Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary Çalışmaları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Félicé

(09-29-2010 11:50 AM)aeon Yazılan: [ -> ]jomaja , ben de bir soru sormak istiyorum.
tabi böyle bir soru olabilir mi olamaz mı bilmiyorum.sen karar verirsin.
eğer sorum horary ile ilgili değil , natala dahilse de cevaplar mısın ?
yani natal haritamda zenginlik göstergesi var mı?

ileride zengin olabilecek miyim ?

soruyu sorduğum saat ;

[Resim: astro2gw01aeonhorary282.th.gif]

Horaryde asc ve ay seni temsil ediyor..Akrep bu konuda kararlı, tuttuğunu koparabilecek bir yapıya sahip..Israrcılık, çelik gibi irade..
İstediğin bu durumu saplantı haline getirmiş olabilirsin..Marsın 12. evde olması biraz düşündürücü...Yani 12. evi tanımlamak zor..Ne bileyim, hastaneler, hapishaneler, gizli işler, derin devletdil çýkarma konuları ile ilgili bir kazanç yolu olabilir..Ya da bu çabaların, seni psikolojik hastalıklara yönlendirebilir...Venüs marsla kavuşarak, belki de, gizli bir ilişkiden, karanlık bir yoldan para kazanacağını ifade ediyor olabilir..
Ay ikizlerde..İkizleri içeren konularda kazanç sahibi olabilirsin..İletişim, bilişim, fikir adamlığı, yazarlık..İkizler-akrep-12. ev:D Çok tehlikeli gördüm seni aeon..Para için her şey mübah..Akrep 12. ev karanlık..İkizler dolandırıcı..Ne yapacaksın sen yaw...Şaka bi tarafa, seni temsil eden iki öğe de, ilişki konularını içeriyor..Asc yöneticisi mars venüsle kavuşarak, seni ifade eden ay'ın da 7. evde olması, sanki zenginlik için, ortaklığa, ilşkilere yönelmen gerektiğini gösteriyor..
2. ev senin kazancını gösterir.. Yay var burada..Felsefe, inançlar, yabancı ülkeler ve kişiler, fikir adamlığı...İkizler-yay..Kombinasyonu..Bence sen felsefe oku arkadaşım..Sosyal bilimci olgülücük
Jüpiter uranüsle kavuşmuş..4.evde..Köklerinle, ailenle ilgili bir iş hayatın olabilir mi?
Soruyu soran satürna, harita da satürn etkin..Çalışmadan zengin olmak yok malesef..Bu konuda iyi değilim..Sen herkese elinden geldiğince cevaplar vermeye çalışıyor, neredeyse hiç soru sormuyorsun..O yüzden bir şeyler karalamaya çalıştımgülücük
benım soru cokmu kotu yaaðla...
Bende tutturamıyorum düzgün bir sorugülücük)) Merak ediyorum da usulüne uygun olmuyor.
(10-01-2010 12:10 AM)Messa Yazılan: [ -> ]Bende tutturamıyorum düzgün bir sorugülücük)) Merak ediyorum da usulüne uygun olmuyor.
koptum.w

aeon

teşekkür ederim felice verygood
(09-16-2010 12:59 AM)redroseee Yazılan: [ -> ]hazır jomajo yu bulmusken bende bı soru sorsamask 05.09.2010 gece 1.30 saatlerınde bana msj atanla(ask) aramız ıyı olcakmı:D soru duzgun oldumu bılemıyorum ama cok merak edıyorum ıns cvplarsın..

Evet bakalım ne var ne yok :

Senin göstergelerin
1. ev yöneticisi ay.Ayrıca ay 1. evde olduğu için ve olayların genel olarak gidişatı hakkında bilgi verdiği için bu soruda ayın rolü oldukça önemli.

Soru hakkında sorulduğu kişi 7. evle temsil ediliyor.Yani yöneticisi saturn gösterge.

Ayın konumu oldukça güçlü bu konu nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın.Sen süreçte sağlam duracağına inanıyorum.Biraz tuhaf bir tanım oldu ama :D

Aslında 7. ev yöneticisi saturn terazidebuda iyi .Bahsedilen kişi nitelikli biri olabilir.Ama Kuzey Ay düğümünün 7.evle buluşmasxı ilginç.KAD ani olaylar getirir.Gösterge evin çizgisiyle birleşmesi aklımda soru işaretleri doğurdu.Aslında KAD bariz şekilde kötücül bir gösterge değildir.Dünyevi anlamda soruyla ilgili şeyler getirebilir güzellik , para , kuvvetli arzular..Ama düğümlerin gölgeli tarafları genellikle getirdiklerini örter.BU sebeple bence bu kişinin hangi iyi dünyevi vasfı olursa olsun iyice düşünmeli ve dikkatli olmalısın.

