Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
evet merkürün yükselenle kavuşumu yazmada sana yetenek verir 3.ev venüs satürn de iletişim ve eğitimle ilgili ipuçları verior 3.evdeki venüs ve satürn ailenin veya kardeşlerin hayatında çok önemli bi rol aldığını, gelirininde iletişim gerektiren bi kariyerden geleceğini kendini rahatça ifade edebileceğin bir meslek olduğunu sölüor vede bence duygusal olduğun kadar disiplinlisinde sayısal okuomuşsun belkide yeni bi mucit çıkıor aramızdan =)
ariess Yazılan:arkadaşlar bnm 10.evim ikizler, ama gunesımle 60 uranusumle 180 derece acıları var, yorum yapabılecek olan varmı karıyersız kalıcam sanırım bu ıkızler yuzunden hımm

ya ne alaksı var ikizler iyidir seni interaktif alanlara iter insan ilişkilerinin yoğun olduğu filan güneşle 60 bunu desteklior zaten uranüse zıt olmasıda bireyselci bi kişi olduğunu kendi yolunu kendi çizen biri olduğunu kıskanç ve baskıcı tutumlara gelemediğini ve ilerde aileden uzak yada bağımsız yaşiycanı gösterir.
MoRKedi Yazılan:Simurg ilgileneceğin için teşekkürler

Özellikle senin ve Yıldırım*ın yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum
çiçek

Sevgili Morkedi ,ben acemice yorumlarımı yazıyorum gülücük) ne kadar doğru bilemiyorum tabi ve yıldırım da yorum yapacağına göre daha iyi fikir sahibi olacağına eminim verygood

10.evinin bir kısmında balık ve koç yer alıyor mc balıkta;Yaratıcı olabilirsin, sezgilerin güçlü olabilir,başarıya ulaşmak için iradeni kullanmalısın,çalışma esnasında olumsuz enerjileri hissedebilir va çalışmanı yarıda kesebilrsin bu da üzerinde çalıştığın konunun bölünmesine,istikrarlı olmamana,yöntem değiştirmene neden olabilir.Dünyada olup bitenlere karşı duyarlısındır,yaptıklarınla çevrene, topluma faydalı olmak istersin,tüm tecrübeleri edinmek isteyebilrsin,krizle başa çıkabilecek kabileyete sahipsindir.Hassas , duyarlı ve alçak gönüllüsüındür, hayal gücün geişmiştir ve hayal gücünle ve ilhamla değişik işler yapabilirsin,hayal gücü gerektiren işlerde başarılı olabilirsin.İş ortkların olursa onlarla iyi anlaşabilirsin, Sanatçı,halkla ilişkiler uzmanı,dansçı,doktor , hemşire ya da bir yardım kuruluşunda çalışablirsin,basın yayın,matematik,din, tiyatro, dans, film, sanat, tıp, sanayi veya denizle ( su) ilgili ilgili konularda çalışabilirsin.Eğer belli bir mevkiye gelirsen bulunduğun mevkiiy korumak için çabalaman gerekebilir.
Mc yöneticisi Neptün 7.evde; Evliik ve eş kariyerinde önemli rol oynayabilir,
neptün uranusle kavuşumda;Fiirlerin ilham verici olablir,hayalleriin geçekleştirmeyi ve bunlardan yararlanmayı istersin.
neptün 180 mars;Kendini istediğin şekilde gösteremeyebilir,ifade edemeyebilirsin, hayllerinnedeniyle hatalara yapablirsin,yanlış hedefler belilryebeilirsin,harekete geçmekte geç kalabilirsin,sanatsal alanlarda kendini ifade edebilirsin,yeteneklerini fazla gözünde büyütebilirsin.

mc 6.evdeki merkürle kare açıda;Geleceğini düşünebilirsin sık sık ,zihnin sürekli meşgul olabilir,işle ilgili konuşmalarına dikkat etmen gerekebilir ,söylediklerini unutmaman gerekir daha sonra karşıan olumszu olarak çıkablir sözlerin,fikirlerini nasıl ortaya koyacağını otoriteler sana bıarakabilir ve sen de iyi şekilde sunmak için sürekli kafanda bir şeyleri kurcalayıp durursun,annenle,işverenle iyi iletişim kuramaya çalışablrsin,zihnin çok meşgul olduğu için çok fazla hayale yer olmayabilir.Kariyerin kosnunda yeni yeni fikrlerin olablir.

