Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary Çalışmaları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Pek amatörce olmadı aslında bence genel olarak gayet de iyi topladın.özellikle şu kısım :

Alıntı:Ay boşlukta değil; hem 1. evde hem açılı. Horary'de Satürn ötesi gezegen almak, mantıklı gelmedi bana ama bilemiyorum, Plüto ile yaklaşan kavuşumda olması ne derece etkili olur ve Uranüs karesi de. Neptün ile 60lık açısı belirsizlik içinde bulunmanı destekliyor gibi düşündüm, rahatlık veren Jüpiter'in yaklaşan karesi mücadele ve engeller sonucu oluşacak bir şans getirebilir. Ay ile açısından dolayı sana yarayacak bir şans yani sürtüşme için uygun zemin ama sonuç senin için olumlu gibi. Güneş ile yaklaşan zıtlığı ise sürtüşme olasılığını arttıracak gibi düşündürdü.

ben saturn ötesini göz ardı etmiyorum.ama edenler var.ama bana özellikle sorgucunun soru hakkınaki süreçte uranusun anidenliği yada neptünün hayal kırıklığı veya plutonun güç vs. temalarını gösterdiğini düşünüyorum.ama tabi saturn öncesi asıl aktörler çünkü günlük hayatta etkileşimini görmek daha kolay.sadece bir kısmı azıcık düzeltebilirm.ay pluto ile kavuşumu burç değiştirdikten sonra yapacak.bir sorunun gidişhatı hakkındaki yorumlar burç değiştirene kadar yapacağı görünümler ile değerlendirilir.yani burç değişince mevzu değişiyor gibi düşünülebilir.zar zor yorum yapan buldum onuda bilmişlik yapıp kaçırmayayım en iyisi.:D sürtüşme zemini hakikaten hafiften oluştu gibi.ama umarım sonuçta benim şansıma döner .galiba çokta uzak olmayan bir zamanda az çok cevabı öğrenebilirim.kalıcı bir olumsuzluk olmamasını diliyorum.Çok teşekkürler Vena.çiçek

(09-16-2010 08:21 AM)Sniper Yazılan: [ -> ]henüz cevaptan emin değilim, net bişey olmadı ve sanırım bu HAYIR demek oluyo yani cevabın gayet doğru gibi, cevap EVET olucaksa bile bu çok çok gecikecek demek oluyo, bişeyler çok ters gidiyo ve evet koku algın yanılmıyo:D bi tür belirsizlik var.. teknolojinin bile aciz kaldığı durumlar olabiliyo demek ki:D

çok teşekkür ederim Jomajaçiçek

ricaederim.cevaptan(tam oluşmamış olsa da:D) haberdar ettiğin için ben de teşekkür ederim Sniper.Senin için de pek net bir cevap değil.Belki gecikmiş bir EVET olur ve kitaplarına kavuşursun.gözkýrpma
sevgili jomaja, kendi horary mi kendim yapmaya çalışıyorum gülücük
bir kaç sorum olacak.
şimdi, sorum işle ilgili. ''istedigim iş olacak mı ? ''

iş sanatla ilgili, ASC neptün ve kiron'la kavuşumda.
sorumla ilgili olarak 10. evi baz aldım. 10. ev yöneticisi jüpiter balık burcunda, retro.
yükselen yöneticisi satürn.
satürn, jüpiterle karşıt açı oluşturmuş. jüpiter aynı zamanda uranüsle kavuşum.
satürn terazide, jüpiter balıkta. asiller gerçi.

ay düşük, oğlak burcunda ve 11. evde.

10. ev yöneticisi jüpiterle, yükselen yöneticisi satürnün karşıt olması, işle ilgili bir soru için kötü müdür ?

10. ev yöneticisi jüpiterin geri harekette olması, bu işle ilgili gerileme ya da henüz bir gelişme olmadıgının mı işaretidir ?
uranüsle kavuşumu, sürpriz ve ya ani gelişmelere işaret eder mi ?

sanırım karşı tarafı güneş temsil ediyor. işveren kişi bir sanatçı olacak.
10. evimi temsil eden jüpiter- uranüs kavuşumu güneşle zıt açılı.

bu harita bi rşeyler söylüyor ama ben anlayamıyorum sanırım.. lütfen yardım gülücük
(09-17-2010 07:24 PM)Serena Yazılan: [ -> ]sevgili jomaja, kendi horary mi kendim yapmaya çalışıyorum gülücük
bir kaç sorum olacak.

sorumla ilgili olarak 10. evi baz aldım. 10. ev yöneticisi jüpiter balık burcunda, retro.

