Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary Çalışmaları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
jomaja bende sormak istiyorum gülücük

eski bir soru ay boşlukta ama zaten sorunun içeriği gelişme beklemiyor, zamandan muafgülücük öğrenmek isteyen biri olarak bu haritaya çok baktım, rica etsem, şöyle kısa bir yorum yapsan yeterli gülücük

7 aralık 2010 saat: 00:19 yer istanbul soru: beni seviyor mu? gülücük
(02-28-2011 05:17 PM)Daily Yazılan: [ -> ]jomaja bende sormak istiyorum gülücük

eski bir soru ay boşlukta ama zaten sorunun içeriği gelişme beklemiyor, zamandan muafgülücük öğrenmek isteyen biri olarak bu haritaya çok baktım, rica etsem, şöyle kısa bir yorum yapsan yeterli gülücük

daily tamam soruya göz atayım diyeceğim ama şöyle birşey var.ben boşlukta ayı bulunan soru haritalarını radikal olarak ele almam.radikal olarak düşünülmeyen bir haritadan anlam çıkartmak pek doğru değil.şöyle düşün yanlış bir soruya ne kadar doğru cevap verilir?

ama şöyle bir yardımda bulunmaya çalışırım.şimdi 7.evdeki jüpiter , yaydaki ay ve diğer gezegenler dolayısıyla yabancı ülke veya kişiler durumu aklıma geldi.ve bu kişinin seninle iş-kariyer mi yoksa aile-ev bağlantısı mı var ?Haritadaki başka göstergeler gerçek hayatla örtüşüyor mu?

ama unutma bu geçerliliği şaibeli bir soru
(02-28-2011 07:41 PM)JoMaJa Yazılan: [ -> ]
(02-28-2011 05:17 PM)Daily Yazılan: [ -> ]jomaja bende sormak istiyorum gülücük

daily tamam soruya göz atayım diyeceğim ama şöyle birşey var.ben boşlukta ayı bulunan soru haritalarını radikal olarak ele almam.radikal olarak düşünülmeyen bir haritadan anlam çıkartmak pek doğru değil.şöyle düşün yanlış bir soruya ne kadar doğru cevap verilir?

ama şöyle bir yardımda bulunmaya çalışırım.şimdi 7.evdeki jüpiter , yaydaki ay ve diğer gezegenler dolayısıyla yabancı ülke veya kişiler durumu aklıma geldi.ve bu kişinin seninle iş-kariyer mi yoksa aile-ev bağlantısı mı var ?Haritadaki başka göstergeler gerçek hayatla örtüşüyor mu?

ama unutma bu geçerliliği şaibeli bir soru

kişi ben değilim gülücük
daha önce konuşmuştuk hatırlamıyorsun demek gülücük
bir arkadaşım ve 7.ev kişisi akrabası gülücük evet örtüştüğünü düşünmüştüm ben..
jomaja benım sorum uygun deyılmıydı ??
Jomaja soru sormak istiyorum uzun süredir aklımı meşgul ediyor. Mayıs'ta tayin işim olacak mı İstanbul'a. 18:46 28.02.2011 adana.
(02-28-2011 07:49 PM)Daily Yazılan: [ -> ]kişi ben değilim gülücük
bir arkadaşım ve 7.ev kişisi akrabası gülücük evet örtüştüğünü düşünmüştüm ben..

tamamen unutmuşum :D

ama şimdi hatırladım.daily ben o sorunun radikal olmadığını zaten söylemiştim.açıkçası önceki mesajımda belirttiğim gibi şimdi de düşüncem pek değişmedi.sorunun gelişme beklenmiyor olması(ki bundan bence yüzde yüz emin olunamaz) sorunun boşluktaki ayını devre dışı bırakmaz.yani benim böyle bir sorudan emin olmam için soru haritasında önceki olayları gösteren olayları uzaklaşan açılar veya başka konumlarla bariz biçimde görülmesi lazım.Bazı radikallik kurallarını arasıra yok saysam da ayın boşlukta olması buna pek dahil değil.Daily illaki bu kadar mühimse bakarım ama bence çok ta anlamlı olmaz.hani göküyüzünü kandırmaya çalışıyormuş gibi bişey olacak.

redroseee sorunu değerlendirmeyeceğim kusura bakma.

messa üzgünüm senin sorunda da yükselen yöneticisi yanık.sorunu değerlendiremeyeceğim.
tamam sagol ;)
(02-28-2011 11:38 PM)JoMaJa Yazılan: [ -> ]
(02-28-2011 07:49 PM)Daily Yazılan: [ -> ]kişi ben değilim gülücük

tamamen unutmuşum :D

ama şimdi hatırladım.daily ben o sorunun radikal olmadığını zaten söylemiştim.açıkçası önceki mesajımda belirttiğim gibi şimdi de düşüncem pek değişmedi.sorunun gelişme beklenmiyor olması(ki bundan bence yüzde yüz emin olunamaz) sorunun boşluktaki ayını devre dışı bırakmaz.yani benim böyle bir sorudan emin olmam için soru haritasında önceki olayları gösteren olayları uzaklaşan açılar veya başka konumlarla bariz biçimde görülmesi lazım.Bazı radikallik kurallarını arasıra yok saysam da ayın boşlukta olması buna pek dahil değil.Daily illaki bu kadar mühimse bakarım ama bence çok ta anlamlı olmaz.hani göküyüzünü kandırmaya çalışıyormuş gibi bişey olacak.

redroseee sorunu değerlendirmeyeceğim kusura bakma.

messa üzgünüm senin sorunda da yükselen yöneticisi yanık.sorunu değerlendiremeyeceğim.

teşekkür ederim çiçek
sorunun radikal olmadığını düşünüyorsan bakma, ısrar etmiyorum gülücük
arkadaşımla konuştuğumuz anı ve sorma şeklini bildiğimden sorunun radikal olduğunu düşünmüştüm gülücük
mühim değilde örnek olurdu, hani bir daha ki sefere rahatsız etmemek babından :D
Jomaja bu ayın boşlukta olması konusunu anlayamadım mesela haritaya bakınca ayın boşlukta olup olmadığını nasıl anlayabiliyoruz. Görünüm yapmaması filan diyor ama anlayamadım ben bir türlü.
(03-01-2011 12:34 AM)Messa Yazılan: [ -> ]Jomaja bu ayın boşlukta olması konusunu anlayamadım mesela haritaya bakınca ayın boşlukta olup olmadığını nasıl anlayabiliyoruz. Görünüm yapmaması filan diyor ama anlayamadım ben bir türlü.

ay 2 günde bir burç değiştiriyor mesela ay yay'dan ay oğlağa geçerken o değişim saatlerinde ay boşluğa giriyor sanırım buydu,aklımda böyle kalmış
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Referans Adresler