Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yükselen Yöneticisi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
yükselen terazi.venüs-güneş kavuşum 10.evde.
venüs-pluto üçgen.
venüs-mars 60.
venüs-jüpiter 60.
venüs-uranüs karşıt.
venüs-neptün karşıt.
venüs-satürn biquintil.
:D
Courtney Love'ın yükseleni Terazi.
Yöneticisi Venüs 8.evde.
Açıları=
-kavuşum Mars
-kare Plüto/Şiron

Dağıtmış bir görüntüsü var,makyajla kendini ancak o kadar batırabilir lakin Kurt Cobain'den sonra baya sevgilisi olmuş.İlk etapta farkedilemeyen bir çekiciliği var demek ki.acaba

Félicé

Yükselen burcun yönetici gezegeni venüs kendini ifade ederken bulunduğu burcun özelliklerinden de etkilenecektir.

Klasik yükselen boğa, geleneksel, sabit fikirli, eyleme zor geçen, sağlamcı, ayakları yere sağlam basan, dünyevi değerlere, güvenliğe çok önem veren bir yapıya sahipken, venüsün kovada olması ile bu ifadeleri esneyecektir. Kova daha evrensel, yenilikçi, değişimden hoşlanan, farklı şeylere çekilen, gelenk dışı, bağlantısız sıradanlıktan hoşlanmayan bir burçtur. Boğa güvenli bir ortam ihtiyacı duyar. Belki de siz kovanın ifade ettiği aynı fikir ve idealleri olan gruplarda kendiniz güvende hissedebilirsiniz. Geleneksel olmayan şekilde sağlam ve güvenli bir yaşam ihtiyacı olabilir. Yükselen burç kişinin motivasyonlarını gösterir. Kova burcu özellikleri sizi harekete geçiren ve kendinizde bulduğunuz özelliklerdir.

Boğa- kova bir arada, sabit fikir, aşırı inatçılık ve değişime direnç verebilir. Bir yükselen boğa klasik tatlardan hoşlanırken, kova etkisiyle yeni tatlara da açık olacaktır. Teknolojik şeylere daha fazla ilgi duyacaktır. Kendinizi ifade edişiniz ve yönelişleriniz boğa kova karışımı olacaktır.
Yükselen Yay ve yöneticisi Marsla kavuşum yapınca kişi yürüdüğü yol üzerinde bardak neyin varsa kırar gülücük

Félicé

koptum.w Aynen
Benim de Yükselen yöneticim Boğa burcunda.
Toprak özellikleri daha da güçleniyor(güvenliğe verilen önem gibi) ama Değişkenlik-Sabitlik çatışması var.
Başka ne söylenebilir?
Alıntı:- Güneş ile Venüs'ün uyumlu açısına göre; içimdeki dişi psyche'sini kişiliğim ve ideallerim ile birlikte derine kadar inceleyeceğimi, kişilik parçalarımın çalışma şeklini ayırt etmeye çalışabileceğimi, sevgi konusunda kişiliğimin engel olan kişilik parçalarını çözümlemekle uğraşabileceğimi gösteriyor olabilir. Karşı cinse yakınlaşmamın cinsel bir etkiye ihtiyaç olduğunu ve sevgiyle cinselliği karıştırabileceğimi, kuracağım veya kurmak istediğim ilişkilerin derin bir duygusal bağa dayanması gerektiğini ve bu bağın oluşmasına kadar öncelikle kendi iç ve dış dinamiklerimi ayırt ve kontrol etmem gerektiğini söyleyebilirim.

impromotive

kendinle ilgili yorumların gayet güzel, sadece bu güneş-venüs açısı hakkında yazdıklarını düzeltebiliriz fikrindeyim.
iç-dış dinamikler, derine inmek, kişilik parçaları vb. ifadeleri görünce Venüs dudak bükecektir gülücük

Venüs bağlantılarında derine inmeye gerek yok aslında, sende derinlik olduğunu düşünüyorsan bunun sebebi venüs değildir, Akrep-Plüto etkileridir, birazcıkta Neptün

Güneş-Venüs kavuşumu => güzelliği önemser, estetik olanı değerli bulur, senin oğlak burcunda kavuşum olduğuna göre güzel ve başarılı kadınlara karşı zaaf verebilir.
Orada Neptünde olduğundan güzelliği yada sanatsal konuları zaman zaman idealize etme eğilimin olabilir. İlişkileri ve aşkı idealize etme eğilimine dikkat diyeyim.
Neptünün hem güzel hemde tuzak kokan bir özelliğidir bu idealizm konusu.

Yukarda Plütonun açıları hakkında yazdıklarının bir kısmına katılmıyorum mesela neptün-plüto 60'lığının öyle ahım şahım bir etkisi yoktur bireyler üzerinde.

Presence

plüto neptün açısının öyle ahım şahım bir etkisinin olmayacağını düşünüyorum salt haliyle haklısın.

ama plüto marsla kavuşmamış neptün de stelyum oluşturmamış olsaydı görüşüne tam destek verirdim (?)

akrep ile oğlak arasında baya açı var.

ne düşünüyorsun?

Arkadaş

(08-18-2012 02:55 PM)impromotive Yazılan: [ -> ]ayrıca haritamda dikkatimi çeken bir başka ayrıntı da gezegenlerin oktavlarıyla kavuşmuş olması.

mars oktavı plütoyla kavuşmuş,

venüs oktavı neptün ile kavuşmuş,

merkür oktavı uranüs ile kavuşmuş.

Ender rastlanan bir olay
Yoksa sen seçilmiş olanmısın :D

Bana bu, üç çift baba oğulun birlikte hareket etmesi gibi geldi.

Presence

(08-18-2012 03:29 PM)By Ceykp Yazılan: [ -> ]
(08-18-2012 02:55 PM)impromotive Yazılan: [ -> ]ayrıca haritamda dikkatimi çeken bir başka ayrıntı da gezegenlerin oktavlarıyla kavuşmuş olması.

mars oktavı plütoyla kavuşmuş,

venüs oktavı neptün ile kavuşmuş,

merkür oktavı uranüs ile kavuşmuş.

Ender rastlanan bir olay
Yoksa sen seçilmiş olanmısın :D

Bana bu, üç çift baba oğulun birlikte hareket etmesi gibi geldi.

kişilik bölünmesinden mi bahsediyorsun By Ceykp? :D

Örneğin Borderline (Sınırda) Kişilik Bozukluğu ?
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Referans Adresler