Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Astrosohbet (Forumumuzun) Yıldız Haritası
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(04-01-2011 10:11 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(04-01-2011 09:51 PM)marskovası Yazılan: [ -> ]aaa, tbrk ler çiçek keşke ilk zamanlarda üye olsaymışım diyorum eski yazılara bakınca, insanlar daha hevesliymiş, neyse can sağlığı...

abyacım heveş önemyi deyildir , nice inşan bi heveşle geydiler ve geydikleri gibi gittiley.

önemyi olan fıstıklardır =)

paydon abyacım , önemli olan istikyaydır olacaktı , yıldıyım abicim düjeltti gülücük
bugün sitenin doğum günüymüş benimde bugün doğum günüm...dansy yıldırıma da teşekkürler bu iste için bizlere armağan oldu ...Çok seviyeli ve güzel bilgiler edindiğimiz kimi zaman eğlendiğimiz artık bize sorular hazırlamıyosun testler astrolojik bilgilerimizi denemek içingülücük diyerekk inşallah hem bu site hem de ben güzel yıllar geçiririz umarım daha nice nice yıllaraaa

marskovası

tşk ederim (anladım ben onu) hadi bugünün şerefine haritamı imzama ekleyeyim dil çýkarma
(04-01-2011 10:21 PM)malice071 Yazılan: [ -> ]bugün sitenin doğum günüymüş benimde bugün doğum günüm...dansy yıldırıma da teşekkürler bu site için bizlere armağan oldu ...Çok seviyeli ve güzel bilgiler edindiğimiz kimi zaman eğlendiğimiz artık bize sorular hazırlamıyosun testler astrolojik bilgilerimizi denemek içingülücük diyerekk inşallah hem bu site hem de ben güzel yıllar geçiririz umarım daha nice nice yıllaraaa

seninde doğum gününü kutlarım verygood

testleri müsait oldukça ekleyebilirim tabii ancak forumu bir süredir takip edenler için test soruları artık kolay geliyor , daha kazık sorular bulmak lazım gülücük
maliceye ve astrosohbete nice mutlu yıllar diliyorum..
(04-01-2011 10:22 PM)marskovası Yazılan: [ -> ]tşk ederim (anladım ben onu) hadi bugünün şerefine haritamı imzama ekleyeyim dil çýkarma

güzel verygood

ancak imzana eklerken Rİ harflerini yazmayı unutmuşsun ;)
astrosohbet inşallah nice doğum günleri görür her yıl daha da büyüyerek ve gelişerek çiçek

adminim süpersin. 4 yaşındaki üye hoş gelmiş aramıza ask

malice071 senin de doğum günün kutlu olsun. sevdiklerinle nice mutlu yıllara çiçek
(04-01-2011 10:27 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ][quote='malice071' pid='137133' dateline='1301682098']
bugün sitenin doğum günüymüş benimde bugün doğum günüm...dansy yıldırıma da teşekkürler bu site için bizlere armağan oldu ...Çok seviyeli ve güzel bilgiler edindiğimiz kimi zaman eğlendiğimiz artık bize sorular hazırlamıyosun testler astrolojik bilgilerimizi denemek içingülücük diyerekk inşallah hem bu site hem de ben güzel yıllar geçiririz umarım daha nice nice yıllaraaa

seninde doğum gününü kutlarım verygood

testleri müsait oldukça ekleyebilirim tabii ancak forumu bir süredir takip edenler için test soruları artık kolay geliyor , daha kazık sorular bulmak lazım gülücük

teşekkür ederim yıldırım...
bekleyeceğiz inşallahgülücük

marskovası

(04-01-2011 10:34 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]ancak imzana eklerken Rİ harflerini yazmayı unutmuşsun ;)
çözemedim Rİ, ne demek, kesin bir muzurluk var bundan hehee
ya yanlışlık oldu. 4 yaşındaki bizim forum sahi utangaç
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Referans Adresler