Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary Çalışmaları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
(09-10-2010 12:02 AM)aeon Yazılan: [ -> ]
(09-09-2010 11:43 PM)Serena Yazılan: [ -> ]sevgili jomaja,
yükselen yöneticisinin terazi 15 derece ile akrep 15 derece arasında, yanan yolda olması radikalliği bozar mı ? ya da sadece soruyla ilgili olumsuz bir gösterge mi olur ? anlayan bilen başka bir arkadaş varsa da cevaplayabilir ...

yanan yoldaysa o iş yaş , hayır gelmez :D

o iş senin işine gelmiyor olmasın :D

Félicé

yükselen yöneticisinin terazi 15 derece ile akrep 15 derece arasında, yanan yolda olması radikalliği bozar mı ? ya da sadece soruyla ilgili olumsuz bir gösterge mi olur ? anlayan bilen başka bir arkadaş varsa da cevaplayabilir ...

Benim hatırladığım ay yada yükselen yöneticisi, yanan yolda ise haritanın radikalliği bozulur, yorumlanamaz..
(09-10-2010 01:48 AM)Félicé Yazılan: [ -> ]

Benim hatırladığım ay yada yükselen yöneticisi, yanan yolda ise haritanın radikalliği bozulur, yorumlanamaz..

çok teşekkürler nihan verygood
(08-02-2010 12:10 AM)Sniper Yazılan: [ -> ]1-ağustos-2010 saat: 10:55 pm. Saudi Arabia-Medina

sorum: istediğim kitaplar istediğim zamanda gelicek mi??

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...1225228989

umarım soru Horary için uygundurgülücük

Heralde cevabı öğrenmişsindir Sniper.Bir de ben şansımı deneyeyim.

Göstergeler:

Soruyu soran : 1. ev ,, 1 . evin yöneticisi(mars) , ay(ayrıca ay 1. ev çizgisiyle birleştiği için seni özellikle gösteriyor olabilir.)

Kitaplar :Ev olarak 3. ev kapsamında inceleyebiliriiz(aslında kitapların bazı türleri 9. evle daha iyi tanımlanabilir gibi ama soonuç olarak 3. evde karar kıldım) .3. evii , yöneticisi(merkür) ayrıca gezegen olarak kitapları merkür gösterir.

şimdi açıkçası bu tür kavuşma sorularında ben göstergeler arası açı görmeyi umarım(sonuçta sen de kitaplarına kavuşmayı umuyorsun)Ama senin iki (mars-ay)göstergen de merkürle açı yapmıyor.ışığın yansıması veya toplanması yok reception yok.yani ortada etkileşim yok.ama göstergenin merkürün başakta rahat ettiği bir burçta olması ve iyicil sayılabilecek bir evde(5. ev) bulunması güzel(nedense bunlar kitaplarında genel olarak nitelikli ve değerli olabileceklerini düşündürttü bana).

fakat yükselen yöneticisi mars hem burç hem ev olarak rahatsız bir konumda.Uzaklaştığı Uranus zıt açısı ve yaklaştığı bir jüpiter zıt açısı var.Bu iki gezegende 12. evde hım niye gizli saklı birşeylerin kokusunu aldım.Önce ani bir girişim sonra işin kontrolden çıkması gibi.Keşke bu aralar paronayağa bağladım.Belki bişeylerin kaybolduğunu falan da anlatmak istiyorda olabilir.Yada bir anlamı yoktur.

Evet kıssadan hisse merkür konum güzel , ay köşe avde öncü burçta çabuk çıktı verebilir falan ama nedense bana bu iş kıyısından köşesinden olmayacak gibi geldi senin Jüpiterliğin tuttu benim saturn-plutoluğum dil çýkarma

Hayır diyorum.Derkende çok saçma geliyor ya insanın eline niye kitap ulşamasın yaw.Artık ulşam -teknoloji gelişti .Büyük ihtimal yanılıyorum.

Cevabı isterim

Felicenin de belirttiği gibi bu klasik anlamda sorunun radikalliğini bozuyor.(spica ile birleşim ayrı tutulabilir) .Fakat yine de sorunun yanıtlandığına da rasgelirsen şaşırma çünkü raadikallik konusunda artık eskisi gibi katı davranılmıyor.Birçok radikallik kuralını dikkate almayan kişi var.Sonuçta artık kelle tehlikede olmadığı için insanlar daha rahat:D.Bende samimiyetine olayların gidişatına ve tazeliğine güvendiğim haritalarda bazı radikallik kurallarını es geçebiliyorum.

ama yanık yolda şunu farkettim genel olarak bir gerginlik oluyor sorunun yanıtlanmaması da daha hayırllı olabiliyor.biraz arı kovanı durumu sanki mevcut.
sağol jomaja verygood
Hazır böyle kendi sorusuna bakanlar , radikallikle ilgilenler var ben şansımı deneyip bir soru daha sorayım :D

Amirimle aramda gerginlik-sürtüşme olacak mı?

İstanbul 15.9.2010 saat : 14:21

(meslek yaşamındaki idareciden bahsediyorum)
Jomajo bende soru sorabilirmiyim?

Araştırma görevlisi olabilecekmiyim?
hazır jomajo yu bulmusken bende bı soru sorsamask 05.09.2010 gece 1.30 saatlerınde bana msj atanla(ask) aramız ıyı olcakmı:D soru duzgun oldumu bılemıyorum ama cok merak edıyorum ıns cvplarsın..
(09-16-2010 12:59 AM)redroseee Yazılan: [ -> ]hazır jomajo yu bulmusken bende bı soru sorsamask 05.09.2010 gece 1.30 saatlerınde bana msj atanla(ask) aramız ıyı olcakmı:D soru duzgun oldumu bılemıyorum ama cok merak edıyorum ıns cvplarsın..

Ben de bilemedim :D Yani o saatte hakikaten o soruyu kendine içinden ve net olarak sordun mu yani soru saati o mudur? Keşke mesajda bisürü kalp var ama emin olamadım.Aranın iyi olması gönül ilişkisi ask anlamında mı?Yoksa bu tartıştığın bir arkadaş falan da onun için sordun ben mi yanlış anlıyorum.Ve soru nerde soruldu?

(09-15-2010 09:15 PM)Messa Yazılan: [ -> ]Jomajo bende soru sorabilirmiyim?

Araştırma görevlisi olabilecekmiyim?

Messa soruların nasıl niteliklere sahip olması gerektiği hakkında ilk sayfada bilgi var.Gelecek sefere taze ve aklına ilk kez gelmiş(hatta bir olaya bağlı olursa güzel olur) bir soru olursa cevaplamaya çalışırım.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Referans Adresler