Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary Çalışmaları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

melis_bk

asc yöneticisi,ay ve evlilikle ilgili bir soruda 3. olarak soran kadınsa venüs erkekse güneş te sorgucuya ekleniyormuş.
http://www.astrolojiokulu.com/yazi-detay...akaleID=69
okursan belki faydası olur.Ancak natal harita yorumundan daha karışık ve zor.
08.06.2011 saat = 08:17 şehir= Adana

Sorum iş durumum ne olacak çalışma hayatı iş arkadaşları yeri vs?
(07-08-2011 05:56 AM)melis_bk Yazılan: [ -> ]asc yöneticisi,ay ve evlilikle ilgili bir soruda 3. olarak soran kadınsa venüs erkekse güneş te sorgucuya ekleniyormuş.
http://www.astrolojiokulu.com/yazi-detay...akaleID=69
okursan belki faydası olur.Ancak natal harita yorumundan daha karışık ve zor.

Ok tsk ederim.. melis
(07-08-2011 12:35 AM)redroseee Yazılan: [ -> ]
(07-07-2011 12:24 AM)nisan15 Yazılan: [ -> ]soru bir 7. ev sorusu

EVLİLİK

soruyu soranın göstergeleri 1. ev yay yöneticisi jüpiter 4. evde boğada 4. ev yuva ev dünbyaya geldigimiz yer yengec burcunun doğal evi toprak grubundan bir burc olan boğa burada güclü müdür bir fikrim yok ama jüpiterin burada şans getircegini düşünüyorum. ayrıca sorgucun un göstergesi 1. ev ise burada pluto var.. diger gösterge ise ay başakta ve 9. evde 9. ev başak öğrenmek gelişmek icin caba sarfeder ayrıca sonuca ulaşıncaya kadar sabır ve azim getirir öyle sanıyorum.

Yani sorgucu evlilik yoluyla hayatının degismesini kendinin degismesini istiyor ve bunu yapmak icin kendinde güc hissediyor ayrıca bu olurken 4. evde bulunan jüpiter ki 5. eve cok yakın ailesinin ve ebeveynlerinin de bu evlilik yolu ile şans bulmasını ayrıca zevk ve begeni evi olan5. evinin de bundan nasiplenmesini istiyor 9. evde bulunan basak ay ise duygusal olarak bunlara sahip olurken ayrıntıcı davranacagını azimli olacagını ve karsı tarafı iyi irdelemesi gerektigini düşünüyor olabilir, mc ye tepe noktaya yakınlıgı sebebi ile ayın bu evlilik ile yükselmek te istiyor olabilir emin olmadım zaten sacmalıyor olabilirim gülücük

karşı tarafın göstergesi 7. ev ikizler burcu yöneticisi merkür ise aslanda ve 8. evde bulunuyor. 1. evdeki pluto ile baglac..8. ev aslan para konularında ve es kaynaklarında şans getirir. Öyle ise karsı tarafın es kaynaklarını kolay kullanabilecegi yönetebilecegi bir es itegi oldugunu ve bunu aslan tarzıyla ben diyerek isteyebilecegini gösterir gibi ..Güneş te 7. evde bulunuyor güneş erkegi temsil ettiginden bu haritada yengec burcunda olması sebebi lle evlilikte anac korumacı duygusal bir es istedigini gösterir ayrıca 7. evde venüste var venüs 7. evde kuvvetli bildigim kadarı ile sonuna kadar mutlu olacagı zarif kibar ve ask evliliği istegi oldugunu gösterir ..

sorgucunun jüpiteri ile karsı tarafın merkürü arasında meydana gelen kare acı kişilerin ideallerinin farklı oldugunu hayalperest davranıp büyük konustuklarını ama fikirlerini eyleme geciremeyeceklerini gösterir.Ayrıca güneşin uranüs ile yaptıgı 90 lık acı kişilerin bu evlilik icin sebat edemeyecekleri anlamını da getirebilir. 90 lıksatürn acısı ise tarafların gecmis yasamlarından getirdikleri bagımlılıkları nedeni ile ki bu 2. evlilik olacak mursuzluk yasayabileceklerini gösterir bunun 10. evde olması kariyer nedeni ile bunu deneyimleyebilecekleri anlamına gelebilir. Venüsün sorgucunun jüpiteri ile yapmıs oldugu sekstil acı ise tarafların iyimser düşündüğünü ama zorlayıcı fazla sebep oldugunu gösterir. Plıto ile karsıt acısı ise bu ilişkiden zarar görebileceklerini gösteriyor gibi. sanırım kötü bir harita niyetler fazlaca hayalperest büyük konusuluyor lakin is ciddiye bindiginde her iki tarafta kendi idealleri ve cıkarları agır basacagı icin fazla ince eleyip sık dokuyacak belki bu kararı zamana yayacak ve sonucta olamayacak olduguna kanaat getirebilirler fazlaca büyük kare ve T kareler mevcut bu harite bana olumsuz gibi geldi tabi yorum yetenegim zayıf fazlaca da yanılmıs olabilirim gülücük

Yorumu olacak arkadasların degerlendirmelerinden mutluluk duyarım en azından kendimi sınamıs olurum şimdiden teşekkürler ..

bu yorum banamı yapıldı acaba ,en son ben yazmıstım ama isim olmayınca emın olamadım acaba

Hyr size degil ben kendim bir soru sordum ve harita cıkarıp yorumlamaya calıstım.. Beceremedim gerci ama yine de paylasmak istedim..
hıım aslında baslar bana uyuyordu hatta ne guzel yorumlamıs dıyecektımkı son paragrafta kala kaldımsürprizzz bence ıyısın sen gülücük))nısan 15 verygood
Bilemiyorum sıra gelir mi ama yatay geçiş olucak mı? 22 july bursa 15.38
23.07.2011 ankara 00.35 evlılık ne zaman olcak ,cevap verırsenız cok mutlu olurum .....
(02-16-2011 12:13 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]jomaja bende bir yorum istiyorum.. işimle birlikte yerimi değiştirebilecek miyim?

16 şubat 2011, saat 10:12, nevşehir

arkadaşlar işinize yarar mı bilmiyorum.. bu soruyu sorduğumda sözleşmeliydim, daha sonra kadroya geçtim, iş aynı iş..

yerim değişmedi ama, aynı işde ünvan değişikliği oldu..
vaay be dur bi sürü soru var aklımda hepsine bi harita gülücük

Derin

Horaryle ilgili sorumm vr umarim cevaplayabilecek biri cikar mesela sorumuzuun cevabi olumlu diyelim ama ne zaman olacak buna horary cevp veriyor bildigim kadariyla ama nasil hessapllaniyor fikri olan var mi

Yani sorum zamanlama hesabini nasil yapiyoruz
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Referans Adresler