Göstergelerin yaptığı ve yapacağı açılara bakarsak.Ay ile saturn arasında gerçekleşecek açı yok.Bulundukları burçların içindeyken ay 4 derece yengeç iken kare açı yapmışlar.Merak ettim redroseee mahsuru yoksa bu kişyle dargınlığın(bilemiyorum ayrılıkta olabilir) ne zaman kadar önce yaşandığını söyleyebilir misin?

Ayın önündeki açılara bakarsak.Mars kare ve venüs kare var önünde.Özellikle zararlı konumdaki marsın karesi olumsuz bence.

Venüs terazide rahat olsa bile ay ile kare açı yapması gerginlik yaratacaktır.Tabi venüsün genellikle bu tarz ilişkilerin göstergelerinden biri olduğunuda belirtmekte fayda var.Tabi bilemiyorum nasıl ayrıldınız ama genel olarak sorunun geleceğinde gerginlik ve tartışmaya yatkınlık var.Üstelik taraflar iyi vasıflara sahip olsalar niyetler iyi olsa bile.

sırf meraktan 3. evede göz attım atılan mesajlardan falan bahsedilince(malum iletişim).3. evde retro merkür var(geri dönüş).

ama şahsi fikrim.bu iş olmaz.Yani kişiler arası uzun süreçli gönül ilişkisine dayalı birşey yaşanmayacak.Belki aranız iyi olabilir(ama hani o da gerginlikler ardından falan) ama geleceğe dayalı birşey olmaz.

Ayın yaptığı son açıda uranus üçgeni.Bence sen bu konuyu rahat bir şekilde yine teknolojik bir araçla son verdireceksin.Belki yapmışsındır bile göstergeler öncü burçlardaydı.öncü burçlar erken sonuç getirirler.

neyse işte bu kadar redrosee umarım sonuç senin için en iyi şey olur..çiçek
(09-29-2010 11:50 AM)aeon Yazılan: [ -> ]jomaja , ben de bir soru sormak istiyorum.
tabi böyle bir soru olabilir mi olamaz mı bilmiyorum.sen karar verirsin.
eğer sorum horary ile ilgili değil , natala dahilse de cevaplar mısın ?
yani natal haritamda zenginlik göstergesi var mı?

ileride zengin olabilecek miyim ?

natal haritam;

[Resim: astro2gw01aeonnatal2807.th.gif]

soruyu sorduğum saat ;

[Resim: astro2gw01aeonhorary282.th.gif]

Bence bu horary e fazla uygun bir soru değil aeon.Hani mesela bir işe girişsen bu işten çok para kazanacak mıyım?-zengin olacak mıyım deseydin daha uygun olurdu .Sanırım ne demek istediğimi anladın.Bence bu konu daha çok natal harita incelemesiyle ve öngörüm tekniklerinin uygulanmasıyla daha iyi anlaşılabilir.Ama başka bir zaman başka bir başlık altında baksam olur mu aeon?Şöyle ortaya teknikler karışımı bişey yapmaya çalışırım:D Ama tabi ben de sana bişeyler sorarım o zaman şu pis dünya düzeninde herşey karşılıklı dil çýkarma

(10-01-2010 12:10 AM)Messa Yazılan: [ -> ]Bende tutturamıyorum düzgün bir sorugülücük)) Merak ediyorum da usulüne uygun olmuyor.

Soruların nasıl olması ve hangi bilgileri içermesiyle ilgili bilgileri ilk sayfaya eklemiştim.Ki hala soru soruluyor ama ya saat ya yer bilgisi verilmiyor(genel olarak söylüyorum bunu)Ki bende de bir sorunun nereden , nezaman ne niyetle sorulduğunu anlayacak üstün güç yok maalesef dil çýkarma Sanırım çok karışık bir şey değil soru sormak.ÖSYM durumu yok yani ortada :D Ama dediğim gibi sırf soru sormak için sorular sormak(merak dürtüsüyle) kişinin kendisini de soruyu cevaplayanı da yanıltır.

(10-01-2010 12:00 AM)redroseee Yazılan: [ -> ]benım soru cokmu kotu yaaðla...

