çok açıktırlar. Duygularını çok iyi ifade ederler. Çok iyi yazar, konuşmacı olabilirler. Rol yetenekleri oldukça fazladır. Yüzeysel konuşmalardan kaçınırlar. Susmayı; seviyesiz boş sohbetlere tercih ediyorlar.Entellektüel ve sezgisel kişilerdir. Yeni konularda ve düşünce sistemlerinde iyi araştırmacıdırlar. Ani düşünceleri onlara kazançlar sağlar. Geleneklere bağlı değildirler. Astrologlar için iyidir.

Burada birbiriyle çelişen yargılar yok mu,bitiyorum.

MERKÜR MC SEKSTIL

Sosyal alanda iletişim yeteneğini arttırır Ev hayatlarıyla iş hayatlarının dengeleri uyumludur. Aile atmosferleri onları çok mutlu eder. İşverenlerle de iyi geçinirler

MERKÜR JÜPİTER SEKSTIL

Bu konum, yüksek eğitim için çok uygundur. Özellikle din, felsefe, ve eğitim alanlarında çok başarılı olabilirler. Farklı kültürler ilgilerini çektiğinden seyahat etmeyi çok sevebilirler.Felsefi ve entellektüel konulara meraklıdırlar. Yabancı kültür ve ülkeleri tanımak isterler. İyimser kişilerdir. Güzel şeyler düşünürler. Evleri onlar için entel aktivitelerle dolu olmalıdır.

MERKÜR VENÜS SEKSTIL

Bu konum, yazı ve konuşma konusunda üstün yeteneklilik göstergesidir. Edebiyatta ve müzikte çok başarılı olabilirler. Fikirlerini ve duygularını çok rahat, güzel bir şekilde dile getirebilirler. Haritalarında aksini gösteren etkiler olsa bile bu konum, geçinilmesi kolay bir kişilik göstergesidir.Tatlı konuşurlar. Şairane hitapları ve literatür bilgileri iyidir. Diplomat kişilerdir. Genellikle uysaldırlar. Sesleri çok iyi tınlar ve melodiktir. Birçok kompozitörde bu açı vardır.

Parlaışık

Yükselennim yengeç , yöneticisi mercür 2. evde junom ile kavuşumda ve 12. evdeki marsla sextil açı yapıyorlar ... bu hususta bilgisi olan var mı ? Ha bu arada mercür 2. evde mesleğim hukuk o ayrı ben diğer açısal durumları merak ediyorum .Teşekkürler
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Referans Adresler