Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary(soru) astrolojisi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
(10-10-2011 09:11 PM)nisan15 Yazılan: [ -> ]Benim de pek bilgim aslında astroloji hakkında da pek bilgili değilim öğrenmeye çalışıyorum bazen de boşluyorum keske yardımcı olabilseydim..
Yok yorumların cok guzeldi Nisancım cok tesekkur ederimgülücük

Derin

Harita radikal değil aytaşım

Derin

Nisan15 buralarda o cevap verir belki diye bekledim ama müsait değil sanırım
mrb derin özeline yazdım cvplarsan sevinirim.çok önemli şuan bulunduğum yerden kurtulabilecekmiyim?

Derin

Sen istersen sorunu buraya yaz cevaplayan ollur belki ben horary sorusucevaplamayı düşünmüyorum gözkýrpma
zaten belirttiğin konuyla ilgili olarak da astrolojik bilgim yok
cevaplayan yok"pek anlamadim"
[font=Verdana, Arial, sans-serif]
Bu forumda nadir eksiklerden biri horary.Ben horary uzmanı değilim ve eminim Demet Abla olsa çok daha iyi cevaplar.Şimdi ben 'Onunla bir ilişkim olacak mı?' diye bir soru sordum.
İçimden gerçekten bu soruyu geçirdim.Kendi başıma bu haritayı yorumlamaya çalışacağım.Bilen ilgilenen arkadaşların katkısı olursa süper olur.

İşte Harita:

[Resim: astro2gw38willwehaveare.gif]

Uploaded with ImageShack.us

Benim burcum Kova Yükselenim Yengeç Ay Burcum Terazi

Karşımdaki insanın burcu Aslan yükseleni ve ay burcunu bilmiyorum.Bildiğim,gördüğüm mantıklı,sessiz,bazen iş kolik.Ya su grubu yükseleni ya toprak.

1. ev soru soranı temsil eder Ay 'da soru soranın temsilcisidir. (2.ev para mal,3. ev kardeş,4.ev araç,5.ev çocukları,6.ev iş ve çalışanları,7. ev eş ve ortakları)

1-Asc yöneticisi ve saat yöneticisi(plenatary hours) uyuşuyor mu?

Asc yöneticisi AY saat yöneticisi VENÜS
(Buradan bulabilirsiniz Planetary Hours)

Terms yöneticisi Venüs.Ay'la Venüs bunları bilmesek de uyumlu diyebiliriz.(Terms yöneticisi Nocturnal Dignities - Aux Mailles Godefroy)
Aynı zamanda Ay Terazi'de bu yüzden de harita radikal diyebiliriz.
2-3 dereceden daha küçük mü ASC?
Hayır 24.50 de
3-27 dereceden daha büyük mü ASC açısı?
Hayır
4-Ay nerede?
Ay'ın İkizler,Oğlak ya da Akrep'te olması yorumlamak açısından Lilly'e göre pek güvenli değildir.Aynı zamanda Ay yanan yoldaysa (Terazi 15-Akrep 15) harita yine pek güvenli değildir.
Ay burada 28 derece terazide yanan yolda.Ama diğer durumlar olumlu olduğundan yorumlamaya devam edeceğiz.
5-Ay Void Course mu?
Hayır değil.
İşte tablosu THE ORIGINAL VOID OF COURSE MOON SHEET
6-7. evde neler oluyor?
7.evin girişinde Oğlak var Oğlağı yöneten Satürn retroda değil.Güneş de burada.Daha sonra Kova geliyor.Uranüs'de retroda değil.Ayrıca Oğlağın 3.dekan yöneticisi Güneş 3.dekana düşmüş bu güzel işte.Satürn ise terazi burcunda yükseliyor.Aynı zamanda dekan yöneticisi
Buradan bulabilirsiniz:Essential dignity - Wikipedia, the free encyclopedia
8-ASC güneşe çok yakın mı?ASC'nin yöneticisi yanmış mı?

