Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Astrosohbet (Forumumuzun) Yıldız Haritası
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
geçmiş olsun umarım hersey yoluna girmiştir :(
Yıldırım Yazılan:merkür geri hareketi 7.evimizde görünüyor ( açık düşmanlar olasılığı )

Ay tutulmasıda yükselen burcumuzun üzerinde gerçekleşti.. !

kuzen buradan bilgisayarcı bir arkadaştanda teknik destek alıyorum bilgin olsun ok.

ana sayfada virüs görünmüyor şu an ama diğer sayfalarda görünüyor gibi.

üzerinde çalışmaya devam , çözecez inşallah bu sorunu.

artık şart oldu , önemli transitlerde forumun nasıl etkilendiğine de bakmak gerek ;)

kuzen merkür retrosu olduğunda sen tüm donanımını ve tamir çantanı hazırlayıp hazır kıta bekle lütfen , tüm merkür retrolarından etkilenen bir site olduk , geçenkinde astrosohbet.net çökmüştü =)

ginka

Yıldırım Yazılan:
Yıldırım Yazılan:merkür geri hareketi 7.evimizde görünüyor ( açık düşmanlar olasılığı )

kuzen buradan bilgisayarcı bir arkadaştanda teknik destek alıyorum bilgin olsun ok.

artık şart oldu , önemli transitlerde forumun nasıl etkilendiğine de bakmak gerek ;)

kuzen merkür retrosu olduğunda sen tüm donanımını ve tamir çantanı hazırlayıp hazır kıta bekle lütfen , tüm merkür retrolarından etkilenen bir site olduk , geçenkinde astrosohbet.net çökmüştü =)

astrosohbete geçmiş olsun atlatmanıza sevindim:D

Félicé

Sabotaj mı bu sitenin başına gelen?
Félicé FilosoFo Yazılan:

Sabotaj mı bu sitenin başına gelen?

emin değilim

Venüs

Ne transitmi ama, herkese geçmiş olsun ,bu sorunu halleden arkadaşada teşekkürler.
siteye ancak girebiliyorum internet exp. siteyi tanımıyor defalarca girdim ancak açıldı sorun bitmemiş gibi hala aslında.. bir tanıdığım var bu işleri bilen halledilemezse ondan yardım isteriz
tugcee Yazılan:siteye ancak girebiliyorum internet exp. siteyi tanımıyor defalarca girdim ancak açıldı sorun bitmemiş gibi hala aslında.. bir tanıdığım var bu işleri bilen halledilemezse ondan yardım isteriz

teşekkür ederim Tugce , dediğin gibi problemin devam etmesi halinde teknik desteğe ihtiyaç olabilir.
benim cephede hiç bir problem yok gibi görünüyor şu anda.
tugcee Yazılan:siteye ancak girebiliyorum internet exp. siteyi tanımıyor defalarca girdim ancak açıldı sorun bitmemiş gibi hala aslında.. bir tanıdığım var bu işleri bilen halledilemezse ondan yardım isteriz

Ben sadece firefox kullanıyorum ve dünden beri sorunsuz bir şekilde girebildim siteye.
Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:

Ben sadece firefox kullanıyorum ve dünden beri sorunsuz bir şekilde girebildim siteye.

ben firefox u açamıyorum maalesef bnmde pc'im bozuldu sorunu hallettik ama yinede problemler çıkıyor.merkür retroluğunu gösterdi maalesef..forumumuz umarım bi daha böyle bir sorunla karşılaşmaz
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Referans Adresler