Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
teraazziii Yazılan:ya bnde ıstıorm sımurgg !! daha oncede ıstemıstım ama :S

Sevgili terazi,gözümden kaçmış olmalı en son nadya ve ibd için birşeyler yazacağım ama sana kısa birşeyler yazayımverygood
mc yengeç burcunda,sahne,perde,basın-yayın,kadınları ilgilendiren konular,yemek,denizcilik gibi konularda çalışabilirsin ayrıca hayallerinden ve sezgilerinden de yararlanarak hedeflerine ulaşabilirsin.Çocuklarla ilgili işler,reklam,pazarlama gibi işlerde çalışabilirsin.

10.evin de aslan var,çalışkan,güvenilir olabilirsin ve işinde çalışkanlığınla tanınabilirsin.İyi yöetici olabilirsin ve sanat alanında çalışablirsin.
Sevgili nadya,sana daha önce de belirttiğim gibi nuray esen'le haritalarınız benziyor ve onun için yazmış olduğum MC ve 10.ev(gezegenler hariç) senin için de geçerli ama Mc ve 10.ev hakkında yine de kısa bilgi ekliyim verygood

Mc akrep;Tipik kariyer seçenekleri, silahlı kuvvetler, polis, dedektif veya adli bilimde çalışma, araştırmacı gazetecilik , madencilik, kendi işinde çalışma, her türlü tıbbi meslek, cenaze sanayi, psikoterapist ve psikolojik araştırma.

10.evdeki Yay : Zor çalışma koşulları genellikle sorun yaratabilir.. Tipik kariyer seçenekleri Özellikle parayla ilgili işler,yardım ve ihtiyaçlarla ilgili,yasalarla-hukukla ilgili meslekler , doğa sporları, veterinerlik , seyahat acentası, ihracat sanayi, üniversitede öğretim görevlisi, yazar,şehir planlamacısı,düşünür ,uzay sanayi, uçak sanayi, din ve felsefeyle ilgili işler bulunmaktadır.

mc - kavuşum uranus;İş konsunda özgün, yaratıcı olablirsin ve .,bilim - teknoloji,elektronik, havacılık ve uzay dallarında kariyer yapabilirsin.Politikaya ilgin varsa ve politikacı olmak istersen devrimci politik görüşün olabilir.Sıkıcı kurallara karşı gelebilirsin ve bu da amirlerinle sorun yaşamana neden olabilir,kendi kuralarını uygulamak isteyebilirsin, ayrıca sinirli ve huzursuz da olablirsin.Kariyerinde ani değişiklikler yapabiirsin,bir işte yada işyerinde çok fazla çalışmayabilirsin çok sık değişiklik olmasa bile işinin rutin olmasını istemezsin.İş konsunda annen yada baban sana öneride bulunmuş olabilir.

Mc- kavuşum mars;Yaptığın işte iddialı olabilirsin,cesaretli olabilr ve risk alabilirsin ,spor alanında yada sporla ilgili kariyer yapabilirsin,masa başı işi çok sevemeyebilirsin daha çok fiziksel eylem geektiren işlerde çalışmak isteyebilirsin. Etrafındakilerinin (ailen dışında) tavsiyelerini dinleyemeyebilirsin. Mühendis,asker -polis,makine ve sanayiyle ilgili işlerde çalışabilirsin ya da başta hobi olarak yaptığın bir iş mesleğin olabilir ve ondan para kazanabilirsin.Mücadeleci ve cesur olduğun için zor işlerden kaçmaz ve pes etmezsin.Ayrıca aceleciliğin nedeniyle iş konusunda yanlış kararlar verebilirsin.

mc- merkür kare;İş hayatında iletişim konusunda zorluk çekebilirsin özellikle patronlarınla,Seçtiğin meslek zihinsel veya yazmayla ilgiliyse ilginç konular ve hayallerinden yararlanarak başarılı olabilirsin.Ailen işin konusunda seni engelleyebilir ya da senin yapmayı istediğin işi ailen istemeyebilir.Kararlı olursan işinde başarılı olursun,yaptığın işin iyi olması için çabalarsın,zaman zaman başarısızlık korkusu olabilir.

Mc quintile güneş;İyi ve güçlü konumda olmayı istersin,amacına ulaşmak,başarılı olmak için yaratıcılığını kullanabilirsin.

