Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary Çalışmaları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
(11-01-2011 02:15 AM)Derin Yazılan: [ -> ]Horaryle ilgili sorumm vr umarim cevaplayabilecek biri cikar mesela sorumuzuun cevabi olumlu diyelim ama ne zaman olacak buna horary cevp veriyor bildigim kadariyla ama nasil hessapllaniyor fikri olan var mi

Yani sorum zamanlama hesabini nasil yapiyoruz

demiş ki ilk konulardan birinde yükselen yöneticisi 7. ev yöneticisi ile acıya gidiyorsa ve bu acı olumlu ise evlilik kısa zamanda gercekleşir lakin kare ya da karsıt acılar var ise ve kilit gezegenler yanan yolda ise gerceklesmez gibi yorumlar getirilmiş tabisorulan sorunun niteliğine göre ev değişir kardeşlerde 3. ev cocuklar ile ilgili sorularda 5. ev gibi vs. yükselen yöneticisinin sorunun alakalı oldugu ev yöneticisi ile yaptığı olumlu acılar cabuk ve zahmetsiz sonuca işeret ediyormus ama nokta zaman nasıl veriyor bilemiyorum.

Derin

Cok teisekkur ederim nisan gülücük
(11-01-2011 02:30 AM)Derin Yazılan: [ -> ]Cok teisekkur ederim nisan gülücük

Rica ederim zaman hesaplaması hakkında bir seyler bulursan ben de bir harita inceliyorum su sıralar merak etmiyor da değilim hani gülücük zaman hesaplaması ile ilgili ayrıntı gecerse eline paylasırsın değil migülücük

Derin

Tabii ki paylasirim ama senin verdigin cevap da benim isime yarar hic olmamasindan iyidir gözkýrpma
Horary çalışmalarında geçmişi ve gelecek gelişmeleri gösteren ayın açıları imiş Derin yaptığı acılar ve yapacağı son acı sanırım bu zaman hakkında biraz da olsa fikir verebilir.

Derin

Sagolasinnn nisan bu da cok isime yarar ama cok pis bir alan bu horary zor geliyor bana saskin.w
(11-01-2011 02:49 AM)Derin Yazılan: [ -> ]Sagolasinnn nisan bu da cok isime yarar ama cok pis bir alan bu horary zor geliyor bana saskin.w

önceleri sinastri cok ilgimi cekiyordu lakin şimdi horary fazlasıyla ilgi alanımda geleceği merak etme dürtüsü sanırım hoş ben de yorumlayamıyorum pek ama zevkli gibi sanki, galiba, sanırsam, öyle umuyorum hehee

Derin

:D :D sürprizzz
selam,

7.ev konularında asc yöneticisi soranı, 7. ev yöneticisi diğer kişiyi belirliyor diye okudum. eh mars erkek venüs kadın diye bir bilgi de var. asc yöneticisi mars 7. ev yöneticisi venüs olduğunda ne düşünmek gerekiyor? belirleyicileri güneş-ay üzerinden yürütmek mi yoksa yöneticiler üzerinden yürütmek mi daha mantıklı olur?
birincil belirleyiciler asc yöneticisi ve ev yöneticisi daha kolay sonuca vardırıyor sonra güneş, ay geliyor..ben oyle yorumluyorum diyeyimdaha doğru olur.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Referans Adresler