Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Satürn Devinimi & Transitleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Yıldırım Yazılan:
JoMaJa Yazılan:Transit Saturn-Pluto kare ???

Hımm acaba gelen gideni aratır mı?

Saturn-Uranus zıt açıyı ararmıyız ki gülücük) ?

Tabi öncelikli olarak öncü burçların ilk derecelerinde kişisel gezegenleri olan kişiler bu yeni enerjiye karşı kendilerini hazırlamalı.

Saturn-Uranuste daha çok yeni-eski , klasik - sıradışı dengelerinden bahsedildi.(aslında daha birçok güzel ve faydalı şey varda şimdi toparlayamadım :D )

Uranusun bünyesinde elbette muhalif , olağan düzene aykırı birşeyler vardır ama.Plutonun da kendine has bir devrimciliği vardır.

Bir de bu kare öncü burçların ilk derecelerinde olması yeni durumlar ile ilgili sanki daha fazla şeyler fısıldıyor gibi.Artık terazi,oğlak,koç ve yengecin ilk derecelerinde kişisel konumları olan(açıkçası saturn ötesi gezegenleri hesaba katmazdım) kişiler deneyimlerini paylaşırlarsa fena olmaz.dil çýkarma

evet KARA LİSTEYİ veriyorum =)

yansıma ( terazi burcunun ilk derecelerinde güneş-satürn kavuşumu )

simurg ( Ay terazinin ilk derecelerinde )

merikeklik ( terazinin ilk derecelerinde güneş-plüto kavuşumu )

melancholic ( Ay oğlak , merkür koç karesi tetikleniyor )

nuray esen ( venüs koç ilk derecelerinde )

luckystar ( mars oğlak '' '' )

melis'in eşi ( güneş-Ay-Plüto-Jüpiter Büyük Karesi komple tetikleniyor ! )

Türkiye'nin Marsı terazinin ilk derecelerinde

açelya'nın Güneş Koçu

sessizgidiş ( merkür yengeç '' '' )

Kayli ( MC Terazi '' '' )

Ura ( MC Terazi '' '' )

aeon ( mars-satürn-uranüs stelyumu )

sagitto ( 10.evdeki Jüpi )

serena ( Ay Koçta '' '' )

melis-bk ( jüpiter yengeç '' '' )

Tugce ( Güneş Terazi '' '' )

karaliste uzunmuş baya gülücük korkmaya başladım yahu :D başımıza neler gelcek acaba o kadar kötü bir açı kalıbı ki.. en ağır 2 gezegenin birbiryleriyle kapışması !

ginka

satürn puluto karesi hangi tarihte gerçekleşcek acaba?
ginka Yazılan:satürn puluto karesi hangi tarihte gerçekleşcek acaba?

15 Kasımda gerçekleşecek
karalisteyi yeni gördümgülücük) 15 kasıma az bi süre kaldı ama güneş-satürn kavuşumuma kare pluton etkisini gösteriyor şu sıralar hayatımda değişiklik olması gereken konularda değişim yaşanıyor ama ben ısrarla değişime set çekmeye çalışıyorum transitten sağ çıkmak dileğiyle..
15 kasımda ilkokullarda cocuklara ası baslayacagı soylenıyordu haberlerde..bakalım dogrumu..

ginka

Simurg Yazılan:

15 Kasımda gerçekleşecek

hımm az kalmış ya neler olcak çok merak ediyorum sağ sağlim hepimiz atlatırız umarım. benim olay geçen burçların ilk derecelerinde çok şükür gezegenim yok:D ama yinede bu kare açıdan korkuyorum... 7. evimi ve 10. evimi etkiler diye düşünüyorum :(
ginka Yazılan:
Simurg Yazılan:

15 Kasımda gerçekleşecek

hımm az kalmış ya neler olcak çok merak ediyorum sağ sağlim hepimiz atlatırız umarım. benim olay geçen burçların ilk derecelerinde çok şükür gezegenim yok:D ama yinede bu kare açıdan korkuyorum... 7. evimi ve 10. evimi etkiler diye düşünüyorum :(

15 Kasımı beklemeye gerek yok ki , Satürn-Plüto sürtüşmesi etkilerini yavaş yavaş göstermeye başladı zaten ok

15 Kasım tarihi sadece KARE açının TAM KARE ( orb = 0 ) olduğuyla ilgili.
Benim köşe evlerim hep bu bahsedilen öncü burçlarda :( ve gayet de gezegenlerim var! Poffff... hiç mi bitmicek bu zor transitler açılar ya!!
tr pluto(11.evde) nataldeki venüsümle birleşen satürnüme(8.ev) kare açı yapıyor.etkiler nası etkiler?
satürn basaktayken bir süre daha az sosyaldim ama artık eskisi gibiyim bunun basak satürn transitiyle alakasi olabilirmi:D gerci simdide sınav var ve satürn 5.evde bu nedenle eğlence değil calısma vakti...
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Referans Adresler