Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Satürn Devinimi & Transitleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
* Satürn Devinimleri 7 yılda bir gerçekleşir. Satürn transidi kişisel gezegeninizledinamik açı yapıyorsa biliniz ki 7 yıl sonra aynı noktaya yine dinamik etki yapacaktır.

Sonuçta ne olacağını bugünden itibaren 7 yıl boyunca neler yaptığınız ( ya da yapmadığınız ) belirler.
* Transit Satürn , doğum haritanızda ki Güneşle dinamik açı yaptığnda

- Başarısızlık korkusuna dikkat ( bu korku sizi frenleyebilir , hızınızı yavaşlatabilir )

- Sorumluluklarınızı abartmamaya dikkat ( hayatta herşeyi o kadar da ciddiye almaya değmiyor )
* Transit Satürn , doğum haritanızda ki Ay ile dinamik açı yaptığnda

- Yalnızlık ihtiyacı ve iç gözlemler

- Geçmişle -bir şekilde- kontak kurmak ( belkide geçmişte halledilmeyen duygusal-psikolojik-bilinçaltı problemlerle yüzleşmeye itilmek )
Transit Satürn doğum haritanızdaki Venüsle zıt açı yaptığında

* Karşınıza keyfinizi kaçırabilecek kişiler ve olaylar çıkabilir. Kendi değerinizden kuşkulanma ihtimaline dikkat ( bunu partneriniz hissettiriyor olsa bile )

* Bir ilişkinin resmiyet kazanması ( örneğin evlilik gibi ) söz konusu olabilir.

Félicé

Ya da mevcut ilişkilerin aşırı resmiyetleşmesi dönemi de diyebilirizhehee
(12-04-2011 06:32 PM)Yldrm Yazılan: [ -> ]Transit Satürn doğum haritanızdaki Venüsle zıt açı yaptığında

* Karşınıza keyfinizi kaçırabilecek kişiler ve olaylar çıkabilir. Kendi değerinizden kuşkulanma ihtimaline dikkat ( bunu partneriniz hissettiriyor olsa bile )

* Bir ilişkinin resmiyet kazanması ( örneğin evlilik gibi ) söz konusu olabilir.

Venusum 16 derece koç burcunda, tr saturn 19 derece terazide iken sozlendim.aralıkta nişan, mayıs ayında saturn gerilerken de düğünüm olucak gülücük)
Zaten ilişkimiz de saturn benim yukselene onun stelyuma yaklaşırken başlamıştı.Gerçekten de o kadar ayrılık kavgalarına ragmen saturn tutkal gibi birakmadı bizi :D

ELF

(12-05-2011 06:09 PM)Moda Yazılan: [ -> ]
(12-04-2011 06:32 PM)Yldrm Yazılan: [ -> ]Transit Satürn doğum haritanızdaki Venüsle zıt açı yaptığında

Venusum 16 derece koç burcunda, tr saturn 19 derece terazide iken sozlendim.aralıkta nişan, mayıs ayında saturn gerilerken de düğünüm olucak gülücük)
Zaten ilişkimiz de saturn benim yukselene onun stelyuma yaklaşırken başlamıştı.Gerçekten de o kadar ayrılık kavgalarına ragmen saturn tutkal gibi birakmadı bizi :D
Mesut ol inşallahgülücük
(12-05-2011 07:53 PM)virgotaurus Yazılan: [ -> ]
(12-05-2011 07:06 PM)ELF Yazılan: [ -> ]

Mesut ol inşallahgülücük

Allah tamamına erdirsinask

Teşekkur ederim arkadaşlar çiçek

inşaallah gönlüne göre bir düğünün ardından mutlu bir evlilik hayatın olur Moda çiçek
benim gördüğüm, satürn transitlerinin en önemlilerinden biri asc kavuşum hali. diğer konumlara göre çok daha gözlemlenebilir ve neredeyse pluto kadar net etkileri oluyor. benim açımdan, bir yakınımın hayatındaki büyük değişikliklerin satürnün asc ile tam kavuşum yaptığı zamana denk gelmesi buna en iyi örnek.

buna benzer olarak bence en önemli geçişler. natal asc, güneş ve satürn ile kavuşum anları. bu geçişler de alttan alttan ilerleyen satürnün kendini çok daha keskin ifade ettiği anlar.

bugün transit satürn 11.evimde, önümdeki yaklaşık 5 sene içerisinde, sırasıyla natal güneşin, yükselenin ve satürnün üstünden geçicek. ilk olarak natal satürn ile sextile yapan satürn, daha sonra 12.evdeki hareketinde güneş ile kavuşum açısını gerçekleştiricek sonra yükselenden geçip yeni bir döngüye başlayıp 1.ev konularına odaklanıcak ve en son natal satürn kavuşumunu gerçekleştiricek, sanırım en zorlusu bu olucak çünkü aynı anda natal ile de kavuşum gerçekleştiricek ve birinci evdeki stelyumu etkiliyecek.

bekliyoruz, satürn (:
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Referans Adresler