Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: T Kare Açı Kalıbını İnceleyelim..
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
bu t-kare açı kalıbı ile başım dertte gerçekten bazen anlamdırmakta çok güçlük çekiyorum.
atıyorum mesela venüs uranüs karşıtlık içinde olsun. plüto ile de kare bakıyorlar.
bu durumda fazla gerilim altında olan, apex gezegen plüto öyle değil mi ?
karşıtlık içinde olan elemanlar mı yoksa plüto mu çözücü etkiye sahip bu örnekte ?

Félicé

\'Serena\' pid=\'81319\' dateline=\'1272698957\ Yazılan:bu t-kare açı kalıbı ile başım dertte gerçekten bazen anlamdırmakta çok güçlük çekiyorum.
atıyorum mesela venüs uranüs karşıtlık içinde olsun. plüto ile de kare bakıyorlar.
karşıtlık içinde olan elemanlar mı yoksa plüto mu çözücü etkiye sahip bu örnekte ?

Apex gezegen pedal ve gövde olduğuna göre onu aktif etmek gerekiyor. Ben öyle anlıyorum.Kilit t- karenin bacağındaki gezegen..
' pid=' dateline= Yazılan:
'Serena' pid='81319' dateline='1272698957 Yazılan:bu t-kare açı kalıbı ile başım dertte gerçekten bazen anlamdırmakta çok güçlük çekiyorum.

Apex gezegen pedal ve gövde olduğuna göre onu aktif etmek gerekiyor. Ben öyle anlıyorum.Kilit t- karenin bacağındaki gezegen..

teşekkürler nihanverygood
asude argun hanımın kaynaklarında, gerilimi ortadan kaldırıcı etki olarak zıtlığa kare açı alan gezegenin potansiyelinin çözümlenmesi gerektiginden bahsediyordu ve aklımda hep o şekilde kaldı.. bisiklet pedal falan diyince kafam karıştı malumunuz merkür balık:D
yani ok. o zaman çelişki yok.doğru biliyormuşum:)utandým

Félicé

\'Serena\' pid=\'81335\' dateline=\'1272706837\ Yazılan:
'Félicé' pid='81332' dateline='1272706436 Yazılan:
'Serena' pid='81319' dateline='1272698957 Yazılan:bu t-kare açı kalıbı ile başım dertte gerçekten bazen anlamdırmakta çok güçlük çekiyorum.

teşekkürler nihanverygood
asude argun hanımın kaynaklarında, gerilimi ortadan kaldırıcı etki olarak zıtlığa kare açı alan gezegenin potansiyelinin çözümlenmesi gerektiginden bahsediyordu ve aklımda hep o şekilde kaldı.. bisiklet pedal falan diyince kafam karıştı malumunuz merkür balık:D
yani ok. o zaman çelişki yok.doğru biliyormuşum:)utandým

Tabi kilit gezegenin çözümlenmesi de doğru bi ifade..Yani dengede tutmak gerekiyor..Düşünsene apex bi pluto ya da marsın gazına basılmış kontrolsüz kullanımını. Bisiklet olayındaki denge gibi düşünmek lazım..Hepsi birbiri ile bağlantılı, hiç biri fazla kullanılmaya ya da ihmal edilmeye gelmez..T- kare, dengeli olunması gerektiğine işaret ediyor bu durumda;)
(07-12-2010 08:03 PM)Moda Yazılan: [ -> ]Bende cok merak ettim bu konuyu, koşe evlerimde t kare var 4.evdeki(akrep) plütom 10 evdeki(boğa) guneş ve merkurume zıt açı yapmış merkur ve guneşime de hem asc(aslan) hemde ay(aslan) kare yapıyor.

Kötüye yormak istemiyorum ama hem köşe evlerde olması hemde güneş ay merkur kişisel gezegenlerin işin içine girmesi oldukça tedirgin etti.

her haritada kötü tabir ettiğimiz ters açı kalıpları olabilir tedirgin etmesn öncelikle gülücük ki onu tamamlayacak güzel açılar da var.

öncelikle plutonun 4.ev yerleşimi ailesel sorunlara veya pürüzlere sebebp olabilir..10.evde sağlam bi güneş var güneş için iyi bir konum diyebilirim fakat bu pluto engeline takılmış görünüyor.yaptığın işlerde aile engeli oluşabilir.ya da baskı hissedebilirisin.
(07-12-2010 08:13 PM)sessizgidiş Yazılan: [ -> ]
(07-12-2010 08:03 PM)Moda Yazılan: [ -> ]Bende cok merak ettim bu konuyu, koşe evlerimde t kare var 4.evdeki(akrep) plütom 10 evdeki(boğa) guneş ve merkurume zıt açı yapmış merkur ve guneşime de hem asc(aslan) hemde ay(aslan) kare yapıyor.

Kötüye yormak istemiyorum ama hem köşe evlerde olması hemde güneş ay merkur kişisel gezegenlerin işin içine girmesi oldukça tedirgin etti.

her haritada kötü tabir ettiğimiz ters açı kalıpları olabilir tedirgin etmesn öncelikle gülücük ki onu tamamlayacak güzel açılar da var.

öncelikle plutonun 4.ev yerleşimi ailesel sorunlara veya pürüzlere sebebp olabilir..10.evde sağlam bi güneş var güneş için iyi bir konum diyebilirim fakat bu pluto engeline takılmış görünüyor.yaptığın işlerde aile engeli oluşabilir.ya da baskı hissedebilirisin.

