Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary Çalışmaları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
(10-14-2010 05:38 PM)ozohre Yazılan: [ -> ]bütün öfkemle ve hissettiğim en kuvvetli duygularla soruyorum
ben ne zaman rahata ereceğim? maddi-manevi?
16:37 14 ekim 2010
yanıtlarsanız çok ama çok sevineceğim

Bu kadar yoğun öfkeyle sorulmuş bir soruyu cevap veremiyeceğimi söylemeye çekiniyorum ama ozohre sorun benim yanıtlamam için fazla genel olmuş.
Eğer zor bir süreçten geçiyorsan süreci anlama adına transit-progres ve dönüşlere bakman daha faydalı olacaktır.Ve gelecek sefer soru sormak istediğinde soruyu sorduğun yeride belirtmelisin.Soru sormayla ilgili ilk sayfada bilgiler var.
(10-14-2010 10:00 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]ben de sorabilir miyim? mümkünse cevaplayabilir misin? şimdi aklıma geldi. gülücük 14.10.2010 saat 21.00
bana 1-2 sene içinde yurt dışı görünüyor mu? görünüyorsa da hangi konuyla alakalı olarak ? gülücük

Daha konunun ne olduğu bile belli değil yani :D

Şimdi bana "sana da soru beğendiremiyoruz" diyecekler ama üzgünüm bu soru biraz sırf soru sormak için sorulmuş gibi duruyor.Yani sen atıyorum eğitim için yurt dışı ihtimali doğsa ve "Yurt dışı görünüyor mu?" diye sorsan ya da "eşim bu iş için yurt dışına çıkacak mı?"(ki benzer bir soru olmuştu ve yanıtlamıştım) diye sorsan daha makul olurdu.

Tabi şartlarını bilmem ama fazlaca ortadan öylesine çıkmış bir soru ve düşnce gibi.Belki yanılıyorumdur.Ayrıca horary sorularının ömürleri vardır.Yani gelecek 5 sene çocuk yapacakmıyım , gelecek 10 sene aşık olacakmıyım o bakımdan horary ruhuna biraz aykırı.Güzel bir tanım okumuştum horary ile ilgili .

Natal iklim ise horary günlük hava raporu gibidir diye.Onun için gelecek 2 sene için güneş dönüşüne , transitlerine ve progresine bakmanı tavsiye ediyorum merak ettiğin konuyla ilgili.Horary sonra başvurulacak birşey bence.Ha tabi yurt dışı ile ilgili bir ihtimal doğasar o zaman tekrar sorabilirsin.Ve mümkünse sorduğun yeri de ekle.Maalesef sorunun sorulduğu yeri sezebilecek kadar kuvvetli 6. hislere sahip değilim.gözkýrpma

Bunu sana özel demiyorum bu şarkı yarınlara ama arasıra bu başlık altında laf olsun diye soru sorulduğunu düşünüyorum.A böyle bir başlık varmış hadi bende birşey sorayım diyerek.Heralde beni falcı bacı falan sanıyorlar.koptum.w
(10-03-2010 06:22 PM)Moda Yazılan: [ -> ]Jomoja meraba bende bir soru sordum şoyle hızlı bir goz atarmısın.Aslında sonuç şuan belli gibi ama erkek arkadaşimin bir iş mulakatına çağrildiğini duyunca hemen bir horary sorusu sordum

acaba o şirkette çalişicak mı diye?

sorunun sorulduğu anın haritası bu

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=

Erkek arkadaşimin doğum haritası

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...10&go.y=18

Buarada soruyu ben sorduğum için yukseleni 7.ev mi alacağiz?Şahsen şu halini hiç beğenmedim saturnun açılarından dolayı gerçi işle ilgili soru olduğu için saturnu inceleyeceğiz sanırım.

Jomaja seni yakalmışken bende sorumu tekrarlım dedim aslında artık sorunun cevabı belli ama cok merak ettim boyle bir haritayı nasıl değerlendirisin?Şoyle kaba taslak hangi kısımları sana olumsuz gorunuyor.Bir de bu akşam herkese cvp vermişsin belki artık harita gormek istemeyebilirsin gülücük
haritanda o kadar yoğun yay etkisi varki ve yöneticisi bile yayda böyle birşey söylenmesi doğal.ama bence şimdilik horaryden çok diğer teknikler sana yardımcı olacaktır.anlayışın teşekkür ederim bu şarkı yarınlara .

