Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Pluto Transitleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
(02-23-2012 11:55 PM)By Ceykp Yazılan: [ -> ]Yanımda oğlak burcu bir arkadaşım var.. plüto transiti - güşeiyle tam kavuşumda şuan

Kendisi astrolojiyle iglenmiyor, plütoyu ona biraz anlattım , size sorayım dedim..

Sanki 100 yıldır yaşıyorum gibi cümleler kuruyor bana.. Kendini çok yorgun hissediyormuş...

Plüto Transiti genelde derinde çalıştığı için kişinin hayatında bir OLAY olmadığı sürece farkedilmesi zor olabiliyor.
pluto 12 evımden gecıyor natal marsımla kavusum yapacak ..eskıden korkularım coktu artık korkularımla yuzlestım daha cesurum artık pluto sayesınde

Arkadaş

(02-24-2012 08:53 AM)Neptunian Yazılan: [ -> ]
(02-23-2012 11:55 PM)By Ceykp Yazılan: [ -> ]Yanımda oğlak burcu bir arkadaşım var.. plüto transiti - güşeiyle tam kavuşumda şuan

Kendisi astrolojiyle iglenmiyor, plütoyu ona biraz anlattım , size sorayım dedim..

Sanki 100 yıldır yaşıyorum gibi cümleler kuruyor bana.. Kendini çok yorgun hissediyormuş...

Plüto Transiti genelde derinde çalıştığı için kişinin hayatında bir OLAY olmadığı sürece farkedilmesi zor olabiliyor.

Akşam astrolojiyi biraz anlattım arkadaşıma...
tamda bunu söyledim... derinlere inip kendini tanımazsan, değişemezsin dedim..
neler hissettiğini sordum..
Çok acayip konuşuyordu... Etkilendim baya..

Sanki herkez ölmüş, bir ben yaşıyorum bu dünyada,
100 yıldır yaşayan bir ihtiyar gibiyim, cinsinden konuşuyor...

Plüto, ölüm ötesi hisler uyandırıyor galiba
eyvah cok korktum. bugun itibariyle 7. evimde pluto ve gunesim kavusum yapıyor. kavusumum gerceklesmeden yeni bir iliskiye basladım. saglam temeller kurarak. zor bir sürecten gectikten sonra pluto nun ödüllendirecegini umuyorum. belkide bu uzun bir ugrastan sonra mutlu bir evlilik olarak yorumlanabilrmi?
Şu anda transit Pluto natal Güneşime tam açı zıt. Bende yorgun ve bitkin hissediyorum..
Pluto transitine girmeye başlarken ve girdikten sonraki etkilerini payaşmak istiyorum. Transit pluto şu anda 7. evimde natal güneşimle kavuşuyor. Kavuşum henüz gerçekleşmeden önce hayatımın aşkı diyebilecegim evlenmeyi düsndüğüm insanla karşılaştım. ve Allaha şükür hala devam ediyor.Ama bu birliktelik bana çok kısa bir zamanda çok şey kattı çünkü o bir venüs oglak ve ay yengeçi 8. evde olan bir kişi. (yani maddeye önem veren e başkalarından gelen parayla kedini güvende ve mutlu hissediyor. sevgisi güçleniyor). Kısa bir gözlemden sonra bunu farkeden ben yani rahatına düşkün olan yoğun çalısmaktan hoşlanmayan ben harıl harıl iş aramaya başladım.ve çalışma hayatımın ilk zamanları o kadar yoğun ve okadar yorucuydi ki pluto nun gücüyle katlandım. güçlüydüm ama tamda anlatıldıgı gibi bedenen çok yorgundum. bunların hepsi hayatımın aşkına kavuşmak için di. ask O günden bu güne bende çok şeyler değisti. şimdi kariyerime başladıgım harika bir ofiste ve hayatımın aşkıyla beraberim. Değişime direnmedim. özgüvenimde hayli artış oldugunu ve kendimi güclü hissettigimi söylebilirim. Ama içimde sebebini bilmedigim bir şekilde cayır cayır yanıyor. pluto sagolsun. Bakalım inşallah bundan sonra ne gibi etkiler olur. bunları sizlerle paylaşacagım gülücük

Arkadaş

Transit Plüton'un karşıt açılarını sırasıyla yazıyorum gülücük

Güneş'i nasıl bilirdiniz , iyi bilirdik
Ay'ı nasıl bilirdiniz , iyi bilirdik
Merkür'ü nasıl bilirdiniz , iyi bilirdik
Venüs'ü
Mars'ı
......
.......
........

En sonunda Jön konuşur, hepinizin canı cehennme hah hah hah
Tr.Pltn natal uranüsüme üçgen transit açısı yapıyor. Bu ne demek bana yardımcı olabilirmisiniz?
Tr.Plüto nt.plütonuma üçgen transiti yapıyor,tr.plüton nt.ay sekstil transiti,tr.pluton nt.marsıma üçgen tr,yapıyor.tr.plüton nt.jüp.kare açı tr.yapıyor.
Bu transitlerin açılımlarını ne yazıkki bilemiyorum.
(09-04-2012 02:10 AM)deniz kaya Yazılan: [ -> ]Tr.Pltn natal uranüsüme üçgen transit açısı yapıyor. Bu ne demek bana yardımcı olabilirmisiniz?

1 Kasımdan itibaren Tr Plüton un Uranüs'ün den uzaklaşmaya başladı.
Uranüs senin 6. evinin yöneticisi olduğu için iş konularında artı bir motivasyon sağlar.
İş hayatındaki katkısını azalarak da olsa önümüzdeki üç yıl boyunca almaya devam edeceksin.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Referans Adresler