10.ev de yer alan diğer burç koç ;Hırslı ,zeki ve yetenekli olabilirsin işinde başarılı olmak isteyebilirsin, planlarını iyi şekilde uygulauablirsin,sabırsızlık ve acelecilik yüzünden başladığın bir projeyden yada işten sıkılarak o işi yarıda bırakabilirsin ayrıca acelelik nedeniyle hemen iş hayatına atılmak isteyebilir ve yanlış iş seçeblirsin.Mesleğin aracılığıyla kendi ispatlamak,göstermek isteyebilirsin, başkalarını heveslendirerek kendi planlarını uygulamalasını sağlayabilir ve harekete geçirebilirsin.Otoriter ebevynelerin olabilir onlarla ilşkin pek sıcak olamayabilir ve bu da işine yansıyabilir.Başkaları için çalışabilirsin ama emir almayı istemezsin,sahne arkasında da çalışabilirsin, Tıp,astronomi,askerlik,polislik,siyaset,hukuk,işletme, gibi meslekleri seçebilirsin.10.evde yer alan koç burcunun yöneticisi mars 1.evde;kendi çabalarınla işinde başarılı olablirsin .
Serena Yazılan:ben de yorum istiyoruuummm gülücük)
10. evim balık burcunda. merkür ve güneş kavuşum halindeler. mc ise güneşle kavuşmuş durumda.

sevgili serena ben şimdilik merkür güneş kavuşumu ve mc güneş kavuşumunu yazıyorumgülücük) diğer arkadaşlarda detaylı yorum yapargözkýrpma

Merkür güneş kavuşumu kişiye,hırs verebilir,her konuyu kolay anlayabilir,zeka çok işlektir,başarı oranı fazladır ve iletişiminin iyi olmasını sağlar ayrıca entellektüel olurlar.Konuşturklarını,düşüncelerini çevrendikilere dinletebilirsin,sürekli yeni idealler peşinde koşabilirsin,

güneş mc kavuşumu ise,her şey'i öğrenmek,bilmek isteğin olabilir ve bazen bildiklerinin yetmediğini düşünebilirsin.Başta otoriterle anlaşma sorunu yaşasanda zaman geçtikçe zekanla ve yaptıklarınla onları etkileyebilecek kapasiten vardır,iş arkadaşların seni kendilerine rakip olarak görebilirler,belki babanla çatışma yaşayabilirsin ama senin gelişiminde önemli yeri vardır ayrıca siyasete ilgi duyabilirsin ve seçtiğin meslekte ilerleyip tanınabilirsin.
vuslat Yazılan:bende alabilirmiyim açılarımla birlikte simurg

Sevgii Vuslat ,10.evinde Aslan burcu ve yöneticisi Güneş yer alıyor aynı zamanda 10.evinin birkaç derecelik kısmında başak burcu da var.

MC Aslan burcunda;Seçtiğin meslekte başarılı olmayı istersin,başarı orta yaşıdan itibaren görülebilir,işine düşkünlük ve çalışkanlığıynla tanınabilirsin ve buda başarı getirebilir. Liderlik,yöneticilik özelliklerin olabilir ve eline fırsat geçtiğinde iyi bir yönetici nasıl olur gösterebilecek yeteneklerin olabilir.Ayrıca 10.evin Aslan olduğu için sahne sanatlarında da ilgin olabilir,yaratıcı olabilirsin ve sanat konusunda başarılı olabilirsin,babanın yardımı dokunabilir .İyi bir aktör,yönetici,politikacı,iyi bir organizsyoncu,öğretim görevlisi y ada sözcü olabilecek potansiyellerin olabilir.Kendi işinde çalışabilirsin ve kendi kendinin patronu olabilirsin yada aile şirketinde de çalışabilirsin.Ailendeki sorumluluklarınon da üstesinden başarıyla gelebilirsin ve çocuklarının hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilirsin.