Uranüs- mars kavuşumu;Amaçlarına ulaşmak için çalışırsın,otoriteye karşı gelebilirsin,sinirli olabilir ve düşünmeden hareket edebilirsin.Makineler,elektronik aletler,havacılıkla ilgili konular ilgini çekebilir.Baz şeyleri değişirmek için küçük gruplarla birlikte hareket edebilir ve lider konumda olabilirsin..

10.evinde bulunan yay burcunun yöneticisi Jupiter 9.evde;İstediğin ve başarılı olacağına inandığın bir alanda öğretmenlik yapabilirsin,seyahat edeceğin yada seyahat-felsefeyle ilgili bir iş olablir.yabancı bir ülkede yada yabancılarla çalışabilirsin.

devam edeceğim..
Uranüs 10.evde ve yay burcunda;Değişik bir çalışma tarzın olabilir ve dikkat çekebilirsin.Sosyal ve profesyonel organanizasyonlar için değişik fikirlerin olabilir. Bağımsız, yaratıcı olabilirsin,özgür olabileceğin,kendini rahat ifade edebileceğin bir işte çalışmak isteyebilirsin.Kendi işinin patronu olmalısın başkasının emrinde çalışmak sana zor gelir ayrıca istikrarlı bir işin olmayabilir. İş hayatında ani kararlar alabilirsin sonucunu çok fazla düşünmeden.Bilmeyi,yeni şeyler öğrenmeyi isteyebilirsin Teknoloji, ,bilim,bilgisayar, buluşlar, metafizik, mekanik , astroloji, astronomi,politika, elektrik-elektronik gibi sektörlerde ve yaratıcılık gerektiren işlerde çalışabilirsin. İyi ve başarılı yönetici olabilirsin,felsefe,din,eğitim konularında değişik fikirlerin olabilir.

mc yöneticisi pluto 8.evde;Eşinin parasından yararlanıp ya da başkalarından destek alıp bir iş kurabilirsin,sigorta ve para ile ilgili ve yine başkalarının başkalarının parasını ilgilen bir işte,çalışabilirsin.

pluto satürn kavuşumu;Hırslı bir yapın olabilir,bilimi,felsefeyi ve sahip olduklarını faydalı bir iş için ve değişik şekilde kullanmak isteyebilirsin,planlarını sonunçlanan kadar kimseye anlatmayı tercih etmeyebilirsin.

2009 kasım ayının sonlarına doğru tr. güneş 10.evindeki uranus ile kavuşum yapacak;daha fazla bağımsız olma isteğin olabilir,kısıtlanmalara tahammül edemeyebilirsin, yaratıcılığını ortaya çıkartmaya çalışabilirsin, bilgisayar, medya,metafizik gibi konulara ilgin artabilir ayrıca ani değişiklikler de yapabilirsin ayrıca yeni fikirlerinde olabilir.

tr. güneş mc ile kavuşumda;yeteneklerin ve özgün düşüncelerin sayesinde ilgileri üzerine çekebiirsin.

tr. merkür ve tr. güneş 10.evinde olacak,iş konularında iletişim,görüşmeler artabilir,ün,tanınma gibi isteklerin artabilir.kariyerini geliştirmek ve yeni planlarını uygulamak isteyebilirsin,iş konusunda yeni görevler alabilirsin ancak otoritelere karşı gelme durumun da olabilir.

tr. satürn de 8.evine girecek;Başkalarının parası ,varlıkları,vergi gibi konularda sıkıntı yaşayabilirsin,maddi-manevi kısıtlnmalar yaşayabilirsin,psikolojik olarakda sıkıntılar yaşayabiirsin ama daha sonra bu sıkıntıların seni güçlendirdiğini farkedebilirsin, kendini,paranı ve geleceğini garanti altına alma düşüncesi ve telaşı görülebilir.
10.evinde Balık ve Koç burçları yer alıyor.
MCyöneticisi Neptün ise Dc ile kavuşumda
10.evinde ye alan Koç burcunun yöneticisi Mars 7.evde.

