Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yükselen Yöneticisi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Yengeç burcunun yöneticisi Ay'dır. Yükselen yöneticisi olarak natal haritanızdaki Ay'ın bulunduğu eve ve burca bakacaksınız gülücük
yükselenim yay yöneticisi jüpiter 4. evde fakat 4. evin sonlarında olduğu için bazı haria sistemlerine göre 5. eve kayıyor hangi evi baz alarak yorum yapmalıyım sizce ? yaptığı açılar;
jüpiter merkür 180
jüpiter mars 180
jüpiter satürn 120
jüpiter uranüs 120
jüpiter chiron 60
jüpiter asc 135
(04-22-2011 11:42 AM)venüsakrep Yazılan: [ -> ]yükselenim yay yöneticisi jüpiter 4. evde fakat 4. evin sonlarında olduğu için bazı haria sistemlerine göre 5. eve kayıyor hangi evi baz alarak yorum yapmalıyım sizce ? yaptığı açılar;
jüpiter merkür 180
jüpiter mars 180
jüpiter satürn 120
jüpiter uranüs 120
jüpiter chiron 60
jüpiter asc 135

Jüpiterini 5.evde düşünebilirsin.

jüpiter merkür 180
jüpiter mars 180

bu açıların orb aralığı oldukça fazla , etkisi hafif olacaktır.
(10-20-2010 03:33 AM)Dinoo Yazılan: [ -> ]
(10-19-2010 08:22 PM)Messa Yazılan: [ -> ]Yükselenim yengeç, yöneticisi ay 6. evin sonunda 7. evin burcu olan oğlakta. 6. ev mi 7. ev mi tam olarak bilemiyorum.

Ay üçgen Güneş
Ay sekstil Jüpiter
Ay kavuşum Neptün
Ay kavuşum Lilith
Ay karşıt Yükselen

Astrolojide 5 derece kuralı vardır. Bir gezegen bir ev girişine max. 5 derece uzaklıkta ise onu diğer evde de düşünebiliyoruz.

o halde bir iki dereceyle ev sonunda olan gezegenleri bi sonraki evde sayabilirim demekki ama her iki evide değerlendirirlken hangi ev daha güçlü olur iki evdede güçlümü yoksa zayıflarmı?
bu dediğiniz son dereceler için geçerli değil mi ilk 5 derecedekileri de bi önceki evde düşünebiliyor muyuz?

aeon

(04-24-2011 12:35 AM)penelope Yazılan: [ -> ]bu dediğiniz son dereceler için geçerli değil mi ilk 5 derecedekileri de bi önceki evde düşünebiliyor muyuz?

bir gezegen hangi burçtaysa oradadır.

ancak , bir gezegen bir evin son beş derecesi içindeyse , diğer evde sayılıyor.
yükselenim aslan; yöneticisi güneş retro merkürle kavuşumda, balıkta ve 7. evde. Bu kavuşum 4. evdeki neptünden kare açı alıyor. Güneş merkür kavuşumu; 11. evdeki satürn ve 3. evdeki uranüs ve 7. evdeki jüpiter büyük üçgeninin jüpiter ucuna uzak da olsa kavuşumda. Neptünün balık burcuna girdiği de düşünülürse ne deneyimleyeceğim acaba? İyice dalgın oldum; günlük konuşmalara kendimi veremiyorum.
7. evimde üç gezegen olmasına rağmen (jüpiter, güneş, merkür) hiç ilişki tipi değilimdir. İnsanlar beni yorar ve sıkar. Bir süre sosyalleşmişsem, sonrasında kendime dönmek yalnız kalmak isterim. İlişkilere şaşırırım. İlişkilerdeki samimiyetsizlik, küçük çıkarlar ve hatta sevgisizlik, kendini kandırmacalar ve buna rağmen iki kişnin birlikte yola devam etmesi beni şaşırtır. Acaba gerçek sevgi diye bir şey yok mudur? İlişki bir ipte iki cambazın yürüdüğü bir denge oyunu mudur?
Modern bir dünyada balık olmak çok zor. Keşke başka bir burçta doğsaydım.

aeon

(04-25-2011 02:03 PM)lylymn Yazılan: [ -> ]yükselenim aslan; yöneticisi güneş retro merkürle kavuşumda, balıkta ve 7. evde. Bu kavuşum 4. evdeki neptünden kare açı alıyor. Güneş merkür kavuşumu; 11. evdeki satürn ve 3. evdeki uranüs ve 7. evdeki jüpiter büyük üçgeninin jüpiter ucuna uzak da olsa kavuşumda. Neptünün balık burcuna girdiği de düşünülürse ne deneyimleyeceğim acaba? İyice dalgın oldum; günlük konuşmalara kendimi veremiyorum.
7. evimde üç gezegen olmasına rağmen (jüpiter, güneş, merkür) hiç ilişki tipi değilimdir. İnsanlar beni yorar ve sıkar. Bir süre sosyalleşmişsem, sonrasında kendime dönmek yalnız kalmak isterim. İlişkilere şaşırırım. İlişkilerdeki samimiyetsizlik, küçük çıkarlar ve hatta sevgisizlik, kendini kandırmacalar ve buna rağmen iki kişnin birlikte yola devam etmesi beni şaşırtır. Acaba gerçek sevgi diye bir şey yok mudur? İlişki bir ipte iki cambazın yürüdüğü bir denge oyunu mudur?
Modern bir dünyada balık olmak çok zor. Keşke başka bir burçta doğsaydım.

haritanı imzana eklersen iyi olur .gerçekten okurken zor oluyor.
ve evet modern dünyada balık olmak çok zor verygood
hiç kişisel gezegenim yok ateş burçlarında, ancak, yülkselen yöneticim satürn aslanda, bu bana ateş katar mı acaba?

Félicé

Ateş katmaz. Çünkü satürn bulunduğu burcun özelliklerini bünyesinde barındırmaz, zamanla çaba ile öğrenir. Bulunduğu burcun özelliklerini şiddetle arzular. Aslan konuları senin için önemli olabilir.. Liderlik, organize etme, dozunda kendini ifade, sanatsal şeylerden hoşlanma vb..
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Referans Adresler