10. ev yöneticisi jüpiterle, yükselen yöneticisi satürnün karşıt olması, işle ilgili bir soru için kötü müdür ?

10. ev yöneticisi jüpiterin geri harekette olması, bu işle ilgili gerileme ya da henüz bir gelişme olmadıgının mı işaretidir ?

bu harita bi rşeyler söylüyor ama ben anlayamıyorum sanırım.. lütfen yardım gülücük

Harita nerede Serena ?gülücük Böyle yazılardan okuyunca resmi kafamda oluşturamıyorum.Haritayı tekerlek gibi karşımda görücem ki bendeki çarklar çalışsın.dil çýkarma

Bu belirli bir gelişme üzerine sorulan bir soru değil mi serena ? Yani hep kafanda olan ve daha önce çokça sorduğun birşey değil dimi..Ama jüpiter-saturn durumu pek öyle değil gibi açının tam oluştuğu zamanda jüpiter burç değiştirmiş olacak sanırım.Yani bir anlamı olabilir ama iyice bi bakmak lazım
ekliyorum efem :D

[Resim: showgif.th.gif]

Uploaded with ImageShack.us
Jomaja inşallah bu sorum olur gülücük Sorum şu ev almayı tabir-i caizse 4 5 gündür ciddi manada düşünmeye başladım. Fakat birikimim tam yeterli kredi vs almayı düşünüyorum. Şu an iki seçenek var biri kooperatif tarzı önden peşinatlı diğeri ise bitmiş bir ev kredi çekip alınabilecek türde. Bir tane daha var ama ondan emin değilim beklemem lazım. Düşünüyorum bu seçeneklerden birisi olabilirmi? Hangisi olacak ya da olmayacak mı hiçbiri?
(09-18-2010 12:02 AM)JoMaJa Yazılan: [ -> ]
(09-17-2010 07:24 PM)Serena Yazılan: [ -> ]sevgili jomaja, kendi horary mi kendim yapmaya çalışıyorum gülücük
bir kaç sorum olacak.

Harita nerede Serena ?gülücük Böyle yazılardan okuyunca resmi kafamda oluşturamıyorum.Haritayı tekerlek gibi karşımda görücem ki bendeki çarklar çalışsın.dil çýkarma

Bu belirli bir gelişme üzerine sorulan bir soru değil mi serena ? Yani hep kafanda olan ve daha önce çokça sorduğun birşey değil dimi..Ama jüpiter-saturn durumu pek öyle değil gibi açının tam oluştuğu zamanda jüpiter burç değiştirmiş olacak sanırım.Yani bir anlamı olabilir ama iyice bi bakmak lazım

jomaja, aslına bakarsan bağlantılar kurmak babında, ufak tefek gelişmeler var. ancak çok net, süper bir şey oldu diyemem. uzun süredir aklımda olan, kafamı meşgul eden, tutkuyla istedigim bir konu bu...

bu arada harita hiçbir şekilde radikal olmuyor. burada da 7. evde satürn var. ama artık bakacam dedim, hırs yaptım. sallamadım 7. ev satürnü :D
(09-16-2010 01:20 AM)JoMaJa Yazılan: [ -> ][quote='redroseee' pid='105465' dateline='1284584342']
hazır jomajo yu bulmusken bende bı soru sorsamask 05.09.2010 gece 1.30 saatlerınde bana msj atanla(ask) aramız ıyı olcakmı:D soru duzgun oldumu bılemıyorum ama cok merak edıyorum ıns cvplarsın..

Ben de bilemedim :D Yani o saatte hakikaten o soruyu kendine içinden ve net olarak sordun mu yani soru saati o mudur? Keşke mesajda bisürü kalp var ama emin olamadım.Aranın iyi olması gönül ilişkisi ask anlamında mı?Yoksa bu tartıştığın bir arkadaş falan da onun için sordun ben mi yanlış anlıyorum.Ve soru nerde soruldu?

sehır dısında oldugum ıcın cvp vermedım,1.30 yada 1.20 mıydı acaba:(tam net deyılım msj sıldıkten sora sana sormak aklıma geldı :D evet bır gonul ılıskısı ve tartısmalı ayrılmıstık ..yer ankara sımdıden tskler
Alıntı:''istedigim iş olacak mı ? ''

(09-18-2010 12:20 AM)Serena Yazılan: [ -> ]ekliyorum efem :D

[Resim: showgif.th.gif]