MC Balık;Bazı projelerinin gerçekleşmesi için beklemeyi tercih edebilirsin,zamanı değişik şekilde kullanabilirsin,diğer insanlardan farklı ve istediğin zamanda çalışırsın.Çevrende olup bitene karşı duyarlı olabilirsin,kendini ifade ettiğini düşündüğün zamanlarda çok mutlu olursun. İsteklerini,amaçlarını düşünüp tarafsız şekilde karar vermen sana yarar sağlar.Dıştan gelen etkilere karşı duyarlı olabilirsin ve her şey'in farkında olmak isteyebilirsin.Başarıya ulaşmanda ilham gücünün de katlısı olur.Otoritelerle iyi anlaşabilirsin ve iş konusunda sana yardımcı olabilirler ayrıca biraz gizemli bir imajın olabilir.Seçtiğin iş kültürel ve manevi değerlerini değiştirebilir.Din,tiyatro,dans,film,sanat,tıp,sanayi,psikoloji,çocuk gelişimi,deniz ve suyla ilgili işler olabilir.Korkularının üstesinden gelebilecek güce sahip olabilirsin

Jupiter 10.evde ve balık burcunda;Topumu ilgilendiren meslekler ilgini çekebilir,dürüstlüğünle dikkat çekebilirsin güven verebilirsin,mesleğin çok önemli olabilir senin için ve işin için seyahatler yapabilirsin.Sosyal,siyasal alanda başarılı olabilirsin ayrıca kanunla-yasalarla-mahkemelerle ve kamu-devlet dairesi ile ilgili bir işte çalışabilirsin.

10.evindeki diğer burç ise Koç ayrıca merkür de burada yer alıyor; Buradaki koç sana hırs,kararlılık,çalışkanlık,yetenek ve başarı isteği verebilir.Zeki,olayları kolay anlayan ve yaratıcı biri olabilirsin.iyi ve uygulanabilir planlar yapabilirsin,Yaptığın işlerle,mesleğinle kendini göstermek isteyebilirsin.Başkalarının göremeyeceği olanak ve olasılıkları görüp değerlendirebilirsin.Konuşmaların ilginç,anlamlı ve ikna edici olabilir.Toplumu ilgilendirien konulara ilgin olabilir ve bu konularda da başarılı olabilirsin.Herkesin dertlerini dinleyip çözüm bulabilirsin ve bu yönünden dolayı çevrende sevilebilirsin.

devamı gelecek..
Simurg Yazılan:10.evinde Balık ve Koç burçları yer alıyor.
MCyöneticisi Neptün ise Dc ile kavuşumda
10.evinde ye alan Koç burcunun yöneticisi Mars 7.evde.

MC Balık;Bazı projelerinin gerçekleşmesi için beklemeyi tercih edebilirsin,zamanı değişik şekilde kullanabilirsin,diğer insanlardan farklı ve istediğin zamanda çalışırsın.Çevrende olup bitene karşı duyarlı olabilirsin,kendini ifade ettiğini düşündüğün zamanlarda çok mutlu olursun. İsteklerini,amaçlarını düşünüp tarafsız şekilde karar vermen sana yarar sağlar.Dıştan gelen etkilere karşı duyarlı olabilirsin ve her şey'in farkında olmak isteyebilirsin.Başarıya ulaşmanda ilham gücünün de katlısı olur.Otoritelerle iyi anlaşabilirsin ve iş konusunda sana yardımcı olabilirler ayrıca biraz gizemli bir imajın olabilir.Seçtiğin iş kültürel ve manevi değerlerini değiştirebilir.Din,tiyatro,dans,film,sanat,tıp,sanayi,psikoloji,çocuk gelişimi,deniz ve suyla ilgili işler olabilir.Korkularının üstesinden gelebilecek güce sahip olabilirsin

Jupiter 10.evde ve balık burcunda;Topumu ilgilendiren meslekler ilgini çekebilir,dürüstlüğünle dikkat çekebilirsin güven verebilirsin,mesleğin çok önemli olabilir senin için ve işin için seyahatler yapabilirsin.Sosyal,siyasal alanda başarılı olabilirsin ayrıca kanunla-yasalarla-mahkemelerle ve kamu-devlet dairesi ile ilgili bir işte çalışabilirsin.

10.evindeki diğer burç ise Koç ayrıca merkür de burada yer alıyor; Buradaki koç sana hırs,kararlılık,çalışkanlık,yetenek ve başarı isteği verebilir.Zeki,olayları kolay anlayan ve yaratıcı biri olabilirsin.iyi ve uygulanabilir planlar yapabilirsin,Yaptığın işlerle,mesleğinle kendini göstermek isteyebilirsin.Başkalarının göremeyeceği olanak ve olasılıkları görüp değerlendirebilirsin.Konuşmaların ilginç,anlamlı ve ikna edici olabilir.Toplumu ilgilendirien konulara ilgin olabilir ve bu konularda da başarılı olabilirsin.Herkesin dertlerini dinleyip çözüm bulabilirsin ve bu yönünden dolayı çevrende sevilebilirsin.