(10-14-2010 10:43 PM)Moda Yazılan: [ -> ]
(10-03-2010 06:22 PM)Moda Yazılan: [ -> ]Jomoja meraba bende bir soru sordum şoyle hızlı bir goz atarmısın.Aslında sonuç şuan belli gibi ama erkek arkadaşimin bir iş mulakatına çağrildiğini duyunca hemen bir horary sorusu sordum

acaba o şirkette çalişicak mı diye?

sorunun sorulduğu anın haritası bu

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=

Erkek arkadaşimin doğum haritası

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...10&go.y=18

Buarada soruyu ben sorduğum için yukseleni 7.ev mi alacağiz?Şahsen şu halini hiç beğenmedim saturnun açılarından dolayı gerçi işle ilgili soru olduğu için saturnu inceleyeceğiz sanırım.

Jomaja seni yakalmışken bende sorumu tekrarlım dedim aslında artık sorunun cevabı belli ama cok merak ettim boyle bir haritayı nasıl değerlendirisin?Şoyle kaba taslak hangi kısımları sana olumsuz gorunuyor.Bir de bu akşam herkese cvp vermişsin belki artık harita gormek istemeyebilirsin gülücük

bakayım bi haritaya moda.evet yükselen 7. ev olacak .sanrım bu akşam bir cevap yazarım.belki yardımcı olabilir erkek arkadaşının çalıştığı sektör nedir?
Şimdi farkettim moda yükselen yöneticisi yanık.Bu soru haritasının radikalliğini bozuyor.Aslında cevabı da belliymiş tüh kaçırdım.
(10-14-2010 11:16 PM)JoMaJa Yazılan: [ -> ]Şimdi farkettim moda yükselen yöneticisi yanık.Bu soru haritasının radikalliğini bozuyor.Aslında cevabı da belliymiş tüh kaçırdım.

Ama neden ya gülücük) ilk duyduğumda ilk işim soruyu sormak ve saate bakmak olmuştu.

Yükselen yoneticisi ay oluyor 7.evi yukselen alırsak.Yanıklığın sebebi ne?guneş saturn kavuşumu mu? yukselen oğalk yerine yengeç almıyor muyuz?

Bilişim sektoru.
(10-14-2010 09:55 PM)JoMaJa Yazılan: [ -> ]
(10-14-2010 05:38 PM)ozohre Yazılan: [ -> ]bütün öfkemle ve hissettiğim en kuvvetli duygularla soruyorum
ben ne zaman rahata ereceğim? maddi-manevi?
16:37 14 ekim 2010
yanıtlarsanız çok ama çok sevineceğim

Bu kadar yoğun öfkeyle sorulmuş bir soruyu cevap veremiyeceğimi söylemeye çekiniyorum ama ozohre sorun benim yanıtlamam için fazla genel olmuş.
Eğer zor bir süreçten geçiyorsan süreci anlama adına transit-progres ve dönüşlere bakman daha faydalı olacaktır.Ve gelecek sefer soru sormak istediğinde soruyu sorduğun yeride belirtmelisin.Soru sormayla ilgili ilk sayfada bilgiler var.

teşekkür ederim ilginize gülücük
Moda haritayı radikalliğini teyit ettikten sonra döndürüyoruz.Döndürdükten sonra radikal mi diye bakmıyoruz.Şimdiye kadar tersini gösterir örnek veya bilgiye de denk gelmedim.

(10-15-2010 12:00 PM)virgotaurus Yazılan: [ -> ]Ben tesekkur ederim asil yorumlarin icin. Sonuc benim bu parayi ruyamda dahi goremeyecek oldugum mu simdiacaba

virgo şaka yapıyordum yaw.yani cevap olarak daha önce yazdığım şeyi ancak yazabilirim:Yani açıkçası paranın sana kolay kolay geri dönebileceğini sanmıyorum.
Yani sabır falan neden olmasın.

bak yine söyletiyosunuz ben horary de çömezim diye.Bakarsın adama mısırdaki amcasından miras kalır bu sene alırsın parayı geri.:D Şaka bir yana eğer yakın bir zamanda alırsan bizide bilgilendirirmisin. Borç verilme zamanını haritada göremedim ama belki geri ödenmesi zamanını görürüm.
(10-13-2010 11:19 PM)vishne21 Yazılan: [ -> ]18.08.2010 saat 14:46 da aldığım karar doğrumuydu ?
sorum tam olarak nasıl olmalı bilmiyorum ama... yardımcı olursanız çok sevinicem
( ikili ilişkiyle ilgili bi meseleydi yedinci evle ilgili sanırım )
sorum beğenilmediki mi gülücük
arkadaşalr bi sorum var ilgilenirseniz sevinirim..

işimi değiştirebilecek miyim? 20/10/2010 saat 10:51 nevşehir

çiçek
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Referans Adresler