Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: T Kare Açı Kalıbını İnceleyelim..
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

aeon

öfkeli olduğu halde bunu hemen dışarıya yansıtmayabilir.
manipülasyona gelemeyen ve böyle duşumlarda sert olabilir.
normal bir boğaya göre daha gizemli davranışlar olabilir.boğaların genelinde var olan sevimli sakin ifade çabuk yok olabilir.
ve tüm bunlara paralel öfkesi kötü olablir.90 dereceden gelen mars öfkeli yapıyor ama pluto ve boğa öfkesini hemen kusmaz,biriktirir..bu durumda biriken öfkenin ani çıkışı yıkıcı olacaktır.
mars pluto karesi ise daha tutkulu bir yapıya işaret eder.çünkü pluto, mars özzellikleri derinleşiyor .
bir boğa kıskançsa plutonlaşan boğa çok daha kıskanç olacaktır ve partnerini sahiplanme güdüsü de artacaktır.

not:acaba marsı kova mı ?
bir de yükseleni aslansa gurur bu t kareyi tetikler derim .aklıma bunlar
geldi.
aeon Yazılan:öfkeli olduğu halde bunu hemen dışarıya yansıtmayabilir.
manipülasyona gelemeyen ve böyle duşumlarda sert olabilir.
normal bir boğaya göre daha gizemli davranışlar olabilir.boğaların genelinde var olan sevimli sakin ifade çabuk yok olabilir.
ve tüm bunlara paralel öfkesi kötü olablir.90 dereceden gelen mars öfkeli yapıyor ama pluto ve boğa öfkesini hemen kusmaz,biriktirir..bu durumda biriken öfkenin ani çıkışı yıkıcı olacaktır.
mars pluto karesi ise daha tutkulu bir yapıya işaret eder.çünkü pluto, mars özzellikleri derinleşiyor .
bir boğa kıskançsa plutonlaşan boğa çok daha kıskanç olacaktır ve partnerini sahiplanme güdüsü de artacaktır.

not:acaba marsı kova mı ?
bir de yükseleni aslansa gurur bu t kareyi tetikler derim .aklıma bunlar
geldi.

vauuuvv nerden bildin evet marsı kova yükselenide aslan

aeon

tahminen sevgilindir makara
plutonunda akrepte olduğundan yola çıkınca gerisi çorap söküğü misali ... : )
T-kareler için mücadele ve çözüm önerileri de var mıdır astrolojide?

Benim değişken burçlarda T-karem var. 12. evdeki ikizlerde Güneş-Venüs kavuşumuna 6. evden Yayda Neptün karşıt ve tüm bunlara 3. evdeki Başakta Mars-Satürn kavuşumu kare.. (Mars Venüse kare oluşturacak açı orbunun dışında)

Yıldırım bu açı kalıbım için güzel ve isabetli yorumlar yapmıştı. Ayrıca Neptün'le ilgili yazı da baya hoşuma gitti ;)

pasifik

mars venüs kavuşumum asc'me kare şironuma ise zıt açı yapmış. mars venüs kavuşumu ikli ilşkilerde daha aktif bir insan ortaya çıkarırken t kare içinde olması ki asc de içinde daha soğuk yaklaşımlarda bulunmaya mı neden olur ki kendimi tanıyorsam öyleyimdir yanigülücük tabi benim t kare mi onuda tam kestiremedim :D şimdiden teşekkürlerçiçek
T-kare sahibi olmak, Alice harikalar diyarındaki sürekli bir yere yetişmeye çalışan tavşan olmaya benziyor bazen. Bi yandan Güneş ve Venüs'ü beslemek ardından hayır o değil buradaki sorumlulukların diyen kimi zaman aceleci Mars-Satürn'e koşmak, arada 6. evdeki Neptün'ü besleyici gönüllü özel dersler vermek, ailemdeki yaşlılara günlük işlerinde yardım etmek vs..
antigone Yazılan:Bendede ay-venüs-plüto t karesi var galiba

evet var 4.evindeki pluton'a hem ayın hemde venüsün kare yapmış..4ev aile yaşamı,çocukluk..vs gibi konuları içine alır pluton 4.evde aile yaşantın belkide sorunlu olmuş olabilir ve 4.evdeki plutonuna 7.evdeki venüs kare yapmış aile yaşamından yada çocukluğunda yaşadığın problemleri ilişkilerine yansıtabilirsin kıskançlık,baskı altına ..vs gibi duygulara sahip olabilirsin..1.evindeki ayınla 7.evindeki venüsün zıt açı yapmış ilişkilerinde çelişkiler yaşayabilirsin ve plutonunda kare açısının etkisiyle bu yoğunlaşabilir
(01-18-2010 07:57 PM)truva34 Yazılan: [ -> ]Bende ay ın kare açı yaptığı gezegenler birbiriyle kavuşmuş.t kare olması 180 derece olması gerekiyordu.Bu kavusum durumu 90 derecelik açıyı pekiştiriyor diyebilirmiyiz?

ek olarak forumda baktım yazılacak bi yer göremedim.Profilden daha önce kullanıcının attığı mesajları görüntülemesi mümkün mü yoksa böyle bir eklenti olabilirmi attığım mesajları sayfa sayfa gezip aramak yoruyor açıkcası=) yardımcı olursanız sevinirim.

profilde kullanıcı adının hemen sağında msn ifadesine benzer yaratıklar var gülücük
onlara tıkladığında 4 seçenekten en alttaki , senin ve diğer üyelerin mesajlarını bulmanda kolaylık sağlayabilir.

ve evet sende T-Kare 'de yok gülücük

ve evet senin Ay burcun 3 tane gezegenden KARE açılar alıyor ve 90 derecelik açının ifade ettiği ZORLAYICI SÜRECİ pekiştiriyorlar diyebiliriz.
T-Kare gerilimin anlatmak için Bisiklet modelini kullanmayı uygun buldum.
Bisikletin ön ve arka tekerleri , birbirine zıt açı yapan gezegenleri ifade ediyorken , bisikletin gövdesi ve pedalları ise apex yani fokal ( 90 lık açılar yapan ) gezegeni temsil ediyor bu modelde..

T-Kare bisikletine sahip olanlar , düşmemek için ( enerjinin dengesinin bozulmaması için ) pedala basmak durumundalar ve tekerlerden birini ÖN TEKER olarak ele almalılar ve o yönde kendilerini harekete yönlendirmeliler.

Örneğin Aprilios yıldız haritasında Mars-Jüpiter-Plüto T-Karesini görmekteyiz.
10.evdeki Mars gövdeyi ve pedalları oluşturuyor..
Jüpiter ve Plüto zıtlaşması ise bisikletin tekerlerini oluşturuyor..

Apriliosun bu dinamik enerjiyi ( bisikletini ) verimli kullanabilmesi ve düşmemesi için Marsın pedallarına basması gerekiyor..
Jüpiter ( BEN evinde ) ile Plütoyu ( SEN evinde ) ön teker ve arka teker olarak belirleyip harekete geçmesi gerekiyor.

aeon

yıldırım :D

ben de haritamda mevcut t kareye bir yorum alabilir miyim .?
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Referans Adresler