Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: T Kare Açı Kalıbını İnceleyelim..
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
(10-03-2010 06:13 AM)aeon Yazılan: [ -> ]
(10-02-2010 03:20 PM)panel Yazılan: [ -> ]6. evimde uranüs T-kare açısı var.İş hayatından ümidimi kesmeli miyim anlamıyorum.6 aydır işsizim.

t kareniz , uranüs kiron ve mc üstündeki jupier arasında.
ayrıca , 6.ev yönetisi jupiter ve uranüs 6.evde durarak 10.eve kare yapmış.

iş yaşamında ve kariyerle ilgili aniliklerle karşılaşabilirsiniz.beklenmedik ve hesapta olmayan olaylar önünüze çıkabilir.

Sevgili aeon Uranüsüm aynı zamanda venüsede 90 yapıyor.ben t-karenin venüs-jüpiter ve Uranüs arasında olduğunu düşünmüştüm.
benim iki t-karem ve birde büyük şans üçgenim var. birinci t-karem venüs, uranüs ve şiron arasında tepe noktası venüs ve 5. evde; ikincisi mars, jüpiter ve asc arasında tepe noktası mars retroda ve 9. evde bulunuyor. büyük şans üçgenimse jüpiter, neptün, şiron arasında 7-10-2 evlerde.. yorumlarınızı bekliyorum.
(12-17-2010 02:49 PM)zeynena Yazılan: [ -> ]benim iki t-karem ve birde büyük şans üçgenim var. birinci t-karem venüs, uranüs ve şiron arasında tepe noktası venüs ve 5. evde; ikincisi mars, jüpiter ve asc arasında tepe noktası mars retroda ve 9. evde bulunuyor. büyük şans üçgenimse jüpiter, neptün, şiron arasında 7-10-2 evlerde.. yorumlarınızı bekliyorum.

Siz nasıl yorumluyorsunuz?Aşk konusunda zorlanmalar oluyor mu?İlişkiye girerken huzursuzluk falan?İş hayatınız var mı?Büyük şans üçgeni hangi elementte? (su-ateş-hava-toprak)
(12-30-2010 08:14 PM)panel Yazılan: [ -> ]
(12-17-2010 02:49 PM)zeynena Yazılan: [ -> ]benim iki t-karem ve birde büyük şans üçgenim var. birinci t-karem venüs, uranüs ve şiron arasında tepe noktası venüs ve 5. evde; ikincisi mars, jüpiter ve asc arasında tepe noktası mars retroda ve 9. evde bulunuyor. büyük şans üçgenimse jüpiter, neptün, şiron arasında 7-10-2 evlerde.. yorumlarınızı bekliyorum.

Siz nasıl yorumluyorsunuz?Aşk konusunda zorlanmalar oluyor mu?İlişkiye girerken huzursuzluk falan?İş hayatınız var mı?Büyük şans üçgeni hangi elementte? (su-ateş-hava-toprak)

Büyük şans üçgenim su gurubunda ama ayrıca toprak grubunda da yükselen, uranüs, güneş ve yine yükselen, pluto güneş şans üçgenlerimde varmış. Yükseleni dikkate almayıp sadece gezegenlere baktığım için eksik söylemişim.
Kendi yorumuma gelince yorumsuz. o kadar uzmanı değilim çünkü ama aşk konusunda zorlanmalarım olmuyor aksine çok çabuk gelişiyor herşey. huzursuzlukta duymuyorum. iş hayatım var ve ordada herşey normal.
belki mars, jüpiter, yükselen t karem eş ailelerinde gelen huzursuzluğu vurguluyor olabilir. venüs, uranüs ve şiron t-kareminde parasal sorunları olan kişileri bana çektiğini düşünüyorum. Biraz fazla eli açık biriyim çünkü :/

Derin

(10-03-2010 12:59 PM)Daily Yazılan: [ -> ]neptün balığın 5 derecesine ulaştığında benimde neptün döngüm başlamış olacak..
neptün mars ve güneş_venüs arasında bulunan t karem aktive olacak.. nasıl bir çözülme yaşayabileceğime dair yorum yapabilecek birisi var mı?