devam edeceğim ..
Mc sekstile mars;İş konsunda kendine güvenin vardır,enerjini grup çalışmalarıyla dengeleyebilirsin,amaçların çok önemlidir.Erkek otorite figürleriyle ilişklierin iyi olabilir,sana her konuda yardımcı olabilirler,tek başına ayakta durabilmen ,başarılı olman konusunda seni teşvik edebilirler ,yardımcı olabilirler.Eğer çalışmasan bile evinde ,lider konumunda olabilirsin.

Mc kare jupiter;Her şey'i başarma isteği olabilir,çevrendekilele ilişkilerin iyi olursa isteklerine ulaşırsın yada isteklerine ulaşmanda yardımcı olurlar.

Mc kavuşum saturn;Gücünü amaçlarına ulaşmak için kullanabilirsin, güvenlik ve otorite gerektiren işlerde çalışabilirsin,Öğrenmeye istekli olabilirsin,Politika veya öğretmenlik'de başarılı olabilirsin fakat başarı geç gelebilir ayrıca başarı için çok çalışman gerekebilir.Çok çalıştığın için belki sosyal ilişkilerini ihmal edebilirsin,otoriterini korumak için sert davranışlar sergileyebilirsin.

Mc kare uranus;İşle ilgili ,gelecekle ilgili planlarında değişiklik yapabilirsin ve sık sık iş değiştirebilirsin.

Güneş 10.evde ve aslan burcunda;Güneş 10.evde olduğu için kendini kanıtlama,bir şeyleri başarma isteği olabilir,hayatına kolay yön verebilirsin .Başkalarını kolay etki altına alabilirsin,enerjik yapın seçtiğin meslekte başarılı olmanı sağlayabilir,sosyal hayatta ve iş hayatında başarılı olma isteğin vardır.Ayrıca maddi hırs,prestij ve güç ihtiyacıda vardır ve bu konular önemlidir.Kariyer odaklı,kişisel itibar,yetki odaklı olabilirsin.Evlilik yoluyla güçlü ve saygın sosyal statü elde edebilirsin,kariyerle birlikte anneliği de başarılı şekilde yürütebilirsin,ayrıca ebevynlerden birinin yapmak istediği fakat yapamadığı bir meslekte çalışıp onları memnun etmeye çalışabilirsin.10.ev yöneticisi olan güneş yine 10.evde yer alıyor.Kendini kanıtlamaya çalışablirsin,Kariyerinde önemli yeri olan kişilerden biri de anne yada baban olabilir yada ailenin işinde çalışabilirsin.

Güneş - venüs kavuşumu;Sanatsal konulara,güzelikle ilgili konulara, ilgin olabilir,bu konularda başarılı da olabilirsin.Güneşin marsla kare açı yapıyor;İş hayatında rekabetçi ve girişimci olabilirsin,tepkilerin sert olabilir.Biraz ecelecilik ögülebilir amaçlarına hemen ulaşmak isteyebilirsin, fikirlerini,planlarını hemen uygulamak isteyebilirsin.

güneş 6.evdeki jupiterle trine açı yapıyor;İdeallerin yüksektir,amaçların bilinçli olabilir ,iş ve planların konsunda hevesli olablirsin,sosyal alanda ve iş ortamında hırslı olabilirsin,kendine fazla güvenebilirsin,kendini daha iyi tanıtabilmek ve başarılı olmak için fırsatları değerlendirmeye çalışabilirsin.

güneş -uranüs sextile açısı;Yaratıcı farklı fikirlerin- planların olabilir ve bu farklı düşüncelerin kariyerinde başarı getirebilir.Sosyal kurumlara destek olmak isteyebilirsin.

