Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
arkadaşlar sizden çok kısa 10. ev yorumu alabilirmiyim kendim birtakım yorumlar yapmaya çalışıyorum fakat içinden çıkamıyorum bu konuda daha bilgi sahbi olanlardan rica edebilirmiyim iş kariyer çalışmak ve bu konularda kendimi göstermek benim için okadar önemliki fakat son birkaç yıldır yıldır iş konusunda olumsuzluklar yaşıyorum ya sınavları kazanıyorum birşekilde olmuyor eğitim ve tecrübe konusunda da sorun yok
transit satürn 10. evimde çokmu sert etkiler yaşıorum bu hep böylemi devam edicek bilmiyorum aðla... birisi bana birazda olsa aydınlatıcı bilgiler verebilirmi acaba
Transit satürnün, natal jupitere karşıt belki ondandır kendini şansız hissediyor olman.
(05-04-2011 07:54 PM)Messa Yazılan: [ -> ]Transit satürnün, natal jupitere karşıt belki ondandır kendini şansız hissediyor olman.

bu karşıtlık uzun süre daha devam edicek :(:(:(

Derin

mars bizim enerjimizi, cesaretimizi, risk alabilme kapasitemizi gösterir
transit satürn ve transit pluto marsına transit yapıyorlar yani dolayısıyla kendini baskı altında elin kolun bağlı gibi hissedebilirsin hatta bir erkeğin baskısına bile maruz kalabilirsin.

mc nin yöneticisi de bence 12.evde ve retro dolayısıyla elde olmayan şanssızlıklar ve kayıplar yaşabilirsin.
(05-04-2011 10:14 PM)Victoria Yazılan: [ -> ]mars bizim enerjimizi, cesaretimizi, risk alabilme kapasitemizi gösterir
transit satürn ve transit pluto marsına transit yapıyorlar yani dolayısıyla kendini baskı altında elin kolun bağlı gibi hissedebilirsin hatta bir erkeğin baskısına bile maruz kalabilirsin.

mc nin yöneticisi de bence 12.evde ve retro dolayısıyla elde olmayan şanssızlıklar ve kayıplar yaşabilirsin.

teşekkür ederim yorumlarınız için 10. evim hiç iç açıcı değil:( aslında tr satürn 10. evde ilerliyorken kariyer sosyal çevre v.s gibi konularda şans getireceğini umarken aksine beni daha çok boğuyor ve önüme engeller çıkarıyor aynen senininde dediğin gibi victoria elim kolum bağlı gibi ne yapsam olmuyorr nereye başvuru yapsam geri dönüyor bu durum nekadar daha devam edicek bilmiyorumaðla...
10. evim Oğlak burada Güneş ve Venüs var ve kavuşum yapıyorlar aynı evde ama aynı burçta değil çünkü Güneşim Kovada. Bu sanatsal bir kariyeri mi gösterir? Güneş Kovada zararlı diye biliyorum.
(05-16-2011 03:51 PM)sankigibibiraz Yazılan: [ -> ]10. evim Oğlak burada Güneş ve Venüs var ve kavuşum yapıyorlar aynı evde ama aynı burçta değil çünkü Güneşim Kovada. Bu sanatsal bir kariyeri mi gösterir? Güneş Kovada zararlı diye biliyorum.

neptünün de destekleyici açıları varsa evet sanatsal potaniyelden söz edebiliriz.
(05-04-2011 10:14 PM)Victoria Yazılan: [ -> ]mars bizim enerjimizi, cesaretimizi, risk alabilme kapasitemizi gösterir

benim 10. evim akrep pluto 8. evde bendemi kayıp yaşarım mars boğada gerçi 3/4. evde.
tepe noktamda(MC) uranüs var ama 11. evde.. 10. evde ise başka gezegenler..

kariyer konuusnda hangi gezegen ya da gezegenelr daha etkşilidir bende? var mı bi yorumunzu arkadaşlar?
(08-12-2011 12:46 AM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]tepe noktamda(MC) uranüs var ama 11. evde.. 10. evde ise başka gezegenler..

kariyer konuusnda hangi gezegen ya da gezegenelr daha etkşilidir bende? var mı bi yorumunzu arkadaşlar?

doğum haritasındaki güçlü olan gezegenlerin sadece kişiliğe değil , ilişkiler gibi , kariyer gibi pek çok alanda da etkileri görülecektir.

senin doğum haritanda neptün , jüpiter , venüs gezegenleri gayet güçlü görünüyorlar.

bu üçlü kombinasyonun problemli tarafı , disiplin ve gayret eksikliği olabilir.
halinden memnun olmak ve hırs eksikliği görülebilir.

bu özellikler her neyi seçersen seç kararlılıkla ve sebatla o işin üstesinden gelmene engel olabilir.

dolayısıyla Başak burcunun daha mütevazi seçenekleriyle idare eden biri olabilirsin.

özellikle jüpiterin terazidei gezegenlere üçgen açıları şansla birlikte rehavet ve yüzeysellik verebilir.

hobi olarak bile olsa sanatsal bir alanla meşgul omanı önerebilirim ( terazi ve neptün vurgusundan dolayı )
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Referans Adresler