Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Satürn Devinimi & Transitleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
SeLiN Yazılan:satürn basaktayken bir süre daha az sosyaldim ama artık eskisi gibiyim bunun basak satürn transitiyle alakasi olabilirmi:D gerci simdide sınav var ve satürn 5.evde bu nedenle eğlence değil calısma vakti...

5.evindeki tr. satürn nedeniyle eskisine göre neşeli,mutlu halin zayıf durumdadır,ciddi ,sana sıkıcı gelen meselelerle uğraşırsın gözkýrpma

ginka

Yıldırım Yazılan:
ginka Yazılan:
Simurg Yazılan:
ginka Yazılan:satürn puluto karesi hangi tarihte gerçekleşcek acaba?

15 Kasımda gerçekleşecek

hımm az kalmış ya neler olcak çok merak ediyorum sağ sağlim hepimiz atlatırız umarım. benim olay geçen burçların ilk derecelerinde çok şükür gezegenim yok:D ama yinede bu kare açıdan korkuyorum... 7. evimi ve 10. evimi etkiler diye düşünüyorum :(

15 Kasımı beklemeye gerek yok ki , Satürn-Plüto sürtüşmesi etkilerini yavaş yavaş göstermeye başladı zaten ok

15 Kasım tarihi sadece KARE açının TAM KARE ( orb = 0 ) olduğuyla ilgili.

etkileri başlamış durumda evet hissediyorum yaşıyorum birebir :(
Simurg Yazılan:
SeLiN Yazılan:satürn basaktayken bir süre daha az sosyaldim ama artık eskisi gibiyim bunun basak satürn transitiyle alakasi olabilirmi:D gerci simdide sınav var ve satürn 5.evde bu nedenle eğlence değil calısma vakti...

5.evindeki tr. satürn nedeniyle eskisine göre neşeli,mutlu halin zayıf durumdadır,ciddi ,sana sıkıcı gelen meselelerle uğraşırsın gözkýrpma

Hmm tesekkürgülücük
SeLiN Yazılan:
Simurg Yazılan:5.evindeki tr. satürn nedeniyle eskisine göre neşeli,mutlu halin zayıf durumdadır,ciddi ,sana sıkıcı gelen meselelerle uğraşırsın gözkýrpma

Hmm tesekkürgülücük

Uf uf ya bitse de kurtulsam şu transit.Hiç bir şeyden zevk almaz oldum, canım dısarı çıkmak eğlenmekte istemiyor, evde durmakta istemiyorum:(dengesiz mi oldum nehehee Ne sıkıcı bir hayatım var ya hep şu sınav yüzünden simdi-kızdım
benimde 12 eve doğru yol alıyor ya ben napsam ki birde pluto var orda kavuşum yapıyor o bana güç veriyor en iyisi iyice maneviyata yönemlmek birde eşimin de , kızımın da 12 eve girdi bile satürn kızımı bayramda hiç bi yere gönderemedim gitmek istemiyor hep canı sıkılıyo 12 ev için daha ayrıntılı açıklamanız varsa paylaşırsanız sevinirim yani ne yapmalı nasıl aşılmalı ayrıca plutoyla kavuşunca iyimidir
vuslat Yazılan:benimde 12 eve doğru yol alıyor ya ben napsam ki birde pluto var orda kavuşum yapıyor o bana güç veriyor en iyisi iyice maneviyata yönemlmek birde eşimin de , kızımın da 12 eve girdi bile satürn kızımı bayramda hiç bi yere gönderemedim gitmek istemiyor hep canı sıkılıyo 12 ev için daha ayrıntılı açıklamanız varsa paylaşırsanız sevinirim yani ne yapmalı nasıl aşılmalı ayrıca plutoyla kavuşunca iyimidir

12Gelen satrün yalnızlaştırır...Kendine döndürür ...Öze....

Hakikatagözkýrpma

Manevi derinlik vermesi bence çok güzel...
verygood
sevindim bu sözlerine zaten bu dünya boş değilmi en güzeli öze dönmek keşke hep öyle olabilsek
vuslat Yazılan:sevindim bu sözlerine zaten bu dünya boş değilmi en güzeli öze dönmek keşke hep öyle olabilsek

çok yakınımda bu transiti 1 yıldır yaşayan biri var ve sadece gözlemlerimi söylicem yani.Yalnızlaştı, kendini evine kapadı dısarı çıkmıyor.Yüzeyde umursamaz kayıtsız bir tavır yüzeyin altında kim bilir neler vardır bilemeyiz tabi.Ama kesinlikle içselleşiliyor çünkü yüzeyde öyle aşırı bir şey yok.Bir de bir kilo alıp bir veriyor yani sağlık açısındanda dengesizlik olabilir.Bilgi edinmek için biraz sordum kendisine kaybolmuş gibi güçsüz ve de ne olmak istedğini bilmeyen bir havada.Ben kimim neyim tarzı sorgulamalar, tatsız tuzsuz diyor günlerim.Simdilik aklıma bu kadar geldi merak ettiğiniz baska bir sey varsa sorabilirsiniz atlamış olabilirm cünkü.
Benimde tr Satürn 12.evimden çıkmak üzere çok zorladı beni tam üniversiteye başladığım zamanda girmiş 12.evime şimdi hesaplayınca.. oldukça zordu ilk yılım zaten normal olarak başka bi şehire alışmak zor helede tr satürn 12.evdeyken.. iç dünyamda yaşadıklarımı anlatmıyım çk zman alır gülücük ama acayip derecedede olgunlaştırdı ya kötü zamanlar geçirtsede bence çok iyi bi öğretmen satürn ..O olmasaydı hala çok zıpır bi tip olurdum gülücük
Belki ileriki yaşlarda yaşasam karakterime etkısı olmazdı çok ama tam pişerken yaşayınca içsel olarak iyi şeyler kattı . . .
yapmayın ya zaten çok iyiydimya dahamı beter olacağız çokaðla... allah yardımcım olsun 12evin zor olduğunu biliyodumda:( kız kardeşimminde 12 evdeydi yeni kurtuldu ondanda biliyorum sürekli kendini suçluyodu iç alemindehımm ben zaten evde oturmayı seven birisiyim evimde çok rahat ediyorum ay 4. evde ondan galiba birde jüpiter şiron neptün üçlüsü 4. evimde aylada kavuşum yapıyo bundan herhalde hımm bide tr satürn natal pluto kavuşumunun çok iyi konsantrasyon gücü verdiğini okumuştum him inşallah bu bayağı işime yarayacak oky,,yalnız şu kilo alıp verme işide pek hoşuma gitmedi booms ben 12 kilo verdim geri alırsam çok üzülürüm neyse pek anlamadım kaderde ne varsa onu yaşayacaz artık vardır bi hikmeti him demekki öğreneeğimiz çok şeyler var daha satürnde bunu bi güzel öğretecek teşekkürler
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Referans Adresler