10.evinin birkaç derecelik kısmında ayrıca Başak burcu bulunuyor ;İşinde başarılı olmak için çok çalışman gerekebilir.Basın yayın,muhasebe,besin,giyim,ilaç sanayi(sağlıkla ilgili konular),yardım konularında görev alabilirsin.İşinde titiz olabilirsin,işkolik olabilirsin, iyi öğretmen,yazar,gazeteci olabilirsin.Eleştirilerin bazen yapıcılıktan çıkabilir.10.ev yöneticisi Merkür 11.evde;Çevrenden yardım görebilirsin, organizasyonlar konusunda başarılı olabilirsin.

Sevgili vuslat seçtiğin işte başarılı olmak,kendini göstermek,belli bir mevkiye ulaşmak isteyebilirsin ,amaçlarına ulaşmak,başarılı olmak için çok çalışman gerekebilir .
MC Balık burcunda görünüyor ama son derecelerinde ve Koç burcunun önemli bir kısmı haritanın tepesinde görünüyor.

Balık burcunun yöneticisi Neptün ile Koç burcunun yöneticisi Mars arasında zıt açıyla kurulmuş bir bağ daha var.
yani hem haritanın tepesinde burçlar arasında bir bağ , hemde yöneticileri arasında kuvvetli bir bağ görüyoruz.

öyleyse seni cezbedebilecek yönelimleri düşünürken Balık-Koç ve dolayısıyla Mars-Neptün potansiyellerini göz önünde bulunduracağız.

Balık burcu için öncelik hissetmek ve de inanmaktır diyebiliriz. Koç ise harekettir , öncülük edendir.. öyleyse sen , belki mesleki seçimini belki seçeceğin mesleğin süresince alacağın kararları önce hissetmek , inanmak ihtiyacında olabilir ve sonra harekete geçebilirsin.
bu söylediğim bir tür sana uygun tarz olasılığıdır.

Balık burcuna has ilk akla gelen mesleki potansiyeller , sanatsal eğilimlerdir.
ancak her MC Balık sahibi sanatçı olacak diyemeyiz elbette.

Koç burcuna has ilk akla gelen mesleki potansiyeller , sporculuk , önderlik gibi hareket odaklı eğilimlerdir.

bunları genelleme kabul edebiliriz şimdilik.

ve Mars ile Neptün arasındaki güçlü bağlantıya bakalım.

Neptünün belirsizlik gölgesine dikkat çekelim , çok uzak olan bir hayali yakın göstererek ilüzyona sebep olabilir , hedeflerin konusunda bu duruma dikkat et derim.

Mars-Neptün bağlantısına sahip biri olarak , düşlerin doğrultusunda harekete geçme potansiyelin olduğunu söyleyebiliriz. eğer Satürn tesirinden kurtulup düşler kurabiliyorsan işte hem Mars hemde Satürnün bu düşleri harekete ve sonuca dönüştürmesi için birer avantaj vereceğini söyleyebiliriz.

öyleyse hangi mesleki yönelimi seçersen seç kabaca formül ;

düşler kur + harekete geç + başladığın işi bitir

olmalı..

zaten başarının formülü sayılabilecek bu modelin senin yıldız haritandaki potansiyellerine de uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Mars-Neptün bağlantıları için uygun görülen yönelimlerin ; yine sanat yada spor ağırlıklı olabileceğini söyleyebiliriz.

Mars ile Neptünün Asc-Dsc aksında olması , ilişki ve evlilik konusunun hedeflerini etkleyebileceğine işaret edebilir bu ihtimale değinelim.

hem mars hemde neptünü en çok etkileyen gezegen Uranüs görünüyor. daha öncede yazdım diye hatırlıyorum Uranüs-Neptün kavuşumu eğer kilit noktalardan birindeyse kişiye teknolojik yada sanatsal alanda bir şeyleri aşma dürtüsü verebilir. örneğin internet çılgınlığının başlayıp yayıldığı zaman dilimine bakarsak 1990'lı yılları görüyoruzki uranüs-neptün kavuşumu o dönemde gerçekleşti.
bu durumda siz 90'lılar internet çocukları oluyorsunuz =)
öyleyse Morkedi , sanat ve spor seçeneklerinin yanına teknolojiyle paralel seçenekleride ilave edebiliriz ( bilgisayar , uzay-bilimleri vb.)

ne var ki 4.evindeki Jüpiterin sert açıları , içsel sürtüşmelere yada aileyle ilgili sürtüşmelere işaret edebilir yada Jüpiter sana seçenekleri çoğaltarak içsel sürtüşmeye işaret edebilir.

