Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Pluto Transitleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Bu denli birebir örtüşen haritalar çevremde az sayıda. Ama genel olarak su grubu ve hava grubu az veya hiç olmayanlarla "afakanlar basması" durumuna girdiğimi sıklıkla gözlemlemişimdir. Ay burcu akrep ve koçlarla da zorlanırım. Bu tip iletişimlerde haritalardaki elementlerin etkisinin daha çok olduğuna inanıyorum. Haritalara bakarken 1.sırada elementlere(hava,su,toprak ateş) 2.sırada niteliklere(öncü,sabit,değişken) 3.sırada açılara en son da evlere bakıyorum.
(06-12-2011 03:48 PM)aries86 Yazılan: [ -> ]
(06-12-2011 03:43 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(06-12-2011 03:34 PM)aries86 Yazılan: [ -> ]benim 4. evimde natal neptünle kavuşumda 7. evimdeki uranüsle kare 1.evimdeki saturnle kare...haziran sonunda da güneşle karşıt...neler olabilir...

plüto oğlak burcuna girdiğinden beri güneşinle kare açı yapmış ve artık etkilerine aşina olmalısın.

bu sene uranüsün güneşine dokunuyor olması bence daha dikkat çekici.
değişim , bağlı olduğun bir şeylerden özgürleşmek dürtüsü , farklı olma , çılgınca bir şeyler yapma dürtüleri görülebilir.

evet bişeyler yapmak istiyorum ama bir belirsizlikte var ve sıkıldım bu durumdan...o da natal neptünümle pluton kavuşumunun etkisi olabilirmi...

Merhaba aries86 yorumcu arkadaslar daha bilir ancak Pluto neptünün üzerinden geciyorsa, bir degisim ve dönüsüm söz konusu bu da 4. evinde gerceklesiyor yuva ile ilgili bir dönüsümler yasayabilirsin, yada simdiye kadar olan ailevi konularla ilgili hayallerin de dönüsümler olabilir.. Bence Pluto önce simdiye kadar süregeldigin konularda dibe vurduruyor en derin sekilde yasiyorsun son damlasina kadar, sonra dönüsüm kacinilmaz oluyor...
Bu dönüsümün etkisiyle bilmiyorum ama uranüsün 7. evde ani evlilik aklima geldi, kare aci yapiyor demissin, kare bir seyi zorlar sanirim, belki evlilik gerceklesmeyebilir ya da gerceklesince zorlasabilir, ya da evliysen, farkli ortakliklar söz konusu olabilir.. ama iste whole signa göre 8. evde oluyor butün bunlar.. ozaman evlilikden söz edemeyiz..
Ben en iyisi susayim gülücük Yorumcu arkadaslar konussun, cok zor birseyleri baglamak inanki haritada.. Kafamda anlatmak istedigim seyler var ama yanlis yazip etkilemek istemiyorum acikcasi toparlayamiyorumda...

Ama ilk paragrafdakiler gecerli, cünki bu dönüsümü bende 5. evde yasiyorum.. cok zor...
Sevgilerimle
Hayatım ciddi anlamda değişecek anladım. Ciddi transit pluto etkileri var. Transit pluto güneşle üçgen, ay ile kavuşum, merkür ile kare, jupiter ile sekstil ve de Ac ile karşıt daha ne olsungülücük Bir de Transit satürn natal satürn ile kavuşumda hızla natal pluto kavuşumuna doğru ilerliyor hayırlısı bakalım.
t-plutodan benim kadar etkilenecek yoktur sanırım.. güneşime 120, ayıma 60, merkür-venüs-mars-plutoma 90, mc'e 60.. placidusa göre 12. evimde, vhole singe göre 1. evimde..
Kuzenim oğlak burcu, pluto oğlak burcunda ilerliyorken ailemizde hic kanser vakası olmamasına rağmen kemik kanseri oldu. Oğlak kemiklerle ilgili pluto transiti tetiklemiş olmalı. Bu geri hareket sürecinde ortaya çıktı hastalık.

Derin

güneşi kaç derecede ?
21 derece gibi filan sanırım.

Derin

umarım iyi olur benimde bir yakınım (başak burcu) satürn güneşine kavuşum yaparken kanser olduğunu öğrenmişti güneşi üzerine geriledi satürn ve o sırada ortaya çıktı da ondan merak ettim :(
(07-24-2011 05:21 PM)Victoria Yazılan: [ -> ]umarım iyi olur benimde bir yakınım (başak burcu) satürn güneşine kavuşum yaparken kanser olduğunu öğrenmişti güneşi üzerine geriledi satürn ve o sırada ortaya çıktı da ondan merak ettim :(

Benim aklıma direk pluto oğlak transiti geldi. Kendi burcunda ilerliyor ve pluto transitiyle paralel bir işte ortaya çıkma, tanı konulma süreci yaşadı. Geri harekette sancılı bir teşhis sürecindne sonra sanırım pluto ileri hareketine başladığında iyileşme başlar diye düşünüyorum inşallah öyle olur. Bir de oğlak burcu kemiklerle ilgili olunca kemik kanseri dolayısıyla pluto ile ilgili olması muhtemel.
Tr.Plüton Oğlak burcundan geçiyor.5.evde...
Takıntıymış şuymuş buymuş.
Zaten normal bir şekilde sevemedim ki insanları.Hep takıntı düzeyinde.
Daha kötüsü ne olabilir?
Daha kötüsü olmamalı.
Yükselenle kare Mc ile karşıt açısı da korkutuyor beni.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Referans Adresler