Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
teşekkürler yıldıırm.. çok güzel tesbitler.. çiçek

kararsızlık değil de, hırs eksikliğini, reahveti, boş vermişliği, sıkılganlığı çok sık yaşayabiliyorum.. bir anda 'can-ciğer kuzu sarması' olduğumla, bir de bakıyorum yüzeysel bir hal almışım..

başak ve pğlağın çalışkanlığını, kendi işime yarayan şeylerde kullanabiliyorum.. merhametim galebe çalmadan kimseye hizmet edemem..

kendime büyük bir hevesle ney aldım, sanat olsun diye, kursunu hocasını bulamadım, neyi elime bile alamıyorum artık..

destrudo

10. evde güneş,merkür,şiron var. güneş yöneticisi 9. evde,merkür yöneticisi 11.evde,şiron yöneticisi başak sayılıyosa eğer 3.evin ilk derecelerinde

yardım dernekleri,seyahat,yabancılar ve öksürük şurubu gülücük...buldum! ithal ilaç sektöründe kariyer yapıcam .. ya da hasta bakıcı filan..ya da çemkirme alanında doktora yapıcamacaba bırakçam bu işleri çözemiyorumaðla...
Placidusta da whole signsta da 10.ev İkizler ile başlıyor.
Meslekler konusunda inanılmaz kararsızım.Hiçbir mesleğin beni tamamen memnun edeceğini düşünmüyorum daha doğrusu.Sürekli öğrenci kalmak gibi çılgınötesi bir isteğim var. gülücük Placidusta Yengeç ile devam ediyor 10.ev okuduğum bölüm ekonomi,finans içeriyor.İkizler yöneticisi 8.evde.8.ev yine az biraz parayla ilgili.

Whole signsta yönetici Merkür 9.evde.Bütün zekamı,kafa gücümü eğitim alanında kullanıyorum diyebilirim.Zira gündelik hayatta saftirik Elmer misali takılıyorum.
Haritada bundan ötesini çözemedim.acaba

Arkadaş

10. Evimizden yararlanmanın tek yolu , gidilecek bir hedefimizin olmasıdır !

* Böcek olmayı kabullenenler ezilince şikayet etmemelidirler.

* Hedefimiz olmalı , hatta büyük olmalı ; fakat insanlar hedeflerinden daha büyük olmalıdır.

* Eğer bir etki yapacak kadar büyük olmadığınızı düşünüyorsanız , bir sivrisineğin , yaşadığı bir odada yatmayı deneyin.

* Siz kendinize inanın , başkalarıda size inanacaktır.

* Sıradışı işler ancak , içlerindeki birşeyin koşulların üzerinde olduğuna inanma cesaretini gösterenler tarafından yapılmıştır.

* Unutmayınki büyük işler , öncesinde sadece bir hayalden ibaretti.

* Şüphe duymadan başaracağımıza inanıyorsak geriye tek şey kalıyor , çalışmak. Çalışacağım ve kendimi hazırlayacağım. Ve bir gün şans kapımı çalacak...

Arkadaş

Astrosohbetle tanışana kadar 10. evimin yay olduğunu sanırdım.

Meğerse Whole sing placidustan çok daha fazla bize uyuyor.

Yeni yeni farkediyorum 10. evimdeki yoğun duyguları. Akrep + plüto - mc kavuşumu

Bir gün bir dönüşüm olacak hissediyorum. O duygular eyleme dönüşecek.
10. evdeki Akrep - plüto aynı zamanda babayada ışık tutuyorya.
Şu anlık babamın kontrolündeyim. Resim öğretmeni olmamı istiyor.
Fakat ben yönetmen olmak için yanıp tutuşuyorum.
Evden kaçıcam bir gün gülücük

Bana bir tavsiyede bulunacak , 10. evim hakkında bilgi verecek varmı lütfeen ?

Bunda mars etken heralde. 10. ev yöneticisi mars 5. evde. sanat alanında bir uğraş veriyor.
güneş - mars üçgenide var.
(12-06-2011 03:28 AM)By!Ceykp Yazılan: [ -> ]Astrosohbetle tanışana kadar 10. evimin yay olduğunu sanırdım.

Yeni yeni farkediyorum 10. evimdeki yoğun duyguları. Akrep + plüto - mc kavuşumu

Bunda mars etken heralde. 10. ev yöneticisi mars 5. evde. sanat alanında bir uğraş veriyor.

Evleri karıştırmadan şunu söyleyebilirim

Neptünü güçlü biri olan birinin sanatsal bir alana eğilim göstermesi doğaldır.
Senin yaşlarında bende senarist-yönetmen olma hayali kurardım.

Şimdi mi ;

hayır satürn döngüsüne ve satürn transitine rağmen beklenebilecek o cümleleri yazmayacağım.

gerçekçi ol bu işten vazgeç gibi karamsar şeyler söylemeyeceğim.

Yapabildiğin kadarıyla hayata inat o hayallerini yaşat diyeceğim ve ekleyeceğim

hayallerini yaşatırken bugünün sorumluluklarını ihmal etme , tüm zamanını hayal dünyasında geçirme , hayalini kur ve eyleme geç ;)

imza = Kaybeden Neptünyen gülücük

Arkadaş

(12-06-2011 03:40 AM)Yldrm Yazılan: [ -> ]
(12-06-2011 03:28 AM)By!Ceykp Yazılan: [ -> ]Astrosohbetle tanışana kadar 10. evimin yay olduğunu sanırdım.