12.ev yöneticisi Merkürü 6.evde görüyoruz. Venüs ve Marsla birlikte Yod açı kalıbı yapıyor.
yukarıda Neptün ve Balık burcunun işaret ettiği sanat eğilimini tercih edersen Merkürün bunu destekleyebileceğini düşünüyorum , özellikle yazma-çizme-tasarlama gibi konularda.
tabii burada dikkat etmen gerekebilecek nokta ; merkürün 12.ev yöneticisi olması + yay burcunda olması sebebiyle düşüncelerinde istikrarı korumakta zorlanabileceğindir. fikirler hızla gelip hızla uzaklaşabilirler , kalem ve minik defterini yakınında tut derim ;)

finale gelelim ,

transit Uranüs senin MC noktasına dokunuyor ve en az 6-7 sene daha etkisini güçlü biçimde hissettirecektir.
haritanın tepesinde Uranüs olmasının senin sosyal dünyaya hızlı bir giriş yapmana işaret edebileceğini söyleyim.
başkalarından farklı bir mesleki alana çekilebilirsin.

2010 yılında transit jüpiter 9.evine girecek , eğitim açısından yada kişisel gelişimin açısından ( özellikle fikirsel anlamda büyümek ) bereketli bir yıl olabilir senin için.
Yorumlar için çok teşekkür ederim

Gerçekten ne istediğimi bilmeye ihtiyacım var
öyle ki ben 5 dk boyunca kıpırdamadan bile duramayan bir insanım
bu yüzden mesleki anlamda beni sürekli araştırmaya itecek kendimi geliştirebileceğim asla durağan olmayacak bir mesleğe ihtiyacım olduğunu düşünüyorum
ama bu meslek hangi meslek onu bir türlü bulamadım :(

ne kadar önemliymiş hayatımda ilişkiler
her ne yorum okusam bir yerden ilişkilere dokunuyor
dikkatli olmam gerekli demek ki
iyi tecrübeler edinmek gerek

hareketli bir meslek istiyorum ama hiç spor konularını düşünmemiştim
pek sıcak baktığımı söyleyemem
ama sanatsal konularda çok ilgiliyim

okumayı yazmayı düşünmeyi araştırmayı çok severim zaten
aklıma sürekli yeni yeni fikirler gelir

şu kalem-defter durumunu çok yaşıyorum
aklıma garip bir fikir geliyor
ya da o an neden etkileniyorsa çok etkili bir söz
bir defterim var
mısra mısra sözler yazıyorum
ama hep bir anda oluyorum oturayım da bir şeyler yazayım şeklinde hiç olmuyor
bu bahsettiğiniz açı baya önemli sanırım

Bilgisayarsa hayatımın parçası
bağımlı değilim
internetmiş-msn vs. o tarz şeyler değil ama
teknolojiye çok meraklıyım
özellikle bilgisayara ve telefonlar
ama meslek olarak da sırf bilgisayar üzerine düşünmemiştim

şu transit uranüsü sevdim gülücük
onunla birlikte 6-7 yıl sosyalleşelim
özellikle bu yıl çok sosyal olduğumu söyleyebilirim
önceden de böyleydi ama bu yıl çok arttı
nerede tiyatro var? yeni film mi çıkmış? şu oyunu da mutlaka izlemem lazım filan
kendi hızıma yetişemiyorum :D

2010 yılını sabırsızlıkla bekliyorum jüpiter sevdiğim bir gezegendir zaten
gelsin bana güzel güzel fikirler versin

Bu eşsiz yorumlar için çok teşekkürler
ellerinize sağlık ilgilendiniz bu kadar gülücük
çiçek
Mc akrep burcunda yer alıyor ,10.evininin çoğunluğunu ise yay burcu kaplıyor ayrıca 10.evde neptün ve k.a.d var.
Mc Akrep'in yöneticisi pluto 8.evinde bulunuyor.

