Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Sevgili La Luna, Saturn transitini takip et, terazide su anda 4 derecelerde ve yavas yavas seni, kariyer evini desteklemeye geliyor...yakında sextile açı yapacak...bence cok olumlu seyler yasayacaksın, kendine hedefler sec ve hazırlık yap pls.

selamlar,

ginka

(08-31-2010 11:28 PM)la luna Yazılan: [ -> ]
(08-31-2010 11:18 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]arkadaşlar benim 10. ev terazinin 28. derecesinde başlıyor.. işimi değiştirmek, farklı yerlere geçmek istiyorum.. taransit satürn terazinin 28.derecesine yaklaştığı zamanlar mı ben bu değişikliği görebileceğim ?

Mc 28 derece terazide ama merkur ve venus 7 derece terazide...bence etkiler baslamış bile. şu anda saturn merkurunuze 4 derece teraziden etkiliyor ve siz işinizi değiştirme istekleri içindesiniz. venus de terazide...transit saturn venusle de kavusacak. ama zaten etkiliyor su anda da...bence saglam, kalıcı para, iş olabilir bu dönemde gerçekten de...hayırlısı

Babamında 10. evde saturn transiti var ve istanbula yerleşme kararı aldı gülücük

matmazel38

Sevgili la luna,

8. ev yöneticisi jüpiter 11.evden geçiyor, ortak kazançtan gelecek gelir demektir, bu epeyce de uzun sürecek, 2011 ilk aylarına kadar..10. ev yöneticisi satürn, 5.evini terketti, 6.evine geçti, artık eğlence devri de bitti, şimdiye kadar oratkalıkları belki aynı zamanda iyi vakit geçirme aracı olarak gördünüz ama artık iyiyi kötüden ayırt etme ve sıkı çalışma devri başladı, satürn burada sizi zorlayacak, ancak yükselimde olan satürn sizi burada güzellikle ağırlayacak. Ayrıca 10.evi çoğunlukla içine alan kova burcunun yöneticisi 12.evinizden giriş yaptı, bu da bilinçaltınızı da bu sıkı çalışma devresinde son kez daha çok zorlayacağınız ama ileriki günlerde satürn enerjisiyle birlikte çok güzel yeniliklere imza atabileceğinizi söylüyor. ask
(09-01-2010 02:25 AM)matmazel38 Yazılan: [ -> ]Sevgili la luna,

8. ev yöneticisi jüpiter 11.evden geçiyor, ortak kazançtan gelecek gelir demektir, bu epeyce de uzun sürecek, 2011 ilk aylarına kadar..10. ev yöneticisi satürn, 5.evini terketti, 6.evine geçti, artık eğlence devri de bitti, şimdiye kadar oratkalıkları belki aynı zamanda iyi vakit geçirme aracı olarak gördünüz ama artık iyiyi kötüden ayırt etme ve sıkı çalışma devri başladı, satürn burada sizi zorlayacak, ancak yükselimde olan satürn sizi burada güzellikle ağırlayacak. Ayrıca 10.evi çoğunlukla içine alan kova burcunun yöneticisi 12.evinizden giriş yaptı, bu da bilinçaltınızı da bu sıkı çalışma devresinde son kez daha çok zorlayacağınız ama ileriki günlerde satürn enerjisiyle birlikte çok güzel yeniliklere imza atabileceğinizi söylüyor. ask

Selam Matmazel38, Yoruma teşekkurler. Tepe noktası oğlak ama Kovayla devam ediyor. Kovanın yöneticisi Uranus de 5nci evimde. transiti uranus 12 eve girecek, natalda durdugu yeride tetikler mi? yani acaba 5nci ev konularında mı çalışmaya devam ederim. birde ortaklı girişimlerim var gerçekten de bakalım ne olacak.
tekrar tsk.

matmazel38

sevgili la luna,

10.evi içine alan kova yöneticisi üranüsün 5.evde olması işinizin ya çocuklarla veya yaratıcılık gerektiren konularla ilgili olduğunu gösteriyor..İşin konusu bu, ama 12.evden 6. evi tetiklemesi, iş hayatınızın dış dünyaya yansımasının veya dışarıya açılım şeklinin çok çalışmak şeklinde olacağını gösteriyor..çiçek
Benim abimin 10.evinde satürn var ve transit satürn şuan 10.evinde kavuşum yapacaklar 2 ay önce işten kovuldu kolu çıktığı ve izin alması gerektiği için . Astrolojiye inanmamak elde mi ?
(09-01-2010 08:01 PM)raisisset Yazılan: [ -> ]Kariyer evimde hiç gezegen yok ama İkizler burcunda. Ne demek ki bu?

Basit bir yorum yapmak gerekirse ,

İkizler burcuna has başarılar , seni cezbediyor olabilir.
İletişim konusunda başarılı olan , zekasıyla ön plana çıkan , yazma becerisiyle tanınan kişiliklere hayranlık duyabileceğini söyleyebiliriz.
İletişimle ilgili yada yazıp çizmekle ilgili yada yüksek eğitim-araştırmacılık gibi yada ellerini kullanarak yapacağın mesleki seçeneklere daha uygun olduğunu söyleyebiliriz.
(09-04-2010 02:59 PM)la luna Yazılan: [ -> ]İkizlerin yönetici gezegeni merkur haritada nerede, hangi burcta, acıları vs de bilgi verir sanırım.

evet tabii..
haritasında 10.ev yöneticisi 7.evinde,

EŞ ve İLİŞKİ kavramı 10.ev işlerine karışacaktır.
yani kariyerinde eşinin rolü olacaktır,
işindeki insanlarla ilişkileri iyi olacaktır
eşi kariyer hayatından biri olabilir

seçeneklerinden biri olur diye düşünüyorum gülücük
(09-04-2010 03:04 PM)sessizgidiş Yazılan: [ -> ]
(09-04-2010 02:59 PM)la luna Yazılan: [ -> ]İkizlerin yönetici gezegeni merkur haritada nerede, hangi burcta, acıları vs de bilgi verir sanırım.

evet tabii..

Ortak işler de denir mi acaba? ortaklı işler harita sahibi icin iyi mi demek olur acaba?
(09-04-2010 03:23 PM)la luna Yazılan: [ -> ]
(09-04-2010 03:04 PM)sessizgidiş Yazılan: [ -> ]

evet tabii..

Ortak işler de denir mi acaba? ortaklı işler harita sahibi icin iyi mi demek olur acaba?

ımmm aslında denilebilir belki,çünkü 7.ev ortaklıklar evidir de
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Referans Adresler