Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary Çalışmaları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
özellikle yaş farkı ve bir yandan da sosyal farklılık içeren bu arkadaşlığın herhangi bir geleceği var mı?

03.03.11==>16:33 istanbul/turkey

büyüklerimiz sanatçıdan eş,sevgili olmaz demişler üstüne bir de 15 yaş fark koyarsak durum epey zorlaşır sanırım..
(03-03-2011 06:46 PM)Tuğçe Yazılan: [ -> ]
(03-01-2011 12:34 AM)Messa Yazılan: [ -> ]Jomaja bu ayın boşlukta olması konusunu anlayamadım mesela haritaya bakınca ayın boşlukta olup olmadığını nasıl anlayabiliyoruz. Görünüm yapmaması filan diyor ama anlayamadım ben bir türlü.

ay 2 günde bir burç değiştiriyor mesela ay yay'dan ay oğlağa geçerken o değişim saatlerinde ay boşluğa giriyor sanırım buydu,aklımda böyle kalmış

Evet ya boşluğa girmesi o oluyor normalde haftalık günlük yorumlardan anlaşılıyor da ben haritada ay boşlukta olduğunu anlayamıyorum.
(03-03-2011 06:49 PM)Tuğçe Yazılan: [ -> ]özellikle yaş farkı ve bir yandan da sosyal farklılık içeren bu arkadaşlığın herhangi bir geleceği var mı?

büyüklerimiz sanatçıdan eş,sevgili olmaz demişler üstüne bir de 15 yaş fark koyarsak durum epey zorlaşır sanırım..

tuğçe bir soru yine aklıma geldi diyerek 2-3 gün sonra tekrar sormak gerçekçi değil.tabi bilemiyorum bir gelişme oldu mu - yeni bir durum oluştu mu ama birkaç gün önce sorulan soru bu kadar erken bir zamanda(hele ki olaysal bariz bir farklılık oluşmamışsa) tekrar sorulmamalı bence.

yani bazı şeyler var inan ben kendime hergün soruyorum.hergün o mevzu için horary haritası mı oluşturmalıyım:D?

ama yine de haritana meraktan baktım.tuğçe sorun yine radikal değil.soru yükseleni burcun son 3 derecesi içerisinde.bu sorunun geç sorulduğunu yada zaten önceden sorulduğunu gösteriyor olabilir.yani gökyüzü yemedi sanırım.dil çýkarma

sorunu radikal bulmadığım için ben değerlendirmeyeceğim tuğçe.
(03-03-2011 06:51 PM)Messa Yazılan: [ -> ]
(03-03-2011 06:46 PM)Tuğçe Yazılan: [ -> ]
(03-01-2011 12:34 AM)Messa Yazılan: [ -> ]Jomaja bu ayın boşlukta olması konusunu anlayamadım mesela haritaya bakınca ayın boşlukta olup olmadığını nasıl anlayabiliyoruz. Görünüm yapmaması filan diyor ama anlayamadım ben bir türlü.

ay 2 günde bir burç değiştiriyor mesela ay yay'dan ay oğlağa geçerken o değişim saatlerinde ay boşluğa giriyor sanırım buydu,aklımda böyle kalmış

Evet ya boşluğa girmesi o oluyor normalde haftalık günlük yorumlardan anlaşılıyor da ben haritada ay boşlukta olduğunu anlayamıyorum.

messa ayın boşlukta olması ayın burç değiştireceği zamana kadar önünde temel açıları yapacak gezegen olmaması durumudur.

temel açılar : üçgen , birleşme , kare , zıt açı , sextil

diyelim ay 28 derece kovada.

ay balığa geçene kadar eğer önünde temel açılar yapacağı hiçbir gezegen yoksa bu durumda ay boşluktadır.

o değilde ne kıl bir alan bu horary , valla bayağı bir soruya olmaz dedim.:D
(03-03-2011 06:59 PM)JoMaJa Yazılan: [ -> ]
(03-03-2011 06:49 PM)Tuğçe Yazılan: [ -> ]özellikle yaş farkı ve bir yandan da sosyal farklılık içeren bu arkadaşlığın herhangi bir geleceği var mı?

tuğçe bir soru yine aklıma geldi diyerek 2-3 gün sonra tekrar sormak gerçekçi değil.tabi bilemiyorum bir gelişme oldu mu - yeni bir durum oluştu mu ama birkaç gün önce sorulan soru bu kadar erken bir zamanda(hele ki olaysal bariz bir farklılık oluşmamışsa) tekrar sorulmamalı bence.

yani bazı şeyler var inan ben kendime hergün soruyorum.hergün o mevzu için horary haritası mı oluşturmalıyım:D?

ama yine de haritana meraktan baktım.tuğçe sorun yine radikal değil.soru yükseleni burcun son 3 derecesi içerisinde.bu sorunun geç sorulduğunu yada zaten önceden sorulduğunu gösteriyor olabilir.yani gökyüzü yemedi sanırım.dil çýkarma

sorunu radikal bulmadığım için ben değerlendirmeyeceğim tuğçe.

haha :D evt sana anlattığımın üzerine bir gelişme olmadı,demek ki ben de yanlış anlamışım soru radikal olmadığında aradan kısa bir zaman da geçse soru ile ilgili en azından bir gelişme yaşanması gerekiyor bunu anlamış olduk herkeslere ibret olsun makara

jomaja gelen geri gidiyor,horary adına yaraşır krallar astrolojisi kabul görmek bile zor :D

üzerine bir gelişme yaşanırsa aradan da zaman geçerse biraz tekrar sormayı denerim çekirge 3 sıçrıyordu sanırım :D :D
(03-03-2011 07:11 PM)Tuğçe Yazılan: [ -> ]jomaja gelen geri gidiyor,horary adına yaraşır krallar astrolojisi kabul görmek bile zor :D

koptum.w

heralde yani , ne sandınız:D dil çýkarma
(03-03-2011 07:17 PM)JoMaJa Yazılan: [ -> ]
(03-03-2011 07:11 PM)Tuğçe Yazılan: [ -> ]jomaja gelen geri gidiyor,horary adına yaraşır krallar astrolojisi kabul görmek bile zor :D

koptum.w

heralde yani , ne sandınız:D dil çýkarma

sinastriden daha bir havalı,ilgimi çekiyor açıkcası biraz üzerine düşeyim konunun da rekabet verimi arttırsın ekmeğini de üyelerimiz yesin hehee
Yücel sugen in kitabını aldım okudum ama horary i çok anlamadım genede kafaya girmiyor bir türlü ama öğreneceğim.
Selam Jomaja,
Daha yeni anladim da:-),benim sorumun baktigin haritasi ile natalim ve transitlerinde de ayni bir kac sey var..bunun bir anlami var mi?
Baktigin haritada soruyu soran benim 11 ev girisinde uranus vardi(onun 5. Evi)gercekten transit uranus 11. Evime giris cizgisinde..ay oglak burcunda,(muhterem sahsinda ayi oglak,)birde 7. Ev akrep,gostergesi marsti o kisinin,natalinde de marsi akrepte..
Horary ve natal harita benzerlikleri nasil yorumlanir acaba?
Simdiden tesekkurler..
jomaja yeni tarih gülücük
9 mart 2011 saat: 18:59 yer ümraniye
soru : beni seviyor mu?
çiçek
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Referans Adresler