Mc akrep; Yapıcı ve olumsuz duygular birada olabilir,hedeflerin ileri düzeyde olabilir,belli bir konuya odaklanabilirsin.Yeterince çaba gçsterdiğin takride her şey’i başarabileceğine inanabilrsin,hırslı olabiirsin ve zor durumlarda biraz insafsız olabilirsin.Zorluklarla karşılaştığında yaratıcılığını ortaya koyarsın ve başarıya ulaşmak için bazı özverilerde bile bulunmayı göze alabilirsin.İnsanlar üzerindeki etkini merak edersin,kariyer kosnunda fikirlerin değişebilir ama bu değişikliğe çabuk adapte olabilirsin ayrıca kendini geliştirmek için biraz cesarete ihtiyacın olabilir.para ve kariyer kendini güvende hissetmeni sağlayabilir,eğitimi ilgilendirien işler-öğretmen,politikacı,yönetici,girişimci olabilr ticaretle uğraşabilirsin,ruhsal gelişim-psikoloji,araştırma,sosyal bilimler,askeri kariyer,kesici ve patlayıcı maddeler- kimya,,tıpla ilgili konular,ayrıntılarla uğraşmayı sevebilirsin bu nedenden muhasebe, parayla ilgili işlerde,gizlilik isteyen işlerde,hayvanlarla ilgili ,ölümle , sporla ilgili vr gizlilik gerektiren işlerde çalışabilrsin.Yatırımlar yapabilirsin,kendinin patronu olabilirsin.

Devam edeceğim..
Simurg Yazılan:Mc akrep burcunda yer alıyor ,10.evininin çoğunluğunu ise yay burcu kaplıyor ayrıca 10.evde neptün ve k.a.d var.
Mc Akrep'in yöneticisi pluto 8.evinde bulunuyor.

Mc akrep; Yapıcı ve olumsuz duygular birada olabilir,hedeflerin ileri düzeyde olabilir,belli bir konuya odaklanabilirsin.Yeterince çaba gçsterdiğin takride her şey’i başarabileceğine inanabilrsin,hırslı olabiirsin ve zor durumlarda biraz insafsız olabilirsin.Zorluklarla karşılaştığında yaratıcılığını ortaya koyarsın ve başarıya ulaşmak için bazı özverilerde bile bulunmayı göze alabilirsin.İnsanlar üzerindeki etkini merak edersin,kariyer kosnunda fikirlerin değişebilir ama bu değişikliğe çabuk adapte olabilirsin ayrıca kendini geliştirmek için biraz cesarete ihtiyacın olabilir.para ve kariyer kendini güvende hissetmeni sağlayabilir,eğitimi ilgilendirien işler-öğretmen,politikacı,yönetici,girişimci olabilr ticaretle uğraşabilirsin,ruhsal gelişim-psikoloji,araştırma,sosyal bilimler,askeri kariyer,kesici ve patlayıcı maddeler- kimya,,tıpla ilgili konular,ayrıntılarla uğraşmayı sevebilirsin bu nedenden muhasebe, parayla ilgili işlerde,gizlilik isteyen işlerde,hayvanlarla ilgili ,ölümle , sporla ilgili vr gizlilik gerektiren işlerde çalışabilrsin.Yatırımlar yapabilirsin,kendinin patronu olabilirsin.

Devam edeceğim..

10.Evinin geniş kısmında yay burcu yer alıyor; Kendini geliştirmek istersin, mevcut şartlarını uzun vadeli hedefleri için en iyi şekilde değerlendirmeye çalışabilirsin, Başkalarının fikirlerini değerlendiririrsin, Başkalarının ihtiyaçlarına cevap vermek kolay gelebilir,başkalarına küçük gibi görünen kazançlarla yetinebilirsin.Eğitim,din,seyahat,tasarım,finans,tarım,bakım,uluslarası ticarette,sigorta kurumlarında çalışabilirsin.