Evleri karıştırmadan şunu söyleyebilirim

Neptünü güçlü biri olan birinin sanatsal bir alana eğilim göstermesi doğaldır.
Senin yaşlarında bende senarist-yönetmen olma hayali kurardım.

Şimdi mi ;

hayır satürn döngüsüne ve satürn transitine rağmen beklenebilecek o cümleleri yazmayacağım.

gerçekçi ol bu işten vazgeç gibi karamsar şeyler söylemeyeceğim.

Yapabildiğin kadarıyla hayata inat o hayallerini yaşat diyeceğim ve ekleyeceğim

hayallerini yaşatırken bugünün sorumluluklarını ihmal etme , tüm zamanını hayal dünyasında geçirme , hayalini kur ve eyleme geç ;)

imza = Kaybeden Neptünyen gülücük

Hmmm..

Tecrübe + Bunlar satürn feleğinden geçmiş bir neptünyenin sözleri gülücük

Dikkate alacağım bunları , çok sağolun verygood çiçek
10.ev=Kariyer=Kararsızlık benim için.
Zaten bu durumu whole 10.ev İkizler iyi açıklıyor.Gezegen de yok hani bir baskınlık söz konusu olsun.
Placidus'ta İkizler ile başlıyor Aslan burcunda bitiyor.
Whole sistemde 10.ev yöneticisi 9.ev Boğa'da.Finansla ilgili bir bölüm okuyorum.Ancak zorlanıyorum.Bilhassa Merkür-Satürn karesi hep zorlamıştır zaten beni.Matematikte.Ki matematik de es geçilecek birşey değil okuduğum bölüm için.
Uğraştım,çok çalıştım ama sabahına çalıştıklarımı unuttum artık matematiğin bir yetenek işi olduğuna inanıyorum.Yetenek olmayınca olmuyor.
10.ev İkizler;basın,yayın,iletişim konuları...
İletişim gezegeninin engellenmesi,Güneş'in kareleri başlıbaşına bir olay.

Placidus'ta 10.ev Yengeç'te Şiron ve Jüpiter var.Şiron'un öğretmenlikle ilgili olduğunu duymuştum ama o da Güneş'e kare yapanlardan biri.

Bilemedim.acaba
benim aklım takılan bir soru var.belki daha önce konusulmustur ben görmemiş olabilirim.eger konusulduysa en azından beni o sayfaya yonlendiriseniz sevinirim.

şimdi herkesin bir dogum haritası var. herkes bir 10. eve sahip.10 ev kariyer evi olarak tanımlanıyor astroljide. yorumlar yapılırken genelde meslek üzerinden konusuluyor.ancak herkesin bir 10. evi olmasına rağmen meslek sahibi olmayan yada çalışmayan insanlarda mevcut. ev hanımı olan bir cok bayan var.mutlaka bazılarının 10 evelrinde gezegenler mevcut olmalı ama çalısmıyorlar.Dolu bir 10 eve ragmen hangi etkiler ev hanımı yada calısma hayatının dısında olunacak bir etki yapar.
gerci yıldırım konuyu actıgı zaman bizlerin gözümüzü diktiği noktadır , ulaşmak istediğimiz zirvedir demiş. yani sadece mesleki olarak yorumlanmaması gerektiğini anlıyorum bundan.
hep kariyer evi olan bu ev hakkında bu acıdan baktıgımızda bilineneden farklı nasıl yorumlayabiliriz. yanlıs yorum yapmamak veya olabilidğince dogru bir yorum için gezegenle,açılar, ev yoneticisinden baska hangi noktaları göz önünde bulundurmalıyız.
Sınıf arkadaşımın doğum haritasına bakıyorum.Bölümümüz işletme.
Tüm burç ev sistemine göre göre 10.ev Aslan.
Aslan burcu en tepede olmayı,kendini göstermeyi seviyor.Yönetmeyi de.
İşletmede de malum yönetim dersleri var.
Bunun dışında 10.evde Merkür ve Şiron var.
Hitap yeteneği,iletişim,zihin,zihni tam anlamıyla kullanması gereken meslekler,ellerini kullanması gereken meslekler geliyor akla.
Mesela muhasebe,el sanatları,gazetecilik,yazarlık...
Şiron da Başak burcu ve Yay burcu yöneticiliği arasında kalmış..Başak-Yay denince hemen aklıma gelen iki meslek alanı:Tıp ve öğretmenlik.
Arkadaşım tekrar sınava girip Pdr okumak istiyor.
-
Ek olarak Mc Güneş kavuşumuna baktım.Güneş 11.evde Başak'ta kalıyor ama yine de baktım. gülücük Bu da yöneticilik,devlet kademesi potansiyelini destekliyor.Babası arkadaşımın Kamu Yönetimi okumasını,kaymakam olmasını çok istemiş..

Merkür-Satürn karesi var hele orbu benim gibi fazla da değil.Yine de benim gibi çok uğraşmak zorunda kalmamış...
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Referans Adresler