Soru cevaplamadığım hemen negatif düşünmeyin yagözkýrpma.Çok farklı sebeplerle soruları cevaplayamıyorum.Zaman azlığı , havamda olmamak:D , soruyu anlamamak , soruyu zor bulmak vs...
Jomoja meraba bende bir soru sordum şoyle hızlı bir goz atarmısın.Aslında sonuç şuan belli gibi ama erkek arkadaşimin bir iş mulakatına çağrildiğini duyunca hemen bir horary sorusu sordum

acaba o şirkette çalişicak mı diye?

sorunun sorulduğu anın haritası bu

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=

Erkek arkadaşimin doğum haritası

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...10&go.y=18

Buarada soruyu ben sorduğum için yukseleni 7.ev mi alacağiz?Şahsen şu halini hiç beğenmedim saturnun açılarından dolayı gerçi işle ilgili soru olduğu için saturnu inceleyeceğiz sanırım.

aeon

teşekkürler jomaja bekliyeceğim :D
(10-03-2010 02:05 PM)JoMaJa Yazılan: [ -> ]
(09-16-2010 12:59 AM)redroseee Yazılan: [ -> ]hazır jomajo yu bulmusken bende bı soru sorsam- 05.09.2010 gece 1.30 saatlerınde bana msj atanla aramız ıyı olcakmı soru duzgun oldumu bılemıyorum ama cok merak edıyorum ıns cvplarsın..

Evet bakalım ne var ne yok :

Senin göstergelerin
1. ev yöneticisi ay.Ayrıca ay 1. evde olduğu için ve olayların genel olarak gidişatı hakkında bilgi verdiği için bu soruda ayın rolü oldukça önemli.

Soru hakkında sorulduğu kişi 7. evle temsil ediliyor.Yani yöneticisi saturn gösterge.

Ayın konumu oldukça güçlü bu konu nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın.Sen süreçte sağlam duracağına inanıyorum.Biraz tuhaf bir tanım oldu ama

[color=#FF0000]:D:D cıddı ben saglam duruyorum ama:D[/color]

Aslında 7. ev yöneticisi saturn terazidebuda iyi .Bahsedilen kişi nitelikli biri olabilir.Ama Kuzey Ay düğümünün 7.evle buluşmasxı ilginç.KAD ani olaylar getirir.Gösterge evin çizgisiyle birleşmesi aklımda soru işaretleri doğurdu.Aslında KAD bariz şekilde kötücül bir gösterge değildir.Dünyevi anlamda soruyla ilgili şeyler getirebilir güzellik , para , kuvvetli arzular..Ama düğümlerin gölgeli tarafları genellikle getirdiklerini örter.BU sebeple bence bu kişinin hangi iyi dünyevi vasfı olursa olsun iyice düşünmeli ve dikkatli olmalısın.

saskin.w

Göstergelerin yaptığı ve yapacağı açılara bakarsak.Ay ile saturn arasında gerçekleşecek açı yok.Bulundukları burçların içindeyken ay 4 derece yengeç iken kare açı yapmışlar.Merak ettim redroseee mahsuru yoksa bu kişyle dargınlığın(bilemiyorum ayrılıkta olabilir) ne zaman kadar önce yaşandığını söyleyebilir misin?

bu kısıyle en son nısan ayında gorustuk sıradan bı gorusmeydı ama daha sonra ne telefon ne msn hıcbır sekılde gorusmedık

Ayın önündeki açılara bakarsak.Mars kare ve venüs kare var önünde.Özellikle zararlı konumdaki marsın karesi olumsuz bence.

Venüs terazide rahat olsa bile ay ile kare açı yapması gerginlik yaratacaktır.Tabi venüsün genellikle bu tarz ilişkilerin göstergelerinden biri olduğunuda belirtmekte fayda var.Tabi bilemiyorum nasıl ayrıldınız ama genel olarak sorunun geleceğinde gerginlik ve tartışmaya yatkınlık var.Üstelik taraflar iyi vasıflara sahip olsalar niyetler iyi olsa bile.

bu durum bıraz dusundurucu acaba

sırf meraktan 3. evede göz attım atılan mesajlardan falan bahsedilince(malum iletişim).3. evde retro merkür var(geri dönüş).

bu retro ıse yaradı gecmıs zamandan bırısı

ama şahsi fikrim.bu iş olmaz.Yani kişiler arası uzun süreçli gönül ilişkisine dayalı birşey yaşanmayacak.Belki aranız iyi olabilir(ama hani o da gerginlikler ardından falan) ama geleceğe dayalı birşey olmaz.

Ayın yaptığı son açıda uranus üçgeni.Bence sen bu konuyu rahat bir şekilde yine teknolojik bir araçla son verdireceksin.Belki yapmışsındır bile göstergeler öncü burçlardaydı.öncü burçlar erken sonuç getirirler.

sürprizzz yok sonuc falan yok ortada cunku o gunden sora msjlasılmadı :( ben boyle ot bı ınsan gormedım ya( kısıden bahsedıyorum yanı simdi-kızdım)

neyse işte bu kadar redrosee umarım sonuç senin için en iyi şey olur..

bana vakıt ayırdıgın ıcın cok tskler ,bu olaydan ben cok umutlanmıstım ama gerısı gelmedı :( ellerıne saglık çiçek
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Referans Adresler