Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Pluto Transitleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Derin

aynen öyle ama fikrimi söyleyim yanlış da olabilir güneşe 90 yapsaydı bence biraz zor iyileşirdim ya da daha kötü bir hastalığım olabilirdi
Evet, 6. evdeyken bütün hastalıkları(psikolojik ve fizyolojik) ortaya çıkarıyor. 7. evdeyken iyileşme yollarıyla birlikte tüm gerçekleri göz önüne seriyor. 1. evin yani kişiliğimizin tam karşısında aslında bütün gerçekleri apaçık görmemizi sağlıyor...

Derin

Hissediyor musun ya da farkında mısın davranışlarının daha baskıcı, daha yöneten, biraz daha cool, gizemli

mesela mali planlarını değiştirdin mi ? güneş 2.evin yöneticisi

Derin

birileriyle ilişkilerini kestirip atman özellikle plutoya çok uyuyor zaten :)yani bunlar sana plutonun güzelliği olabilir makara diye düşünüyorum
özelin olmuyordur ama bu durum seni kasıyordur mesela makara
bence isterse herkes cool olabilir yeter ki iste gözkýrpma

ben senin 2.evin aslan diye biliyorum yükselen yengeç değil misin sen ? öylesin

pluto dürtüklüyor olabilir belki :D

Derin

Aslında mali planlarını sormamın nedeni şu yönetici gezegenlere yapılan transitler acaba gerçek mi değil mi açıkçası onu da merak ediyorum biraz da
Plutoyla ilgili Tracy Marks'ın bir yazısı vardı.. Pluto sizi bir et askısına asar ve bırakmanız gerekenleri bırakmadığınız sürece kesilmiş bir et gibi o askıda kalırsınız. Bu aslında sizin iyiliğiniz içindir. Bırakmanız gerekeni bıraktığınızda çok rahatlarsınız ve gerçek hayat yolunuza devam edersiniz gibi şeyler yazıyordu. Bence gerçeklerin kaçınamayacağın bir şekilde önüne çıkması olarak değerlendirmelisin. Bu aslında bir iyileşme süreci seni iyileşmeye zorluyor. Bu nedenle korkulacak bir şey yok. Belirsizlik yok(benim en korktuğum). Sadece somut gerçeklerle kaçınamayacağın bir şekilde yüzleşme var. Ruhun yolculuğunda hızlı bir aşama. Kattettiğin yol olgunlaşma anlamında daha fazla oluyor o kadar. Böyle bakmalısın gülücük

Derin

Virgo pek çok kişi bu transitleri alıyor herkes kötü mü olacak gözkýrpma
yani bu transitleri kullanmasını bilmek lazım ama tabii bende açıkçası nasıll yapılır çok iyi bilmiyorum sürprizzz
Evet her evde evin konusuna göre plutonun bunu yaptığını düşünüyorum. Karanlıklar ülkesinin yöneticisi olması korkutan şey. Oysaki somut olan neyse onu önümüze koyuyor. Aldatmaca yok,halüsinasyon yok. Bence bu "sanal" dünyada en ihtiyacımız olan şeylerin başında geliyor gülücük
(06-12-2011 03:34 PM)aries86 Yazılan: [ -> ]benim 4. evimde natal neptünle kavuşumda 7. evimdeki uranüsle kare 1.evimdeki saturnle kare...haziran sonunda da güneşle karşıt...neler olabilir...

plüto oğlak burcuna girdiğinden beri güneşinle kare açı yapmış ve artık etkilerine aşina olmalısın.

bu sene uranüsün güneşine dokunuyor olması bence daha dikkat çekici.
değişim , bağlı olduğun bir şeylerden özgürleşmek dürtüsü , farklı olma , çılgınca bir şeyler yapma dürtüleri görülebilir.

Parlaışık

Yıldırım merhaba .8.evdeki transit pluto 4. evimdeki venüs Başak'ıma 120 lik açı yapıyor .Bir de senin yorumunu almak isterim mümkünse.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Referans Adresler