Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Pluto Transitleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Bazi insanlar degisiklige kolay adapte olamazlar, (mesela benim gibi :( ) cok zor bir durum gercekten... Su an bu degisiklikte sagligim etkilendi... bilemiyorum alismam mi gerek :( ama sagligima zararli...hangisi dogru... Peki diyelim bu degisiklik aninda yanlis karar verip de plütonun bize ders verme yönünü ters cevirmis gibi bir durumumuz olabilir mi... (cok karisik, isaretleri anlamak gercekten düsünce ve bilgi istiyor...)

Félicé

(10-30-2010 09:55 PM)virgotaurus Yazılan: [ -> ]Teşekkürler Sniper ve tiyatral_gitaristçiçek Aslında plutonun bitiridiği şey, bitmesini hiç istemediğim ama bi sonuçta yakalayamadığım bişeydi. Tırtıl olmak kötü bişey belki ama kanatlarımı da kullanmıyorum. 7. evde ki pluto transiti yıllar sürecek ben artık uçmak istiyorum:D

Rahat olgülücük Ananı ağlatıyormuşçasına hisler verse de, bitmesi gereken ilişkiler bi şekilde bitiyor ve kuş gibi hafifliyorsun.. İlşkilere yaklaşımın bakış açın değişiyor.. Daha temkinli oluyorsun.. Mesela bende 7. ev yay neptün.. İdealize etme, fazla fedakarlık etme gibi şeyler vardı.. Çok şükür bıçak gibi kesildi, sancı süreci bitince, yepyeni şeyler doğuyor..
Arkadaşlar Pluto oğlak'a geçti.Yükselenim yengeç.Etkileniyor muyum anlamıyorum hiçbişey iyi gitmiyor ya..
ben yardımcı olamayacak kadar az şey biliyorum ama plutodan önce jüpiter döngüsü yaşıyorsun jüpiter venüs ve uranüs arasında ki t-karen tetiklenmiş, 10. ev aksın 4. ev aksın ve 6. evinde etkileniyor. evini işini hayatını değiştirebilirsin bu konuları okumanı öneririm. sürprizler fırsatlar olabilir ben jüpitorus bakış açımla güzel şeyler bekle derim gülücük
(11-04-2010 02:19 AM)Daily Yazılan: [ -> ]ben yardımcı olamayacak kadar az şey biliyorum ama plutodan önce jüpiter döngüsü yaşıyorsun jüpiter venüs ve uranüs arasında ki t-karen tetiklenmiş, 10. ev aksın 4. ev aksın ve 6. evinde etkileniyor. evini işini hayatını değiştirebilirsin bu konuları okumanı öneririm. sürprizler fırsatlar olabilir ben jüpitorus bakış açımla güzel şeyler bekle derim gülücük

O aslında t-kare değil 12. evdeki şironuda ekleyince büyük kare açısı var bende gülücük Sanırım bir haritanın sahip olabileceği en kötü açı.4 değişken burçta konumlanmış.Dolayısıyla herhangi bir ağır gezegen bu evlerden ya da burçlardan birine etki ettiğinde sanırım 4,10,6 ve 12. evlerim hep birden etkileniyor.(4/12=1/3 yani hayatımın 3 te biri zorluklarla ve mücadeleyle geçecek bana gün yüzü yok ;)Son 2 yıldır beliren korkularım var.Açıkçası hayatımın giderek kötüleştiğini düşünüyorum hem de bir jüpiteryen olarak..Yardımların ve yorumların için teşekkürler daily.çiçek
(11-04-2010 02:25 PM)panel Yazılan: [ -> ]
(11-04-2010 02:19 AM)Daily Yazılan: [ -> ]ben yardımcı olamayacak kadar az şey biliyorum ama plutodan önce jüpiter döngüsü yaşıyorsun jüpiter venüs ve uranüs arasında ki t-karen tetiklenmiş, 10. ev aksın 4. ev aksın ve 6. evinde etkileniyor. evini işini hayatını değiştirebilirsin bu konuları okumanı öneririm. sürprizler fırsatlar olabilir ben jüpitorus bakış açımla güzel şeyler bekle derim gülücük

