Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary Çalışmaları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
horary için soru bi sorum vardı benim için çok önemli lütfen yanıtlayacak varmıgülücük??
(03-05-2011 12:28 PM)Messa Yazılan: [ -> ]Yücel sugen in kitabını aldım okudum ama horary i çok anlamadım genede kafaya girmiyor bir türlü ama öğreneceğim.

giriş düzeyi için güzel bir kitap.yani aslında türkçe pek kitap olmadığı için alternatifi de pek yok yani dil çýkarma ama ben kitabın sadece batı horarysi ile ilgili kısmı okudum.vedic kısmına pek bakmadım.

hiç değilse ana terimleri öğrenebilirsin.biraz biraz terimler kafanı kurcalayaiblir ama sana yabancı gelen kavramlarla karşılaştığında geri dönüp anlamına bak bir süre sonra sıkıntı çekmezsin diye tahmin ediyorum.kolay gelsin gözkýrpma
(03-05-2011 02:53 PM)elo Yazılan: [ -> ]Selam Jomaja,
Daha yeni anladim da:-),benim sorumun baktigin haritasi ile natalim ve transitlerinde de ayni bir kac sey var..bunun bir anlami var mi?
Baktigin haritada soruyu soran benim 11 ev girisinde uranus vardi(onun 5. Evi)gercekten transit uranus 11. Evime giris cizgisinde..ay oglak burcunda,(muhterem sahsinda ayi oglak,)birde 7. Ev akrep,gostergesi marsti o kisinin,natalinde de marsi akrepte..
Horary ve natal harita benzerlikleri nasil yorumlanir acaba?
Simdiden tesekkurler..

açıkçası ben horary -natal benzeşimleri üzerinde çok fazla durmuyorum.

yani şöyle.diyelim bir horary sorusu var.yükseleni oğlak.soruyu soranda oğlak karakteri ağırlıkta olan birisi olsun o zaman daha anlamlı bulabilirim.sorunun onu tanımladığını düşünebilirim.Yani radikalliğine daha çok güvenirim.

ama horaryde şu var natalda da şu var deyip natal ile horaryi çok çorba yapıp içiçe karıştırmamak lazım diye düşünüyorum.yoksa bir süre sonra asıl soru haritasından uzaklaşırsın.

ha tabi kişinin natalinde transit varsa bu zaten tek başına(soru haritası olsun-yada olmasın) anlamlı birşey.yani belki horary -natal benzeşimlerinin anlamı da olabilir ama bence ortak bazı şeyler görülebilir olsa da elmaları ve armutları çok fazla karıştırmamak lazım.

aeon

babam ticari işletme kurmak istiyor . ben kendisine akıl vermeye başladım retro zamanları para transferinden uzak dur vs.
geçen seferinde anlaşmayı retroyken yapmıştı , sonradan zarar ettiğimiz bazı pürüzler çıktı.bu sefer adamı inandırdım .retro merkür zamnalarında parayla transfer yapmamsı için ikna oldu.
soru 1
sadede geleyim , bu işletmenin ticaret siciline kaydı için gün arıyorum.gökyüzünde yüksek bir mars enerjisi var.jupinin koç olması iyi başlangoçlar için ideal.
ancak dikkatli bakınca satürn terazi ve pluto oğlakın hışmına yakalanmak + biraz ikizler etkisi + güneş boğa konumu olarak bu gün bana uygun geldi.
işte pluto ve satürn biraz kare yapıyor ama geniş orblu .

bu haritada venüs koçta biraz düşündürdü

[Resim: astro2gw01aaaaaaa642701.th.gif]

Uploaded with ImageShack.us

soru 2
gökyüzünün ilerleyen dönemlerinde boğa burcunda birikimler olacak ;
sizce koç birikimli bir işletme mi boğa birikimli bir işletmemi daha güzel sonuçlar doğurur.

soru 3
jupiteri 9.eve(ihracat ) mi koysak daha iyi olur , yoksa 2.eve mi koymalı .

biraz uzun gözükse de , aslaında cevaplarının kısa olduğunu düşünüyorum.
zahmet olmaz kısaca yanıtlayan olursa , (en azından fikrini söylerse )memnun olurum.

iyi günler

aeon

canlar ;
boğa mı koç mu bir şeyler karalamanızı rica ediyorum.fikrilerinizi önemsiyorum.
gülücük
(03-24-2011 10:16 PM)aeon Yazılan: [ -> ]canlar ;
gülücük

Ben haritayı açamadım :(

Derin

jüpiterin satürn karesi olmamasına özellikle dikkat derim gülücük

aeon

(03-24-2011 10:31 PM)Moda Yazılan: [ -> ]
(03-24-2011 10:16 PM)aeon Yazılan: [ -> ]canlar ;
gülücük

Ben haritayı açamadım :(

[Resim: astro2gw01aaaaaaa642701.th.gif]

Uploaded with ImageShack.us

aeon

(03-24-2011 10:35 PM)Derin Yazılan: [ -> ]jüpiterin satürn karesi olmamasına özellikle dikkat derim gülücük

ilk iletideki haritayı da düzelttim.
bir de bunu ekleyim.
fikrin nedir derin. ?
sence güzel bir harita mı ; şans ve para getiri mi ?
gülücük

Félicé

(03-24-2011 10:07 PM)aeon Yazılan: [ -> ]soru 2
gökyüzünün ilerleyen dönemlerinde boğa burcunda birikimler olacak ;
sizce koç birikimli bir işletme mi boğa birikimli bir işletmemi daha güzel sonuçlar doğurur.

soru 3
jupiteri 9.eve(ihracat ) mi koysak daha iyi olur , yoksa 2.eve mi koymalı .

biraz uzun gözükse de , aslaında cevaplarının kısa olduğunu düşünüyorum.
zahmet olmaz kısaca yanıtlayan olursa , (en azından fikrini söylerse )memnun olurum.

iyi günler

Koçtaki bir işletme devamlı yeniliklere ve öncülüğe açık olacak, ama devamlılıkta boğa kadar azimli olmayacaktır. pARA, MAL=BOĞA...

9. ev jüpisi yabancılarla ilişki ve ihracatta kesinlikle iyi bir yerleşim..
Ticari risklerde koç hemen işi bırakır sıkıntıya gelemez yeni bir proje arar. Ama boğa şartları zorlar, mevcut durumu korur, biraz yenilik konusunda sorunu olabilir ama, bu haritada uranüs ve jüpiter koçta.. Bunlar yeter, uzaya roket fırlatmayacaksanızdil çýkarma boğa daha iyi olur bence.. Size de iyi günler efendim:D
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Referans Adresler