Peki tum bunlara ayın ne gibi katkısı var?

Ailem engel değil de daha aktif ve girişken olmam için surekli arkamdan iteliyor.Bazı şeyleri soylerken onlara cok kolay gorunuyor.Güneşimi de eskiden iyi yorumlardım ama sanki yapabileceğinden fazlasını istiyor başaramayınca da mutsuzluk veriyor.Yanlış anlamayın başarısız değilim muhendisim (yeni mezunum biraz umitsizlik burdan da geliyor olabilir.)Belki de guneş boğa ve yukselen&ay aslan olmasının etkisi ile fazla yonetmek istememi karıştırıyorum şuan.

Kafam ne kadar karışmış benim öylegülücük)
(07-12-2010 09:12 PM)Vena Yazılan: [ -> ]Ay-Güneş-Plüto T-karesi hem de köşe evlerde... Oldukça güçlü bir T-kare bu. Sabit burçlarda, yoğun enerji birikimi söz konusu, çıkış noktası olan Ay'ın Asc noktasına yakınlığı enerjiyi akıtmada destekleyici olabilir, aynı zamanda Asc'deki Ay'ın aslana dışa duyguları yansıtma kolaylığının engellenmiş olması da söz konusu. Hırslı ve başarısızlığı kabullenmeme durumu olabilir, Ay'ın Venüs, Jüpiter, Satürn ve Uranüs ile üçgeni destekleyici bir kombinasyon oluşturmakla beraber Ay biraz enerjisi dağınık duruma da giriyor özellikle yavaş hareket eden Jüpiter, Satürn ve Uranüs'ten etki aldığından, bu enerjileri toparlamak ile sabit T-karenin yoğun biriken enerjisini dağıtmak arasında kalıyor olabilirsiniz farketmeden. Kendini göstermek ( Asc noktasına yakın ve aslanda Ay ve 10.evde Güneş ) ile saklamak ( 4.ev Plüto ) arasında gelip gitme durumu söz konusu olabilir. Ama ışıkların 1. ve 10.evde olması nispeten daha çok kendini göstermede rahatlık verebilir tabii Plüto alttan ve zaman zaman etkisinin veriyordur. Başarı kendi içinden ve temeli sağlam olarak gelecektir ama özellikle olumsuz enerjiyi biriktirmemeye çalışarak, hırs dizginlenerek. Plütonik enerji yani hırs, karanlık içgüdüler, ruhun kökenleri ( aile, çocukluk ) göz ardı edilmeden gerçek başarıya ulaşmak zor olabilir...

Teşekkurler Vena ayımı anlamama oldukça yardımcı oldun ergenlik doneminde anladığım kadarıyla bu ay beni baya bir sınırlandırıyordu.Aslında hırslı olduğumu biliyorum ama neptunum hep tembellik açısı vermiş(okul hayatım boyunca hiç odevlerimi yapmadım.) ve jupiterimi araştırırken gereğinden fazla kaderci olduğumu anladım.birşeyi başaramayınca isteğimde kayboluyor.Aslında cok şey istiyorum ama dediğim gibi çaba sıfır nedense herşeyi ayağima bekliiyorum.Mesela yazılım uzerine astroloji kadar araştırma yapsaydım keşke ama onu iş hayatında karşilaşarak kendiliğinde oğrenmeyi hedefliyorum.
çok teşekkür ederim venaçiçek
gerçekten de empati, yardım, acı ile ilgili ihtiyaçlara cevap vermek konusunda chiron ve balığı tam olarak yansıtıyorum. aramda garip bir duygusal bağ oluşuyor insanlarla. sanki sıkıntılarını tedvi etmek üzere burdayım. bazen çok yıprandıgımı hissettigim de olmuyor değil. bana aşk doktoru, güzin abla, tedavi edici falan derler. insanların benden acılarına, yaralarına çözüm bulmam konusunda talepleri oluyor. bu şironyen balık enerjisini ben yayıyorum sanırım. insanlarla yardımlaşma biçimim maddi değil, hep manevi-duygusal ağırlıklı. içlerindeki acıyı tedavi edebileceğime dair güdülerim var. konuşurken bile, iç dünyalarını deşmeye, içerideki yaraları tedavi edilmek üzere çıkarmaya çalıştıgımı farkediyorum. yaralı şifacı şiron olarak, kendi yaralarımla da çok haşır neşir oldugumdan belki.,))

isabetli, yol gösterici yorumun adına tekrar teşekkürlergülücük

aeon

(10-02-2010 03:20 PM)panel Yazılan: [ -> ]6. evimde uranüs T-kare açısı var.İş hayatından ümidimi kesmeli miyim anlamıyorum.6 aydır işsizim.

t kareniz , uranüs kiron ve mc üstündeki jupier arasında.
ayrıca , 6.ev yönetisi jupiter ve uranüs 6.evde durarak 10.eve kare yapmış.

iş yaşamında ve kariyerle ilgili aniliklerle karşılaşabilirsiniz.beklenmedik ve hesapta olmayan olaylar önünüze çıkabilir.
neptün balığın 5 derecesine ulaştığında benimde neptün döngüm başlamış olacak..
neptün mars ve güneş_venüs arasında bulunan t karem aktive olacak.. nasıl bir çözülme yaşayabileceğime dair yorum yapabilecek birisi var mı?
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Referans Adresler