Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Astrosohbet (Forumumuzun) Yıldız Haritası
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sizi kutlarım Birbuçuk yıl gibi bir sürede bu kadar büyümeniz doğrusu takdire şayan Başarınızın dvamını dilerim.GÜZELİ GÖREN GÖZLERDİR.
gulsen24 Yazılan:Sizi kutlarım Birbuçuk yıl gibi bir sürede bu kadar büyümeniz doğrusu takdire şayan Başarınızın dvamını dilerim.GÜZELİ GÖREN GÖZLERDİR.

teşekkür ederim efendim , herşey vatan için gülücük
Aslinda tarihimize gülücük) bakacak olursak, astrosohbetten de öncesi baska bir forum vardı teşrin i evvel de ve bu forumla beraber astrosohbetin temelleri atılmıştı...
Hep beraber bugunlere geldik, ve basta Nafix ve Yıldırım olmak üzere, Yezda ya, Vivi ye, Kurby ye, daha sonradan bizlere katılan Beyhan a, Yaren e ve katkıları olan herkese sonsuz tesekkurler.... Şimdiden 400 kişi olduk, bence 500. ve 1000. kişilere ufak birer sürpriz düşünelim..(mesela benden harita ve transit yorumları...)
Herkese duyarlılıkları, sorumluluk bilincleri ve titiz calışmaları için cok tesekkurler...

Bu arada yarınki Cumhuriyetimizin anlamlı 85. yıl törenlerine ellerimizde bayraklarla coluk cocuk katılmak ümidiyle...
sevgiyle kalın...
sevgili uranüs biz sana teşekkür ederiz ve seni bizimle tanıstıran sevgili kurbiyede burdan kucak dolusu sevgilergülücük
Astrosohbet haritası iki transit yaşıyor.:D

Natal Merkür-Transit Saturn zıt açı ( saturn 3. evden(iletişimin evi) bu açıyı yapıyor)

Natal Ay -Transit uranus zıt açı

hımm
JoMaJa Yazılan:Astrosohbet haritası iki transit yaşıyor.:D

Natal Merkür-Transit Saturn zıt açı ( saturn 3. evden(iletişimin evi) bu açıyı yapıyor)

hımm

teşekkür ettim Jomaja , dikkat etmemiştim utandım

daha öncede merkür retrosu olmuştu ancak teknik problemler bu kadar fazla olmamıştı. Transit Satürn , iletişimimizi ( merkür ) koparmış ve Transit Uranüste bizi geriye ( 4.evdeki Ay ) götürmüş görünüyor ;)
Yıldırım Yazılan:
JoMaJa Yazılan:Astrosohbet haritası iki transit yaşıyor.:D

hımm

teşekkür ettim Jomaja , dikkat etmemiştim utandım

daha öncede merkür retrosu olmuştu ancak teknik problemler bu kadar fazla olmamıştı. Transit Satürn , iletişimimizi ( merkür ) koparmış ve Transit Uranüste bizi geriye ( 4.evdeki Ay ) götürmüş görünüyor ;)
çık çık bu transitler karamsar

Derin

Formun haritasında rosetta açı kalıbı var anlamı nedir acaba bilen var mı benim haritamda da var da merak ettim hımm
Ben de merak ettim araştırmak lazım.
merkür geri hareketi 7.evimizde görünüyor ( açık düşmanlar olasılığı )

Ay tutulmasıda yükselen burcumuzun üzerinde gerçekleşti.. !

kuzen buradan bilgisayarcı bir arkadaştanda teknik destek alıyorum bilgin olsun ok.

ana sayfada virüs görünmüyor şu an ama diğer sayfalarda görünüyor gibi.

üzerinde çalışmaya devam , çözecez inşallah bu sorunu.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Referans Adresler