Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Astrosohbet (Forumumuzun) Yıldız Haritası
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(02-27-2011 06:42 AM)Sniper Yazılan: [ -> ]aynengülücük bi de astrosohbeti kaynak alan bi site keşfettik:D

neresi orası?
4 sene önce bugün ( 1 nisan 2007'de ) astrosohbeti kurmuşuz , şaka gibiyiz gülücük

Forumun doğum gününü kutlarım verygood

marskovası

aaa, tbrk ler çiçek keşke ilk zamanlarda üye olsaymışım diyorum eski yazılara bakınca, insanlar daha hevesliymiş, neyse can sağlığı...
bende sizi kutlarım gülücük inşallah kocamaaaan bir site olur çiçek

ginka

mutlu yýllar astrosohbet
(04-01-2011 09:51 PM)Daily Yazılan: [ -> ]bende sizi kutlarım gülücük inşallah kocamaaaan bir site olur çiçek

bijim gönyümüj komacaan gülücük çiçek
(04-01-2011 09:57 PM)virgotaurus Yazılan: [ -> ]Doğum günün kutlu olsun astrosohbetçiçek Nice yıllaradil çýkarma

şaol abya daha döyt yaşındayım , bana diy çıkayıysan sana nanik yapabiliyim bak şöylemedi deme =)
çiçek heğpi börddey duğyuğ gülücük
(04-01-2011 09:57 PM)ginka Yazılan: [ -> ]mutlu yýllar astrosohbet

şaol şüper şey abya verygood
(04-01-2011 09:51 PM)marskovası Yazılan: [ -> ]aaa, tbrk ler çiçek keşke ilk zamanlarda üye olsaymışım diyorum eski yazılara bakınca, insanlar daha hevesliymiş, neyse can sağlığı...

abyacım heveş önemyi deyildir , nice inşan bi heveşle geydiler ve geydikleri gibi gittiley.

önemyi olan fıstıklardır =)
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Referans Adresler