Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Astrosohbet (Forumumuzun) Yıldız Haritası
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Astrosohbetin doğum günü güzelmiş transitlerle filan şaha mı kalkacak nedir öle hissettim birden dil çýkarma

marskovası

(04-01-2011 10:58 PM)truva34 Yazılan: [ -> ]Arkadaşlar biraz alakasız olacak fakat konu açacak yer bulamadım.uzun zamandan beri foruma katılamıyorum ücretsiz hazır bir program vardı yıldız haritası için kaldırıldımı ben bulamadım.
http://www.astrosohbet.com/showthread.ph...ight=janus
(04-01-2011 11:02 PM)marskovası Yazılan: [ -> ]
(04-01-2011 10:58 PM)truva34 Yazılan: [ -> ]Arkadaşlar biraz alakasız olacak fakat konu açacak yer bulamadım.uzun zamandan beri foruma katılamıyorum ücretsiz hazır bir program vardı yıldız haritası için kaldırıldımı ben bulamadım.
http://www.astrosohbet.com/showthread.ph...ight=janus

mars kovası teşkürler forumun içinde yorumlu bir program vardı.harita çıkıyor gezegen açılarına göre kısa yorumlar vardı.verdiğin link açılmadı.
Valla bence hic bile astrosohbet bayan falan da degil sapina kadar delikanligülücük bikere forumun hatunlari bile delikanli cinsinden forumumuz nasil bayan olacakmis hihhgülücük hem mesafe olmak gibi bir takintisida yok tam aksine sicak kanli kirk yillik dost gibiyiz. yoksa hayatimda ilk defa sadece 10dakika gordugum elif ablamin hic mesafesini gormedimgülücük yine felice nami diyar evladi fatihan ablama nasil cikolata hediye edeyimgülücük yonca ablamdan nasil eleman isteyim iste bizim diger forumlardan farkimiz tarzimiz astrosohbet bas tacimizgülücük
(04-01-2011 11:00 PM)Messa Yazılan: [ -> ]Astrosohbetin doğum günü güzelmiş transitlerle filan şaha mı kalkacak nedir öle hissettim birden dil çýkarma

Aslında bu konuda bende iyimserim çünkü Uranüs Transiti astrosohbetin 10.evine giriş yaptı ve buradaki Güneşe dokunacak ( önümüzdeki bir kaç sene boyunca )

Güneşe olan transiti bittiğinde bu kez forumun Jüpiterine ve Satürnüne üçgen açılar yaparak Büyük Şans Üçgeni oluşturacak.

İnşallah diyeyim gülücük

melis_bk

(04-01-2011 11:42 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(04-01-2011 11:00 PM)Messa Yazılan: [ -> ]Astrosohbetin doğum günü güzelmiş transitlerle filan şaha mı kalkacak nedir öle hissettim birden dil çýkarma

Aslında bu konuda bende iyimserim çünkü Uranüs Transiti astrosohbetin 10.evine giriş yaptı ve buradaki Güneşe dokunacak ( önümüzdeki bir kaç sene boyunca )

Güneşe olan transiti bittiğinde bu kez forumun Jüpiterine ve Satürnüne üçgen açılar yaparak Büyük Şans Üçgeni oluşturacak.

İnşallah diyeyim gülücük
dansy

Derin

forumun haritasında rosetta var anlamı nedir peki ?

Félicé

Astroloji forumlarının kralıgülücük Başka varmı ki:D Burası farklı ve burayı seviyorum.. Nice uzun ve güzel yıllaraçiçek

Venüs

Caanımm forumumun doğum gününü kaçırmışım ama, hep birlikte daha nice yaş günleri kutlamaya diyorum, Evet bence de forumumuz şahlanacak, ben aşığım buraya ya ask
Hmm Yükseleni yengecmis forumun evet o yüzden herkese kucak acan bir tarzi var.... ve benim foruma üye haritamdaki günesle forumun haritasi kavusum yapmis.... ayrilmaz bir parca oldugumuzu gösterir gibi geldi bana....

Marsinin kova ve 8. evde olmasi da gayet uygun geldi... bilimsel ve gizli konulari iceren bir enerjisinin oldugunu düsünüyorum forumun.... ayrica natal ayimla kavusum yapmis, forumumuzun marsi...

Ayinin basak ve 3. evde olmasi da, degisken ve detayli duyguya sahip bir forum... Ayrica natal venüsümle kavusumda...

Sonra Venüsü boga da ve 11. evde... bu da bana boganin temel degerlere sahip olmasiyla 11. evdeki umutlarin ve bilgeligin isbirligindeki uyumu ve degismezligini hatirlatiyor... yani temeldeki bilgelik iliskisini... ve tüm üyelerimizin katilimiyla herkesin kendi temelinde ki bilgeligi en saf bicimde burada sunuyor olmasi türü iliskiyi gösteriyor... vs...

Cok uygun bir harita olmus bence tüm acilariyla birlikte...
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Referans Adresler