Hayır
9-Pozitif işaretler negatifleri dengelemiş mi?
Başka bir deyişle şu yukarıda sorduğumuz sorulara aldığımız cevapların çoğu olumluysa haritayı okumaya geçebiliriz.
[/font]
[font=tahoma][/font]
[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]Sorum benim ilişki ile alakalı olduğundan 5. ve 7. evlere bakacağız.Benim yöneticilerim Ay ve Venüs.[/highlight][/font]

[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]''Ayrıca; soruyu bir erkek sormuşsa Güneş, kadın sormuşsa Venüs sorgucunun belirleyicilerine eklenir. Ay’ın en son ayrıldığı planeti, sorgucunun, açıya gidiyor olduğu ilk planeti de partnerin belirleyicisi olarak kullanan astrologlar da vardır.''[/highlight][/font]

[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]ASC'deki Yengeç burcunun belirleyicisi Ay benim asıl yöneticimdir.2. olarak yine Ay 3. olarak Venüs'tür.[/highlight][/font]

[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]İlişki yaşamak istenilen kişiyi 5. evdeki Akrebin yöneticisi(Pluto-Mars) ve Güneş belirler.[/highlight][/font]
[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]Analizde; öncelikle ASC yöneticisinin veya Ay’ın 5.ev yöneticisi ile arasındaki açı incelenir. Ayrıca Güneş ile Venüs arasındaki ilişkiye bakılır.[/highlight][/font]

[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]ASC yöneticisi veya Ay, 7.evin yöneticisine açıya gidiyorsa veya ASC yöneticisi veya Ay 7.evde ise; evlenme isteği ve talebi sorgucudan gelmektedir ve bu açı üçgen veya almışlık ise evlilik birliği olacaktır.[/highlight][/font]

[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]Yine 7.evin yöneticisi ASC de ise veya 7.evin yöneticisi,ASC yöneticisine açı yapıyorsa ve bu açı altmışlık veya üçgen ise evlilik sorunun sorulmasından kısa bir süre sonra ve kolaylıkla gerçekleşecektir.[/highlight][/font]

[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]Belirleyiciler arasında kare veya karşıt açı ilişki için olumsuz göstergelerdir.[/highlight][/font]
[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]Ancak açı kare veya karşıt ise,ama belirleyiciler arasında güçlü bir resepsiyon var ise,ilişki, bazı sorunları aşarak ve uzun zaman sonra gerçekleşecektir.[/highlight][/font]

[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]*Ay Pluto ile açı yapmamış[/highlight][/font]
[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]*Ay Mars ile de açı yapmamış.[/highlight][/font]
[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]*Güneş-Ay arasında kare açı var bu olumsuz [/highlight][/font]
[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]*Satürn(7.ev yöneticisi) Ay ile kavuşmuş 4. evde.[/highlight][/font]
[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]*Satürn ile Venüs ile de 120 derecelik açı var.Bunlar çok olumlu.[/highlight][/font]
[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]*Venüs Akrebin yöneticisi Marsla 60 derece.Olumlu[/highlight][/font]

[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]Bunların çoğu olumlu geldi bana ama sizlerden de yorum alabilirim [/highlight][/font][Resim: smile.gif]
[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]Sorum benim ilişki ile alakalı olduğundan 5. ve 7. evlere bakacağız.Benim yöneticilerim Ay ve Venüs.[/highlight][/font]

[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]''Ayrıca; soruyu bir erkek sormuşsa Güneş, kadın sormuşsa Venüs sorgucunun belirleyicilerine eklenir. Ay’ın en son ayrıldığı planeti, sorgucunun, açıya gidiyor olduğu ilk planeti de partnerin belirleyicisi olarak kullanan astrologlar da vardır.''[/highlight][/font]

[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]ASC'deki Yengeç burcunun belirleyicisi Ay benim asıl yöneticimdir.2. olarak yine Ay 3. olarak Venüs'tür.[/highlight][/font]

[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]İlişki yaşamak istenilen kişiyi 5. evdeki Akrebin yöneticisi(Pluto-Mars) ve Güneş belirler.[/highlight][/font]
[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]Analizde; öncelikle ASC yöneticisinin veya Ay’ın 5.ev yöneticisi ile arasındaki açı incelenir. Ayrıca Güneş ile Venüs arasındaki ilişkiye bakılır.[/highlight][/font]

[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]ASC yöneticisi veya Ay, 7.evin yöneticisine açıya gidiyorsa veya ASC yöneticisi veya Ay 7.evde ise; evlenme isteği ve talebi sorgucudan gelmektedir ve bu açı üçgen veya almışlık ise evlilik birliği olacaktır.[/highlight][/font]

