Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary Çalışmaları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
ayşe kara verdiğin bilgiler ışığında sorunu yanlış anladığım ve dolayısıyla yanlış ele aldığım için cevabımı siliyorum.tekrar cevaplamama gerek yok özel de belirttim.

lütfen sorduğunuz sorularda net olun.ne demek istediğinizi kimden bahsettiğinizi tam olarak belirtmeye özen gösterin.Özel mesajla yorum yapmıyorum daha önce de belirttim(kırılmaca darılmaca yok).Bazı durumlarda kişisel bilgileri vermeden forumda cevap veriyorum.Onun için lütfen net soru , net niyet...ve mümkünse soru-şartları anlamaya yardımcı olabilecek bilgiler.
(01-19-2011 01:53 AM)JoMaJa Yazılan: [ -> ]ayşe kara verdiğin bilgiler ışığında sorunu yanlış anladığım ve dolayısıyla yanlış ele aldığım için cevabımı siliyorum.tekrar cevaplamama gerek yok özel de belirttim.

lütfen sorduğunuz sorularda net olun.ne demek istediğinizi kimden bahsettiğinizi tam olarak belirtmeye özen gösterin.Özel mesajla yorum yapmıyorum daha önce de belirttim(kırılmaca darılmaca yok).Bazı durumlarda kişisel bilgileri vermeden forumda cevap veriyorum.Onun için lütfen net soru , net niyet...ve mümkünse soru-şartları anlamaya yardımcı olabilecek bilgiler.

jomaja bence söylediklerin doğruydu.ama 12. ev ve 5. evden yorum yaparsan sevinirim desem dahada kızdırmış olurmuyum:)pardon cevaba gerek yok demişsin canın sağolsun ama çok teşekkürler bi haritayı çıkarıp yorumlamak kolay değil.emeğine sağlık.
(01-15-2011 01:47 AM)JoMaJa Yazılan: [ -> ]Eh ben de sorayım bir soru :

Aslında sanki soru çok yeni gibi değil gibi ama ben şimdi soruyorum :
Çıkmayı düşündüğüm tatil-seyahat nasıl geçecek ?(yer:istanbul tarih:14 ocak 2011 saat:23:15)

1. evde saturnu gördükten sonra gerisine pek bakasım yok açıkçası.ama nedense iptal yada erteleme aklıma geldi ilk.

Şİmdi de sorumun cevabını vereyim :D

Aslında soruyu sorarken gidecekmişim gibi gelmiyordu bana.Gittim gördüm gezdim , pişman değilim.dil çýkarma Güzel geçti diyebilirim.Bazı açılardan benim için ilkti.İlginç bir deneyimdi.Bu arada ilk başta olmayan sürpriz bir yol arkadaşım oldu(iyi anlamda).Ama çevremde birçok minik münakaşa oldu(benim dahil olmadığım).Yani onlarda olmasaydı fena olmazdı.Böyle işte horary sorumun cevabı bu.

Derin

bende sorayım yaa bu sene işe girecekmiyim 23.24 İzmir valla Jomaja yanıtlayabilirsen çok sevinirim gülücük çiçek
(02-13-2011 01:20 AM)JoMaJa Yazılan: [ -> ]
(01-15-2011 01:47 AM)JoMaJa Yazılan: [ -> ]Eh ben de sorayım bir soru :

Aslında sanki soru çok yeni gibi değil gibi ama ben şimdi soruyorum :
Çıkmayı düşündüğüm tatil-seyahat nasıl geçecek ?(yer:istanbul tarih:14 ocak 2011 saat:23:15)

1. evde saturnu gördükten sonra gerisine pek bakasım yok açıkçası.ama nedense iptal yada erteleme aklıma geldi ilk.

Şİmdi de sorumun cevabını vereyim :D

Aslında soruyu sorarken gidecekmişim gibi gelmiyordu bana.Gittim gördüm gezdim , pişman değilim.dil çýkarma Güzel geçti diyebilirim.Bazı açılardan benim için ilkti.İlginç bir deneyimdi.Bu arada ilk başta olmayan sürpriz bir yol arkadaşım oldu(iyi anlamda).Ama çevremde birçok minik münakaşa oldu(benim dahil olmadığım).Yani onlarda olmasaydı fena olmazdı.Böyle işte horary sorumun cevabı bu.

gittin gezdin gördün ve yeniden hoşgeldin gülücük
hoş geldin kardeşgülücük
(02-13-2011 01:24 AM)Derin Yazılan: [ -> ]bende sorayım yaa bu sene işe girecekmiyim 23.24 İzmir valla Jomaja yanıtlayabilirsen çok sevinirim gülücük çiçek

derin soru haritana baktım.Yükselen ilk 3 derece içinde , yükselen yöneticisi yanık harita birçok bakımdan radikal gözükmüyor üzgünüm.Başka zaman.

Hoşbuldumgülücük

Derin

3 ay değil mi aynı soru için öyle bişeyler okumuştum
teşekkrü ederim bu arada gülücük
(02-13-2011 01:39 AM)Derin Yazılan: [ -> ]3 ay değil mi aynı soru için öyle bişeyler okumuştum
teşekkrü ederim bu arada gülücük

Yani aslında 6 ay kullanan da var.Ama bence şöyle birşey var bence olayın ya küllenmiş olması yada yeni bir gelişme olmuş olması lazım.Ki eğer sürekli kafanı meşgul eden birşeyse bu biraz zor tabi.Ama ben 3,6 ay diye kesin kalıplarla yaklaşmıyorum(yani o kadar denyimim de yok açıkçası:D)Atıyorum sen bir soru hakkında bir gelişme yaşadıysan 1 hafta önce sorduysan bile tekrar sorabilirsin.Çünkü yeni gelişme yeni bir soru(fikir/düşünce doğurmuştur)Arasıra çok merak ettiğimde ise sadece AN 'a güveniyorum. aylarca beklemiyorum

senin 3 ay önce ne sorduğunu bilemiyorum derin.Ben bugünün tarihiyle bir harita açtım.Ve o da radikal değil.Vardır heralde gökyüzünün bir bildiği.dil çýkarmaGıcık bir durum olsa da :D

Derin

3 ay önce bişey sormadım sadece soruyu ne zaman tekrarlayabilirim harita radikal dedin ya ondan demiştim gülücük tekrar teşekkür ederim
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Referans Adresler