Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Astrosohbet (Forumumuzun) Yıldız Haritası
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sitenin haritasıyla benim haritam arasında uyum olduğunu keşfettim şimdi.Marslarımız ve Merkürlerimiz birleşiyor,Venüslerimiz üçgen.Forumun Güneşiyle benim Ayım üçgen.Yükselen burç Güneş burcu uyumumuz var.Daha ne olsun...

Bazı forumlar var siteyi açtığım zaman içimi kasvet kaplar,orda yazmak istiyorumdur ama aslında orayı sevmiyorumdur.Reel hayatta da vardır ya bazı, ortamları,o ortamların enerjisini hiç sevmezsiniz, internette de oluyor bu bana.Bir de bazı insanların yazılarını okurken fikirlerinden ve dolayısıyla kendilerinden hiç hoşlanmadığım halde orada yazı yazmaya başladığımda karşılıklı olarak bir konuyu tartışıyorsak -sanki o kişinin enerjisini hissediyormuşum gibi oluyor- o kişi aynı hoşlanmadığım fikirleri savunsada ben aynı şeyleri hissetmemeye başlıyorum.
Bende baktım şimdi sinastrimize forumla :D ay güneş kavuşumumuz var güçlü , yalnız saturn venüsümün tam üstünde , forum venüsü ile benim venüsüm kare mars neptün kavuşumuna benim venüs zıt açılı ben biraz zor koparım bu siteden heralde :D

Félicé

Valla dolunayımla etkileşim halinde forumun satürn ve neptünü.. Yine de çok seviyorum burayı..
astrosohbetin Jüpiteriyle Güneşim kavuşum yapıyor.

birlikte büyüyoruz gülücük

ginka

Ay başağı 7. evime düşüyo aramızda duygusal bi bağ olsa gerek hehee jupi ve plutosu yay stelyumuma dokunuyo :D
Transit Jüpiter , astrosohbetin Güneşiyle kavuşum yapıyor şu günlerde.
4 hafta kadar etkisi devam edecek.

Bakalım daha kalabalık bir aile olabilecekmiyiz yada toplumsal konumumuzda + popüleritemizde artış olacakmı =)

aeon

(10-11-2010 09:27 PM)ginka Yazılan: [ -> ]Ay başağı 7. evime düşüyo aramızda duygusal bi bağ olsa gerek hehee jupi ve plutosu yay stelyumuma dokunuyo :D

çok derin bir ilişki dil çýkarma

:D

aeon

ayrosohbetin ayı benim 5.evine düşüyor.
burada olmaktan eğlendiğimin bir göstergesi.

yalnız bu sitenin haritasında bir numara olmalı , çeşme başı gibi mübarek site ;
herkes tanış oldu hehee
(02-26-2011 06:37 PM)Sniper Yazılan: [ -> ]siteyi kurarkenki iyi niyet ve samimiyetgülücük Başak ve Yay kadar saf/temiz niyetli burç var mı ki zodyaktagülücük

yay yıldırım başak benim ondanmı öyle dedin?
(02-26-2011 02:07 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]Transit Jüpiter , astrosohbetin Güneşiyle kavuşum yapıyor şu günlerde.
4 hafta kadar etkisi devam edecek.

Bakalım daha kalabalık bir aile olabilecekmiyiz yada toplumsal konumumuzda + popüleritemizde artış olacakmı =)

bu transit, forumun son günlerde ki hareketliliğiyle de örtüşüyor.. yeni mesajları okumaya yetişemiyorum gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Referans Adresler