O aslında t-kare değil 12. evdeki şironuda ekleyince büyük kare açısı var bende gülücük Sanırım bir haritanın sahip olabileceği en kötü açı.4 değişken burçta konumlanmış.Dolayısıyla herhangi bir ağır gezegen bu evlerden ya da burçlardan birine etki ettiğinde sanırım 4,10,6 ve 12. evlerim hep birden etkileniyor.(4/12=1/3 yani hayatımın 3 te biri zorluklarla ve mücadeleyle geçecek bana gün yüzü yok ;)Son 2 yıldır beliren korkularım var.Açıkçası hayatımın giderek kötüleştiğini düşünüyorum hem de bir jüpiteryen olarak..Yardımların ve yorumların için teşekkürler daily.çiçek

ben gerçekten olumsuz bir şey göremiyorum. jüpiterin balıkta sevdiği bir noktada neden kötü olsun ki uranüslerde etkin ben sürprizler beklerdim bu konumlarla gülücük
korkularının neptünle ilgisi olabilir mi? pluto üstünde belki 7. ev aksını ve 1. ev aksını uyarmış olabilir. belki sadece evham yapıyorsun gülücük
Arkadaşlar Transit Plutom 6.evimde diymi şu an bakabilirmisiniz?
Bir de sormak istediğim transit gezegenlerin etkileri natal haritaya,progres e, yada transit haritaya hangisine bakarak yapılıyor ?
(11-11-2010 01:24 PM)Kıvılcım Yazılan: [ -> ]Arkadaşlar Transit Plutom 6.evimde diymi şu an bakabilirmisiniz?
Bir de sormak istediğim transit gezegenlerin etkileri natal haritaya,progres e, yada transit haritaya hangisine bakarak yapılıyor ?

plüto transitleri köklü değişim ve dönüşümlerin habercisidir. şimdi bu dönüşüm hangi alanda olacak? 6. ev konuları dahilinde. yani işin, bulundugun sektör, hizmet ettigin alanlar ve sağlık.
işle ilgili köklü değişimler yapmak istemenin nedenlerinden biri plüto transitin olabilir. öncelikli olarak bu alanı sorgulamak ve derinlerine inmek istersin. ne şekilde çalışmalısın, çalışma ve hizmete dair konularını derinden irdelersin. bugune dek sevmedigin bir iş yapmış oldugunu 6. ev plüto transitinde farketmen ve bunun gün yüzüne çıkması oldukça dikkat çekici gülücük plüto derinde olanları gün ışığına çıkartır. işinle ilgili önceden farketmediklerini bu transitte farkedersin ve işe yaramayanları ayıklarsın. biraz zorlu bir süreç olabilir ama sonucunda muhakkak yeni bir şeyleri farketmiş, değişmiş ve rahatlamış bir halde olursun.

plütonun sert açı yaptıgı öncü gezegenlerine bir baktım. venüsle sert bağlantı yapıyor. venüsle sert bağlantı yapan bir transit plüto, ilişkiler alanında da köklü değişimleri, daha önce farketmedigin bazı şeylerin iç yüzünü keşfetmeyi, bitişleri ve yeni başlangıçları öngörür. ilişkiler ve iş alanında eskiyi ayıklama ve değişme sürecine girmen kaçınılmaz olurverygood
Pluto benimde 7. evime girecek oğlak burcunda 6. evin son dereceleri oğlakla başlıyor ve Ay ile transit pluto kavuşum halinde. Pluto duygular açısından bir değişime gideceğimi gösteriyor.

Derin

bende pluto karesi yaşamaya başladım Allah sonumu hayır etsin saskin.w :D
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Referans Adresler