bu transitin bir üst boyutunu yaşayacağım ben büyük karem tetiklenecek :D

zaten senin haritanda da neptünde gayet güçlü konumda

farketmişsindir herhalde neptün o konuma geldiğinde haritanda değişken burçlarda büyük kare olacak zaten bu enerjiye t- kareden aşinasındır değişen ortama olaylara kolay uyum sağlayabilirsin ancak huzursuzluk, sinirsel gerilim, tutarlılık eksikliği verir.

işin içinde venüs ve mars var dolayısıyla ilişkiler anlamında çözülme yaşayabilirsin özellikle venüsün 7.ev 2. evin yöneticisi olması ve marsında 2.evde yükselen yöneticisi olması dolayısıyla maddi anlamda da çözülmeler yaşayabileceğini neptünün enerjisinin belirsizlik olduğunu düşünecek olursak ilişkiler ve maddi anlamda belirsizlikler yaşayabileceğini
belkide kolay inanıp hayalkırıklığına uğrayabileceğini düşündürüyor. Neptün transitlerinde herhangi bir adım atmamız önerilmiyor görüneni farklı algılayabildiğimiz idealize ettiğimiz için gülücük

6-12 başak balık aksı malum hizmet etmek, fedakarlıklarla ilgili kendini kurban gibi hissetme ya da psikolojik sorunlarla alakalı belki psikosomatik bir rahatsızlığın olabilir bu dönemde enerjin yokmuş gibi hissedebilirsin. Ama hepsi geçecek gülücük

Bir de neptün transitleri sırasında neptünyen kişiler karşımıza çıkabilir manevi dini yönü güçlü mistik tarzda bu kişilere karşı dikkatli olmamız gerekiyor.

Eğer neptün 11.evinde transitteyse ev sistemi sorunu gözkýrpma mesela bir gruba maneviyatla ya da dinle ilgili bir gruba üye olup hayakırıklığına uğrayabilirsin maddi ve manevi anlamda. Bunlara da dikkat edebilirsin.

ama mesela bu dönem ilhamların yoğun olduğu kendini tam anlamıyla yazmaya verebileceğin bir dönem de olabilir ya da bu dönemde yaşadıklarını kaleme alabilirsin gülücük

neptün transitleriyle ilgili bildiklerimden bunları toparlayabildim Daily neptünyenim ama yazma konusunda pek başarılı değilim umarım sana faydası olur
ay yengeç-venüs oğlak karşıtlığı bi de bunlara jüpiter terazi karesi (umarım t kare açıyı doğru anlamışımdır)

mars yengeç-venüs oğlak karşıtlığı jüpiter karesi

öncü burçlarda t kare olmuş.insanlardan uzaklaşmayı,yalnızlığımı hep akrepliğime bağlıyorum ama tanıdığım sosyal akrepler de var
say say bitmez haritamdaki t kare açıları.ömrümü yediler.

melis_bk

(01-24-2011 04:42 PM)Aisha Yazılan: [ -> ]ay yengeç-venüs oğlak karşıtlığı bi de bunlara jüpiter terazi karesi (umarım t kare açıyı doğru anlamışımdır)

mars yengeç-venüs oğlak karşıtlığı jüpiter karesi

öncü burçlarda t kare olmuş.insanlardan uzaklaşmayı,yalnızlığımı hep akrepliğime bağlıyorum ama tanıdığım sosyal akrepler de var
say say bitmez haritamdaki t kare açıları.ömrümü yediler.
Bir tane t-kare kabul edilebilir açı var haritanızda o da neptün uranüs kavuşumuna zıt açı yapmış ay oğlağınız ve bu karşıt açıya kare bakan jüpiteriniz ki orb aralığı geniş.

marskovası

Hala satıraralarında eksik bacağımı yakalıyorum, ah ahh!! Daha buraya gireli kaç gün oldu ki dönüp dolaşıp aeon'un yazılarına takılıyorum. Bir yerde ayaslan olduğunu okudum, ah ah, dönüp dolaşıp eksik bacağımı aslanda bir gezegeni özellikle ay'ı olanlarda bütünlüyorum sanki... İstediğim belki de bir yudum ego...

aeon

gülücük

bir haritada neptün-balık ve satürn etkileri çoksa , koç ve aslan etkisi ego toparlayıcı olabilir.

marskovası

[Resim: 9031.jpg]
T-Kareden ayrılan açıya ne denir?
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Referans Adresler