Uploaded with ImageShack.us

İnsan kafasını çok meşgul eden konularda soru sorduğunda genellikle sorunun geçerliliğinden şüphe duyarım.Kendimden biliyorum.:D Kendimde bir konu hakkında çok meraklı olduğumda "müthiş yoğunlaştım" falan diyerek soru soruyorum ama gökyüzü yutar mı pek emin değilim dil çýkarma

saturn 7. ev radikalliği bozuyor.hem açıklamandan hem de bu sebeple soru radikalliği konusunda ciddi şüphelerim var.fason soru cevaplıyoruz olabiliriz.ama madem sen sallamadın ben de sallamayayım bari.zaten saturn 1. ev yöneticisi gösterge konumunda belki bu durumu biraz kurtarır.üstelik saat yöneticisi ve yükselen yöneticisi aynı yani saturn.bu soruda fazla saturnlük var sanki:D

evet daha önce belirttiğim gibi jüpiter saturn zıt açısını es geçebiliriz.çünkü açı tam olarak jüpiter burç değiştirince (koça geçince) oluşacak.yani sorduğun soruyla direk alakası olmayacak.
hemen toparlamam gerekirse.senin göstergen saturnun asalet bakımında iyi olması güzel.ayrıca sorunun alakalı olduğu jüpiterde temel asalet bakımından iyi durumda.Ama retro durumda.
ben bütün göstergelere baktığımda şöylee bir yorumda bulunuyorum.Sen iş için iyi ve uygun niteliklere sahipsin(saturn asalet) , işte genel olarak güzel ve şartları iyi gibi duruyor(jüpiter asalet).Ama bunun dışında göstergeler arasında herhangi bir açı yok ve burç değiştirene kadar olmayacak.ışığın toplanması veya yansıması yok , reception yok(göstergeler arasında)
ve tabi ayın konumu da genel olarak sorunun geleceği bakımından önemli ay rahat etmediği oğlakta ve daha önemlisi 12. evde.Bunu olumsuz bir gösterge olarak alıyorum.Özellikle şu dikkatimi çekti ayın burç değiştirmeden önce yapacağı son açı 10. ev yöneticisi yani soru göstergesiyle yapacağı sextil.Ama işte ayın problemli konumu , jüpiterin retro olması genel olarak olumsuz.
sorunun hakkında olduğu iş bence olmayacak.ani beklenemedik hesaba belkide katılmayan şeylerle söz konusu olabilir,kadersel teamalar.(jüpiter+uranus , 12. ev)ama yinede nihai sonucun senin için hayırlı olacağına inanıyorum beklemediğin ,göremediğin daha olumlu başka bir fırsat belki karşına çıkar.ayrıca dikkatimi çekti neptün 1. ev çizgisiyle birleşmiş.şu anda net göremediğin bazı şeyler olabilir.ve bazı konularda hayalci ve idealist davranışların ve düşünce biçimin dolayısıyla sıkıntılar yaşaman ve acı çekmen mümkün.son cevabım hayır.bence düşündüğün bu iş olmayacak.
radikal yada değil ben de cevap vermiş oldum böylece:D.umarım hayırlısı olur serena..
(09-23-2010 12:11 AM)redroseee Yazılan: [ -> ]
(09-16-2010 01:20 AM)JoMaJa Yazılan: [ -> ][quote='redroseee' pid='105465' dateline='1284584342']
hazır jomajo yu bulmusken bende bı soru sorsamask 05.09.2010 gece 1.30 saatlerınde bana msj atanla(ask) aramız ıyı olcakmı:D soru duzgun oldumu bılemıyorum ama cok merak edıyorum ıns cvplarsın..

Ben de bilemedim :D Yani o saatte hakikaten o soruyu kendine içinden ve net olarak sordun mu yani soru saati o mudur? Keşke mesajda bisürü kalp var ama emin olamadım.Aranın iyi olması gönül ilişkisi ask anlamında mı?Yoksa bu tartıştığın bir arkadaş falan da onun için sordun ben mi yanlış anlıyorum.Ve soru nerde soruldu?

sehır dısında oldugum ıcın cvp vermedım,1.30 yada 1.20 mıydı acaba:(tam net deyılım msj sıldıkten sora sana sormak aklıma geldı :D evet bır gonul ılıskısı ve tartısmalı ayrılmıstık ..yer ankara sımdıden tskler
jomaja bu sorum olumsuzmu acaba

aeon

jomaja , ben de bir soru sormak istiyorum.
tabi böyle bir soru olabilir mi olamaz mı bilmiyorum.sen karar verirsin.
eğer sorum horary ile ilgili değil , natala dahilse de cevaplar mısın ?
yani natal haritamda zenginlik göstergesi var mı?

ileride zengin olabilecek miyim ?

natal haritam;

[Resim: astro2gw01aeonnatal2807.th.gif]

soruyu sorduğum saat ;

[Resim: astro2gw01aeonhorary282.th.gif]
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Referans Adresler