Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary Çalışmaları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
(12-11-2011 07:28 PM)nisan15 Yazılan: [ -> ]yükselenin burcun son 3 derecesinde olmaması gerektiğini biliyordum ama forumu eksik incelemişim demek ki ilk 3 derecesinde de olmaması gerekiyormuş gülücük yine bir harita cıkardım yükselen 1 derece yengec yöndetici gezegende aynı burcta ay 0 derece yengec bu sorular cevaplanmıyor onu anladım da soru saatinin yöneticisi ne demek onu bilemedim şimdi soru saat yöneticisi ile yükselen yöneticisi aynı ise soru radikal oluyormus bunu nasıl bilicem ?

sanrım derin in verdiği linkte saat yöneticisinin nasıl bulunacağından ve gezegen saatlerinin genel anlamından bahsediliyor.nasıl bulunabileceğini kenara bırakıp(çünkü ben solar fire kullandığım için otomatik olarak oradan bakıyorum) direk değinmem gerekirse : saat yöneticisi ağırlıklı olarak eskilerin soru radikalliğinde ele aldığı bir kriterdi.

Örneğin :
11 Aralık 2011 (Pazar) Saat : 20:00
Yükselen 4 derece aslan (yükselen yöneticisi şu durumda güneş)
Saat yöneticisi Güneş
Saat yöneticisi ve yükselen yöneticisi uyumlu(aynı sonuçta) olduğu için radikal kriterlerinden birini geçmiş olur.

Ama uyumluluk için sadece aynı olması gerekli değil.Doğasının uygun olması da sayılır.(soğuk -sıcak -kuru-nemli..)Aslında bunun bir tablosu vardı da nerede bulamadım.

Açıkçası yükselen - saat yöneticisi uyumu pekte baktığım bir durum değildir.Çünkü diğer kriterlerle bile soruların zaten çoğunu eliyorum.Bu iki verinin uyumsuz olmaması benim için radikallik bozucu bir unsur değil.Daha çok sorunun radikal olmadığı durumlarda acaba bir umut var mı diye bakıyorum :D

Sanırım eskiler radikallik kriterleri konusunda daha katıydılar.Sonuçta verdikleri cevaplar hayatlarını bile tehlikeye atacak bir durum ortaya çıkarabiliyordu.

Zaman zaman bu uyumsuzluğun kişinin sorusunun samimiyeti , sorunun ne kadar gerçekçi olup olmadığıyla ilgili bilgi verdiğini belirten bir klasik astrolog okumuştum.Ama kimdi hatırlamıyorum.:D

Derin

Evet verdiğim linkte gezegen saatleri güncelleniyor sürekli verygood
teşekkürler Derin gülücük Jamoja teşekkürler çiçekşimdi şu saatte sorasım var 11 aralık 2011 saat 21.58 ankara bakalım ne olucakgülücük
cıx cıx bu seferde 0 derece başak cıktı asc yok yok ben daha sonra sorayım cidden cok belirsizlik var ve bu soru haritasına yansıyor harita bile gelecek ile ilgili bir yorum yaptırmıyor cok enteresangülücük
(12-12-2011 12:05 AM)nisan15 Yazılan: [ -> ]cıx cıx bu seferde 0 derece başak cıktı asc yok yok ben daha sonra sorayım cidden cok belirsizlik var ve bu soru haritasına yansıyor harita bile gelecek ile ilgili bir yorum yaptırmıyor cok enteresangülücük

nisan sanırım hep aynı mevzu üzerinde soru düşünüyorsun.ve evet soruların radikalliği tutmuyor.sen biraz zorla soruyu çağırıyor gibisin dil çýkarma

bırak soru kendi ortamını yaratsın.bence sorunun konusuyla ilgili yeni bir gelişme-durum oluşana kadar o konuyla ilgili yeni bir soru sorma.çünkü bence mevzu asıl doğduğu noktanın anını kaçırmış , bırak yeni bir an doğsun.yoksa radikal bir harita tuttursan bile samimiyeti , gerçekçiliği eksik bir harita olabilir.
(12-12-2011 02:30 AM)JoMaJa Yazılan: [ -> ]
(12-12-2011 12:05 AM)nisan15 Yazılan: [ -> ]cıx cıx bu seferde 0 derece başak cıktı asc yok yok ben daha sonra sorayım cidden cok belirsizlik var ve bu soru haritasına yansıyor harita bile gelecek ile ilgili bir yorum yaptırmıyor cok enteresangülücük

nisan sanırım hep aynı mevzu üzerinde soru düşünüyorsun.ve evet soruların radikalliği tutmuyor.sen biraz zorla soruyu çağırıyor gibisin dil çýkarma

bırak soru kendi ortamını yaratsın.bence sorunun konusuyla ilgili yeni bir gelişme-durum oluşana kadar o konuyla ilgili yeni bir soru sorma.çünkü bence mevzu asıl doğduğu noktanın anını kaçırmış , bırak yeni bir an doğsun.yoksa radikal bir harita tuttursan bile samimiyeti , gerçekçiliği eksik bir harita olabilir.