[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]Yine 7.evin yöneticisi ASC de ise veya 7.evin yöneticisi,ASC yöneticisine açı yapıyorsa ve bu açı altmışlık veya üçgen ise evlilik sorunun sorulmasından kısa bir süre sonra ve kolaylıkla gerçekleşecektir.[/highlight][/font]

[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]Belirleyiciler arasında kare veya karşıt açı ilişki için olumsuz göstergelerdir.[/highlight][/font]
[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]Ancak açı kare veya karşıt ise,ama belirleyiciler arasında güçlü bir resepsiyon var ise,ilişki, bazı sorunları aşarak ve uzun zaman sonra gerçekleşecektir.[/highlight][/font]

[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]*Ay Pluto ile açı yapmamış[/highlight][/font]
[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]*Ay Mars ile de açı yapmamış.[/highlight][/font]
[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]*Güneş-Ay arasında kare açı var bu olumsuz [/highlight][/font]
[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]*Satürn(7.ev yöneticisi) Ay ile kavuşmuş 4. evde.[/highlight][/font]
[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]*Satürn ile Venüs ile de 120 derecelik açı var.Bunlar çok olumlu.[/highlight][/font]
[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]*Venüs Akrebin yöneticisi Marsla 60 derece.Olumlu[/highlight][/font]

[font=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif][highlight=#003366]Bunların çoğu olumlu geldi bana ama sizlerden de yorum alabilirim [/highlight][/font][Resim: smile.gif]
[font=Verdana,sans-serif]Ay bi cevap yazamadım[/font]
[font=Verdana,sans-serif]
[/font]
[font=Verdana,sans-serif]Sorum benim ilişki ile alakalı olduğundan 5. ve 7. evlere bakacağız.Benim yöneticilerim Ay ve Venüs.[/font][font=Verdana,sans-serif]

''Ayrıca; soruyu bir erkek sormuşsa Güneş, kadın sormuşsa Venüs sorgucunun belirleyicilerine eklenir. Ay’ın en son ayrıldığı planeti, sorgucunun, açıya gidiyor olduğu ilk planeti de partnerin belirleyicisi olarak kullanan astrologlar da vardır.''

ASC'deki Yengeç burcunun belirleyicisi Ay benim asıl yöneticimdir.2. olarak yine Ay 3. olarak Venüs'tür.

İlişki yaşamak istenilen kişiyi 5. evdeki Akrebin yöneticisi(Pluto-Mars) ve Güneş belirler.
Analizde; öncelikle ASC yöneticisinin veya Ay’ın 5.ev yöneticisi ile arasındaki açı incelenir. Ayrıca Güneş ile Venüs arasındaki ilişkiye bakılır.

ASC yöneticisi veya Ay, 7.evin yöneticisine açıya gidiyorsa veya ASC yöneticisi veya Ay 7.evde ise; evlenme isteği ve talebi sorgucudan gelmektedir ve bu açı üçgen veya almışlık ise evlilik birliği olacaktır.

Yine 7.evin yöneticisi ASC de ise veya 7.evin yöneticisi,ASC yöneticisine açı yapıyorsa ve bu açı altmışlık veya üçgen ise evlilik sorunun sorulmasından kısa bir süre sonra ve kolaylıkla gerçekleşecektir.

Belirleyiciler arasında kare veya karşıt açı ilişki için olumsuz göstergelerdir.
Ancak açı kare veya karşıt ise,ama belirleyiciler arasında güçlü bir resepsiyon var ise,ilişki, bazı sorunları aşarak ve uzun zaman sonra gerçekleşecektir.

*Ay Pluto ile açı yapmamış
*Ay Mars ile de açı yapmamış.
*Güneş-Ay arasında kare açı var bu olumsuz

*Satürn(7.ev yöneticisi) Ay ile kavuşmuş 4. evde.
*Satürn ile Venüs ile de 120 derecelik açı var.Bunlar çok olumlu.
*Venüs Akrebin yöneticisi Marsla 60 derece.Olumlu

Bunların çoğu olumlu geldi bana ama sizlerden de yorum alabilirim

[/font]
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Referans Adresler