devamı gelecek..

jupiter saturn karesi Kendi yaptıklarınla başkalarının başarılarını kıyaslayabilirsin,hukuk,eğitim,fizik tedavi uzamanı gibi mesleklerde başarılı olabilirsin.Karşına çıkan fırsatları hemen değerlendirme konusunda pasif olabilirsin.Yeteneklerini ,bilgilerini ve deneyimlerini geliştirdikten sonra büyük sorumluluklar alabilirsin.

neptün trine güneş,Merhametli olabilirsin,yaratıcı yeteneklerini ortaya çıkartmanda yardımcı olmuştur sanat, edebiyat, dans, müzik,tiyatro gibi konularda yetenkli olabilirsin. ama çok istekli olmayabilirsin bu konulara yönelme,ilgilenme konusunda.

merkürün neptün ve marsına etkileri ,Hayal gücün bazen mantıklı düşünmene engel olabilir,her şey'in planlı olmasını isteyebilirsin.Aynı zamanda yaratıcı olabilirsin ve yaratıcı fikirlerini sanatsal şekilde kolay ortaya çıkartabilirsin.Yaratıcı potansiyeli kullanmak için disiplini öğrenme ve zihnini o konulara odaklaman gerekebilir.Zor işlerde çalışma ve mücadele için zihinsel ve bedensel olarak enerjik olabilirsin,adil davranmaya çalışabilirsin çevrendekilere ve başkalarının haklarını savunmaya geçebilirsin.Hukuk,yönetim,eğitim,halkla ilşkiler ve iletişimle ilgili alanlarda başarılı olabilirsin.Baş ağrısı ve sinir bozukluğuna yatkın olabilirsin bu da iş'deki verimini düşürebilir.Düşünmeden hareket edebilirsin bazen ve bu da sorunlara neden olabilir.

mars trine güneş Yaptığın işlerde kendine güvenin olmasını sağlamıştır,girişimci bir yapın olabilir,uzun süre enerjik şekilde çalışabilecek kapasiten vardır ve zor görevlerin üstesinden gelebilirsin.Zaman zaman düşünmeden hareket edebilirsin amaçsız şekilde.Mücadele,zorlu işler ve ön planda olmak(liderlik gibi) hoşuna gidebilir.

Mars sextile MC senin erkek otoritelerle iş ilişkilerin iyi olmasında yardımcıdır,sana iş konusunda,iş hayatında ayakta kalabilmeyi ya da kendi işlerini öğretebilirler.

Mars sextile jupiter,Neseli, açik ve içtenli katmıştır sana.Yaptığın işte düzenli olmaya çalışabilirsin,iş yerinde arkadaşlarına önderlik edebilirsin,hedeflerine ulaşmak için zihnini ve fiziki güçlerini kullanabilirsin,kabiliyetli olabilirsin ve kabiliyletlerin bir çok meslekte başarılı olmanı sağlayabilir.Entellektüel biri olabilirsin ve eğitim,hukuk,tiyatro,iletişim-medya gibi konulara ilgi duyabilirsin.

Mars neptün kavuşumu Zaman zaman dikkat eksikliğine olabilir,bağımlılıklara karşı açık olabilirsin Tutkulu bir şekilde hayallerinin-ideallerinin gerçekleşmesi için çabalayabilirsin.Bazen umutsuzluğa kapılabilirsin ve çalışmaların,enerjin bu yüzden boşa gidebilir.Bir yandan heyecanlı olabilirsin bir yandan da motive olmaya çalışabilir ve bocalayabilirsin ayrıca liderlik özelliklerin - yeteneklerin de vardır.

Mc yöneticisi Neptün Dsc ile kavuşumda ayrıca mars da 7.evde;Kariyerinde evliliğinin, ilişkilerinin etkisi olabilir,işindeki kişilerle daha fazla ilişki içinde olabilirsin.

satürn 6.evde;Çalışkan,ciddi,ayrıntılar üzerinde duran biri olabilirsin.Kendinde başa geçecek,liderlik yapacak güç ve yetenek olduğunu düşünürsün ve belki de başkalarının yanında çalışmayı istemeyebilirsin bu yüzden ama başkalarının yanında çalışırsan işini eksiksiz,kusursuz yapabilirsin ve çevrene güven verebilirsin.Çok çalışabilir ve sağlığını bozabilirsin.
uranus 6.evde;Bireysel ve özgür olarak çalışabileceiğin bir işin olmasını isteyebilirsin,özgün ve yaratıcı işlerde başarılı olabilirsin.Sinirsel ve zihinsel gerginlikler-sorunlar,ruhsal buzukluklar yaşayabilirsin.