koç sabırsızlığı işte makara sormuyorum tamam çiçek
merhaba Jamoja bir sorum olacak.Esas olan sorunun ilk aklımıza geldiği zaman mıdır yoksa gerçek anlamda sonucunu merak ettiğimiz mi tam kestiremedim?

mesela bi olay üzerine bu soru üstünkörü aklımdan geçti fakat ilerleyen zamanlarda gerçek anlamda sordum kendime bu soruyu o halde hangi zamanı baz almalıyım ?

cevaplarsaniz sevinirim..
Bu gün kızımı görmeye geldiler tuhaf hissettim ve eger bir aksilik olmaz ise diğer hafta sonu yüzük takılıcak bir soru haritası hazırladım Jamoja ne de olsa bu benim sorum değil dedim yükselen düzgün cıkar gecerliliği olan ve gercekleşme aşamasında olan bir soru ve gercekten de zamanında sorulan soru yanıt buluyor

Soru bilgileri haritayı yükleyemiyorum buraya yazayım 15 aralık 2011 saat 01.32 ankara

yorumlıyayyım dilim döndüğünce bilgili arkadasların hoş görüsüne sığınarak..

Asc 15 derece terzi yönetici gezegeni venüs 4. evde oğlakta bu 1. gösterge.. ay aslan yönetici gezegeni güneş 2. evde yay burcunda

karşı tarafın göstergelerine bakalım 7. ev koç burcu yönetici gezegeni mars 12. evde başakta.. güneş 2. evde yayda yönetici gezegeni venüs 8. evde boğada

acılara bakıyorum önce yükselen yöneticisi ve 7. ev yöneticisi acılarına yükeselen yöneticisi 4. evdeki venüs ile 7. ev yöneticisi 12. evdeki mars arasında 120 derecelik olumlu bir açı var inceledigim çalışmakarda bu açı evliliğin gercekleşeceginin göstergesi

2. göstergelere bakıyorum güneş ve jüpiter arasında da 120 derecelik olumlu açı var

Ama 1. evde 27 derece satürn yükselmiş dışarıdan bakıldıgında olumsuz ya da zor görünen bir olay gibi sanki satürünün venüsle de 90 lık acısı var

Derin

Aslında ben bilgili falan değilim hatta ilk mesajımı da yazdım sildim sonuçta öğrenme sürecindeyim merak ediyorum yani sonuçta yabancı sitelerde de beyin fırtınası yapılıyor herkes birşeyler yyazıyor verygood
demişsin ki soru haritası hazırladım sen hazırladığına göre 5.eve bakmak gerekmez mi ev ilerletimtekniğine göre aslan yani güneş kızının 7.eviolur o zaman.
satürn 1.evde ve soruyu sen cevaplayacaaksan bu pek olumlu değil ve asc yanan yolda.satürn ve uranüns kızın yön. Satürn terazide ama venüsle hem karşılıklı ağırlama hem kare.satürn güçlü görünyor.
arada nikkah yok kızın 5.evine de baksak merkür yayda neptünle kare ama uranüsle üçgen uzzaklaşan açıda aşk iyi ama
güneş 7.ev yay bu olumlu satürnle açısı yok ve uranüs yaklaşan açı ve kare ama evlilik ??
ani bir ayrılık gereleşebilir mi ??
Ay güneşle üçgen satürnle 60lık yapacak ok somut bir adım ancak son görüünüm neptün zıtlığı hayalkırıklkğı olabillir mi??
yoksa olumlu ve olumsuz birbirini nötrleyip olumlu bbirşeyler yaşanabilir mi ??

Umarım yazdıklarımdan endişelenmezsin hoşgeerçi pek bir şey yazmadım yani sonuçta bu bir dene beyin fırtınası yapalım horary de hareketlensin diyorum ;) hepimizaz çok bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz
umarım kızı n için hayırlısı olur
Jomaja'yı bulmuşken yine mi gitti yoksa?
Oysakine benim de bir sorum vardı.

15.12.2011-İstanbul
22:06

Bu sene hayatımda biri olu mu olmaz mı onu merak ediyorum.
Zaman da belirledim umarım radikaldir sorum.

Ay'a bakınıyorum Merkür'le kare.(4.ev)
7.ev Balık Yönetici Jüpiter,9.ev Boğa'da.Satürn ve Venüs'le gerilimli açılar mevcut.acaba
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Referans Adresler