Neptün 10.evde ve yay burcunda;Arayış içinde olabilirsin ve yardım etmek sana huzur verebilir,yeni şeyler bulmak mutlu olmanı sağlar,felsefe,din,eğitim,seyahat gibi konular ilgini çekebilir ayrıca insanlara yardımcı olabileceğin ve hayal gücünü kullanacağın bir işte de çalışabilirsin..İŞ konusunda istediklerinin gerçekleşmeyeceğini düşünüp ya da istediğin işte çalışmadığın için üzülebilirsin.

Kuzey ay düğümü de 10.evde ve yay burcunda;Bir şeyleri başarmak isteyebilirsin bunu sadece kendin için değil birilerine yardım etmek için de istersin.Önemli kişilerin saygısını kazanabilirsin,sorumlulukların fazla olabilir,işine fazla zaman ayırdığın için evini ihmal edebilirsin.Geleceğini,başarıyı düşünürken ev ve aile ikinci planda kalabilir.
MC kare saturn;İş konusunda ağır sorumlulukların olabilir,kariyerinde başarı geç gelebilir.Mc trine jupiter;İyi bir işin olmasını ve kariyerinde yükselmeyi isteyebilirsin ve amaçlarının da farkında olabilirsin ve iş konusnda karşına çıkan fırsatları değerlendirebilirsen istediklerine sahip olabilirsin ayrıca iş konusunda iyimser de olabilirsin .mc sextile mars;iş konusnda heyecanlı olabilirsin,çaba harcayabilirsin işin için,iyi bir yönetici olabilirsin.Mc kare güneş;Hedeflerine ulaşma yolunda seni engelleyenler olduğunu düşünebilirsin.
10.ev yöneticisi pluto 8.evdeydi,eşin destek olabilir,başkalarının parası sayesinde iş kurabilir yada başkalarını parlrını işletme,kullanma gibi bir işde çalışabilirsin.

kasım ayı ortalarında tr. uranus mc ile120 derecelik açı yapacak,İşle ilgili ,kariyerinle ilgili olumlu ve heyecen verici gelişmeler olabilir,işle ilgili yeni fikirlerini ve yeni yöntemlerin olabilr ve bunları pratik şekilde uygulayabilrsin,belki de yeni bir iş ortamı olabilir.Bu dönemde tr. jupiter mc ile kare açı yapacak;İş konsunda değişiklik yapmak isteyebilrsin,yeni iş,belki terfi yada maaş artışı yada işini genişletme isteğin olabilir ve bütçeni zorlayabilirsin.İş konusunda dikkat eksikliğin olabilir,kendine fazla güvenin olabilir , daha fazla görev üstlenmek isteyebilirsin ve evini ihmal edebilirsin.
tr. satürn 8.evine geçecek ve yatırımla ilgili hesaplar yapabilirsin,eşinin borçlarını ödeyebilrsin,para,kredi,vergi yada başkalarının parasıyla ilgili sorunlar,engeller olabilir.Eşinin gelirinde azalma olabilir aynı zamanda kendini geliştirebiirsen ve dikkatli olursan kariyer konusunda olumlu gelişmeler yaşayabilirsin bu konular başkalarının parasıyla ilgili olabilir.

tr. satürn mc ile 60 derecelik açı yapacak;Dikkatli hareket edebilirsin iş konusunda,hayatını kendin idare etmek isteyebilirsin,

tr. satürn 8.evdeki pluto ile yaklaşk 4 dereceyle kavuşumda olduğunda;Para konusunda sıkıntı çekebilirsin,bazı değişiklikler olabilir,

Başkaları için yaptığın harcamalar veya verdiğin - aldığın borç seni zorlayabilir .Bir miktar para eline geçse bile çok işe yaramayabiir, maddi koşulların artık size yetmediğine karar verebilir, işi büyütmek, kariyerini , maddi kaynaklarını ve işini geliştirenin yollarını düşünebilirsin.

2010 da tr. jupiter 2.evine geçiş yapacak,kaynaklarını geliştirmek,çoğaltmak isteyebilirsin,bu dönemde müsriflik görülebilir,sosyal satatünün gelişmesini ,gelirinin artmasını ve bazı kişilere bunu göstermeyi isteyebilirsin,çabalarının sonuçlarını alabilirsin.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Referans Adresler