2.evinde de Aslan burcu var;Üstlerinden destek görebilirsin,parayı güç,kendini daha iyi ifade edebileceğini düşündüğün için ve ailen için isteyebilirsin.2.ev yöneticisi güneş 11.evde;Kendi işinden,arkadaşlarını ya da soyal çevrenin etkisiyle gelir elde edebilirsin.
(02-14-2010 07:51 PM)miyase Yazılan: [ -> ]Benim icinde lutfen biraz yorumlar misiniz??

Equal house sistemine gore 10. evimde akrep ve yay 10. evimde.
Ama tepe noktasi yay burcunda.

Jupiter yayda 10. evde (+MC ile kavusumda)
Pluto akrepte 10. evde.
Jupiter ve pluto kavusmus.

Plutonun acilari cok iyi gülücük Jupiterin pek acisi yok, ama genel olarak olumlu gibi.

En merak ettigim ev 10. ev kesinlikle. Yardimci olursaniz cok sevinirim gülücük

dün söylemiştim sanırım , araştırmacı bir potansiyelin olmalı.

10.ev sana câzip gelen Kariyer alanlarını + 11.ev ise daha ziyade toplumsal hedeflerimizi ve gelecek amaçlarını ifade eder.

sen Plüto - Akrep özellikleriyle paralel kariyer alanlarına doğru yönelebilir , örneğin önce GÜÇ diyebilirsin

sonrada 11.evindeki YAY - Jüpiter özellikleriyle paralel İdeallerine yönelebilirsin.

bu söylediğim , sadece olasılıklardan birine dair GENEL bir değerlendirme idi.
sana fikir verebilir , üzerinde düşün derim.
Merhabalar, yeni katıldım. henüz okuma ve sayfa nasıl çalışıyor bakma aşamasındayım. Mc 10 ev yorumlarını görünce herkese faydası olacagını düşünerek kendi Mc ve 10 evimin nasıl çalıştığını paylaşmak istedim.

henüz haritamı eklemedim. fakat yükselenim 17derece Boga, burcum balık 11 ev. MC 10 evim 27 oğlak ve kova devam ediyor. Kovada duran 13 derece venus ve hemen yanında 18 derece saturn. P.fort 22 oğlak. Kovanın yıldızı Uranus 2 derece ile 5 ev başak ve yanında 10 derece ile pluto, 17 derece ile Juno duruyor.

Çalışmaya geç başladım. kızım büyüdü ve ben ilk iş olarak, aslında biraz da önüme çıkan fırsat sonucunda, o dönem yaşadığım amerikada bir kuaför salonu aldım ve işlettim (2004) 2 yıl sonra devrettim. kazancım beklediğim gibi olmadı. Türkiye ye dönüşe karar vermiştik, zarar ederek devrettim. kalıp ısrar etseydim (Saturn geçlik versede, başarılı olacak mıydım bilemiyorum.) ama şu anki sahibi çok iyi kazandığını söyleyebilirim... döndükten sonra plastik sanatlar, sergi organizasyonları, dizi film, senaryo vs işleri içersine girdim. hala da çalışıyorum ama tepe noktasındaki saturn beni gerçekten zorluyor. kesinlikle keyifli işler içindeyim fakat para kazanmak konusunda beklentilerim olmuyor. Yinede denemek ve ısrar etmekten yanayım, bende öyle yapıyorum.
(08-30-2010 04:12 AM)la luna Yazılan: [ -> ]Selam Arkadaşlar, haritamı sanırım ekleyebildim??? Mc, iş konusunda bilgilerinizi, öngörülerinizi paylaşırsanız sevinirim.

(08-29-2010 11:21 PM)venüs Yazılan: [ -> ]Hoş geldiniz la luna ancak haritanızı eklediğinizde, bu durum daha net anlaşılabilir..
Açılar durumu daha netleştirecektir sizin adınıza..verygood

la luna, 10. ev toplum önünde aldıgımız apoletlerle, toplum önünde ne kadar parladıgımızla ilintilidir.
satürn, bulundugu alanda kişiyi kendini yetersiz görme eğilimine sokacaktır. kendini yetersiz, soyutlanmış ve mahrum alan olarak 10. ev konularını görürsün. satürn, hissettigi yetersizlik neticesinde yerleştigi evin bütün potansiyelini elimne geçirmek için susuzluk da çekmektedir. yapılandıgın takdirde ödül sunan, yapılanamadıgın takdirde sıkıntıya sokmaya devam eden bir alandır.

kariyer alanında kısıtlanmışlık, başarısızlık ve toplum önünde hatrı sayılır bir kariyer, bir yer edememe korkun vardır. bu konu satürn baskısı altındadır. ister istemez mevcut durumundan memnun olmama, daha üst mertebeleri istemek gibi duygularla kendi kendini sıkabilirsin. çünkü toplumsal rolünü , yeterince iyi bulamamaktasındır. belki durumu oldugu gibi kabul edip, mevcut durumdan memnun olman satürn baskısını hafifletebilir.

öncelikle satürnün ödüllerine ulaşmak istiyorsak, vurguladıgı alan üzerinde çalışma ,sabır ve sebat göstermek durumundayız. 10. evin klasik yöneticisi oğlaktır. oğlak konuları nelerdir ? disiplin,sabır, sağlamlık, plan-program ve düzenlilik..

kariyer konularında acaba yeterince sabırlı mısın, titiz misin, programlı mısın, düzenli misin ? seni iyi bir kariyere taşıyacak disiplin programına girebiliyor musun ? bunları sorgulaman iyi olabilir.

bu dersleri verdigin takdirde satürn ödüllerini sunacaktır. ama en önemlisi, satrnü oldugu gibi abul ederek, kendini akışa bırakarak yola devam etmektir verygood
(08-31-2010 03:23 PM)gul_dunya19 Yazılan: [ -> ]arkadaşlar benim imzamdaki haritanın da 10.evini yorumlar mısınız Tıp 3.sınıfa geçen cerrahlığı düşünen biri.Uygun yerleşimler var mı sizce

bu senin rahatsız olan erkek arkadaşının haritası değil mi ? sağlığıyla da kariyeriyle de kendinden fazla ilgilisin. bu ne fedakarlık, takdir ettim gülücük
ama yanılmıyorsam, kariyer merakı seni sinirlendiriyordu.

haritada 10. evde şiron yer alıyor. şiron sağlık, yaralanmalar, ve sağlık kuruluşlarıla ilintilidir. cerrahi, tıbbi alanlar 10. ev şironla açıklanabilir.

12. evde hastaneler, hapishaneler, yardım kuruluşları vb. toplumun ittigi, görmek istemedigi alanlarla ilintili oldugu için ,
bu evin yöneticisi merkürün de bu eve yerleşmesi , tıp fedakarlık, adanma ve hastaneler eksenli bir mesleği öngörebilir..

haritası tıp sektörüne uygun bana kalırsa verygood
(08-31-2010 03:40 PM)gul_dunya19 Yazılan: [ -> ]evt serena bazen kendimi annesi gibi hissediyorum gülücük ben onun hırsına anlam veremiyorum.Tuhaf korkuları da var mesela mesleğiyle ilgili..
Ben biraz öğrenmeye çalışıyorum yorumlamaya çalıştım ama 12. evle bağlantısı merkür-başaktan dolayı mı?
Tam olarak nasıl etkiliyor
yorumların için sağol bu arada serenay gülücük

rica ederim güldünya gülücük

şiron tıp ve sağlık sektörünü öngörebilen bir enerjidir. 10. eve bakıyorum. burada şiron ve merkür yer alıyor. her ikisi de 12. evi kesen başak burcunun yöneticileri oldugu için 10. ev - sağlık sektörü biraz daha belirginlik kazanıyor. çünkü 12. ev de hastaneler ve fedakarlıkla ilintilidir.

aynı zamanda, sonradan dikkatimi çeken bir diğer faktör; 12 ve 6. ev dünyevi ve manevi alanların fedakarlık ve hizmet boyutunu teşkil eden evlerdir. 6. ev yöneticisi jüpiter de tepe noktasıyla kavuşumda. gerek 10. ev şiron, gerek 6 -12. ev aksı yöneticilerinin 10. ev vurguları erkek arkadaşını hizmet/sağlık/fedakarlık gibi meslekler eksenine yöneltebilecek vurgular.. verygood
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Referans Adresler