Konu Kapalı 

Değerlendir:
  • 34 Oy - 3.06 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Analizi Hakkında Pratik Öneriler
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Transit Analizi - gizem kara için
transit plüto , gizem kara'nın natal plütosuna 90 derecelik sert açı yapıyor ;

transit plüto senden değişmeni ister , dönüşmen için gerekli gerilimlere işaret eder. natal plüton ise değişime karşı koyabilir , mevcut koşulları korumakla dönüşüm yaşamak arasında içsel gerilim hissedebilirsin.

* bu dönüşümü tetikleyecek acı sayılabilecek bir durumla karşılaşma olasılığından söz edebiliriz.

* değişime direnerek , içinde bastırılmış duygular biriktirebilir ve uzun vadede bunların psikolojik baskısını hissedebilirsin.

* kendi kaynaklarına yoğunlaşmalısın mesajını dinlemeni önerebilirim. nelere sahip olduğuna odaklanmak ve özdeğerini muhafaza etmek sağlıklı bir tutum olacaktır.

transit jüpiter , 2.evindeki natal merkürüne dokunuyor ;

transit jüpiter genişletiyor , bolluk veriyordu. 2.evindeki merkür konularıyla ilgili bolluk ve bereket hissedebilirsin.

* merküryen konularda para kazanabilirsin , merküryen bir iş teklifi alabilirsin.

* zihinsel yeteneklerinin farkındalığını geliştirir ve bununla övünmek isteyebilirsin.

* maddi konulardaki algılama kapasiten yükselebilir. sende olmayıp , başkalarında olan şeyleri farkedebilir ve bunları hedef listene koyabilirsin.

* 5.evdeki Ay'ına sert bakan transit jüpiter , duygusal anlamda dikkatsizliğe sebep olabilir , mesela duygusal bir konuda yanlış anlama yaşayabilirsin.
mesela eşin dışındaki 3.bir kişiyle kuracağın iletişim farklı agılanabilir ve rahatsızlık edici duygular uyandırabilir sende.

şimdilik aklıma bu olasılıklar geliyor , hepsi olacak diye birşey yok , ben sadece olasılıkları yazıyorum böyle madde madde yazdığımda , bilginiz olsun ok.

transit uranüs , gizem kara'nın 4.evinde ve 1.evdeki venüse sert açı yapıyor ;

4.ev aile bağlarıyla ilgilidir ve burada ilerleyen uranüs senin farkındalığını arttıracaktır. bu farkındalığın sonucunda , bişeyleri değiştirme isteği uyanabilir içinde..
mesela özgürleşme isteği..
venüse yaptığı sert açı özellikle 2009 yılınını nisan-mayıs-haziran dönemlerinde etkili olacaktır.
olasılıları yazıyorum ;

* ilişkini yani evliliğini bitirme olasılığı vardır. ( dikkat lütfen , olacak demiyorum ve diyen hiç kimseye inanmayın. astroloji yorumlayanların özellikle geleceğe dair öngörüde bulunanların kesin ifadelerden kaçınmasını öneririm her zaman.
bu sadece bir olasılıktır tekrar ediyorum..

* evinle ilgili yapacağınız harcamalarda hesapta olmayan kayıplar yaşayabilirsiniz. ki bu da bir olasılıktır..

* yaşadığınız ortamı , mahalleyi , semti değiştirebilirsiniz , taşınma durumu olabilir.

transit satürn , gizem kara'nın 1.evindeki marsına kare açı yapıyor ;

gerçekten transit gündemin oldukça yoğun sevgili gizem kara.

* haritanın tepesindeki transit satürn bir otoriteyi ifade edebilir mesela çalışıyorsan patronunu yada yaşıyorsa eğer babanı.
şimdi marsın da eşini ifade ediyor olabilir ve şu dönemde babanla yada patronunla eşin arasında sürtüşme sözkonusu olabilir ki bu bir olasılıktır.

* 10.evindeki transit satürn toplum içindeki yerini işaret ediyor olabilir ve bu dönemde ki bazı olaylar toplum içindeki konumunla cesaretini kullanmak arasında seçimler yapmana zorlayabilir seni.

* transit satürn , sana yapılacak bir iş yada bir hobi alanını açabilir ama 1.evdeki marsın sebebiyle kısıtlanma , gerginlik ve çeşitli problemler yaşama olasılığın vardır.

satürn zorluğunun üstesinden gelmenin yolu , kendine çalışmaya adamaktır , gerçeklerle yüzleşmek ve sorunları giderici gerçekçi çözümler üretmek , mecut konuları yapılandırmaktır.

şimdilik bu kadar efendim..

06-25-2008 04:31 AM
« Önceki | Sonraki »

Konu Kapalı 

Bu Konudaki Mesajlar
Hades için 2009 öss.. - astrosohbet - 12-06-2007, 05:10 AM
RE: Transit Analizi - gizem kara için - astrosohbet - 06-25-2008 04:31 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Chiron coolhandsome 47 95,798 01-17-2020 08:03 PM
Son Mesaj: Pozitifterazi15
  Transit etkisi merkür_yen 1 4,532 09-20-2019 05:45 PM
Son Mesaj: dilek8855
  en iz bırakan transit ve etkilediği ev? bu şarkı yarınlara 33 44,948 02-18-2019 07:37 PM
Son Mesaj: elizya
  Gökyüzü arkadaşım için transit yorumum.. dilek8855 4 11,620 03-02-2015 03:06 PM
Son Mesaj: gökyüzü
  Transit Analizi Hakkında Pratik Bilgiler aeon 18 48,148 07-15-2011 10:58 PM
Son Mesaj: aries86
  Transit Etkilerinden Farkettiklerimiz Venüs 54 66,768 04-30-2011 01:43 PM
Son Mesaj: lylymn
  8. Eve Transit Örnekleri vivienleigh 11 31,241 05-11-2010 08:38 PM
Son Mesaj: Tuğçe
  Aylık Transit Takvimi Çıkarılması Anlatımı... tiyatral_gitarist 15 26,966 02-14-2010 04:28 PM
Son Mesaj: tiyatral_gitarist
  Transit Çalışma Sayfamız Angel 57 63,021 07-28-2009 05:16 PM
Son Mesaj: harpy
  BİR CİNAYETİN ASTROLOJİ ANALİZİ yezda 1 6,136 06-27-2008 12:22 PM
Son Mesaj: JoMaJa

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir