Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yükselen Yöneticisi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
teşekkürler felicecim.. çiçek

bi şeyi gittikçe dahada iyi farkediyorum kendimde, liderlik ve organize etme gibi konularda hep hazırı bekliyorum.. hiç bir gayretim çabamda olmuyor.. proğram her ne ise yapan yapsın, hazırlayan hazırlasın, ben hazıra konayım, protokol olarak izleyeyim diyorum gülücük sanırım ay-balık böyle yapıyorgülücük)
yukselenim yengec yonetici ay 11inci evde kuzey dugumumle kavusumda.. 11 evde ayrica sironda var ve buyuk bir kismi boga .. ay ikizler 5inci evdeki yayda olan uranusumle karsit.. bu ne gibi etkiler verir?
Yükselenim Başak.
Yöneticisi Merkür Boğada 9.evde(Whole Signs)
Merkürün tek bir kare açısı var Satürnle (Satürn-Oğlak-5.ev)
Çok ciddi görünme kendini tam ifade edememe gibi anlamları olabilir mi?

Alıntı:Merkür 90 Satürn: Alakasız detaylarla uğraşırlar. Pek çok şeyi dert edinirler. Yasam görüşleri kötümserdir. Genellikle çabuk kıskanan kişilerdir. Yazılı teklifleri ve istekleri onlara çoğunlukla zarar getirir. Düşünce ve davranışlarında sistemsiz ve disiplinsizdirler.

Diyordum daha da kötüymüş.
Şimdi benim yükselen yöneticim Ay ve ay gece haritasıyım daha da önem kazanıyor
Ay Boğa da ve 10.ev yada 11.evde
Şimdi bunu nasıl yorumlıyacağım Boğa_Oğlak gibi mi
Boğa -Kova gibi mi ?
bulunduğu burç ve evle birlikte yorum yapın denmiş evi bulunduğu burç olarak mı yorumlayacağım yardımcı olabilen var mı?
[highlight=#e6e6e6][font=Verdana, Arial, sans-serif]
[/font][/highlight]
[font=Verdana, Arial, sans-serif]
MERKÜR JÜPİTER SEKSTIL

Bu konum, yüksek eğitim için çok uygundur. Özellikle din, felsefe, ve eğitim alanlarında çok başarılı olabilirler. Farklı kültürler ilgilerini çektiğinden seyahat etmeyi çok sevebilirler.Felsefi ve entellektüel konulara meraklıdırlar. Yabancı kültür ve ülkeleri tanımak isterler. İyimser kişilerdir. Güzel şeyler düşünürler. Evleri onlar için entel aktivitelerle dolu olmalıdır.

merkür ve jüpiter sextilim var ama etkisiyle hiç alakam yok:D
[/font]
Yükselenim Boğa. Yöneticisi Venüs 10.evimde

Arkadaş

Uranüsü dikkate alırsam... 12. evde + neptün kavuşumu
Satürnü dikkate alırsamda... kova + asc kavuşumu

1. ev yöneticisi 12. evde
12. ev yöneticisi 1. evde

içim dışıma çıkarken , dışım içime girmek istiyor gülücük
Yükselenim kova yöneticisini Uranüs kabul edersek kovada asc ile kavuşumda 12. evde neptün ve ayla kavuşumda
Satürn kabul edersek balıkta ve 2. evde oluyor.

aeon

(01-06-2012 05:16 PM)By Ceykp Yazılan: [ -> ]Uranüsü dikkate alırsam... 12. evde + neptün kavuşumu
Satürnü dikkate alırsamda... kova + asc kavuşumu

1. ev yöneticisi 12. evde
12. ev yöneticisi 1. evde

içim dışıma çıkarken , dışım içime girmek istiyor gülücük

uranüs kova , pluto akrep , neptün balık ; kişisel özellikler bakımından bu gezegenleri es geçmiyorum .

ancak , ev yöneticleri olduğunda klasiklerin iyi sonuçlarverdiğini gördüm.

klasik astroloji çok teknik bir konu . ben bilmiyorum ve kafama takılan bir konudur .
mesela , yükselenin kova , 12.ev oğlak .
ikisinin yöneticisi de satürn . biraz karışık bir durum .
yükselen yöneticim pluto 10.ev başak ;
kavuşum uranüs,
kare açı ; güneş,merkür,jüpiter ,
karşıt açı ; ay,satürn,
üçgen açı ; mars,venüs;
sektile açı ; neptün...
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Referans Adresler