Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary(soru) astrolojisi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
whiloe signs i Hakan Kıroğlu kullanıyor diye kullanmaya başladı Bana uyuşan tarafı çok Bir de daha mantıklı aslında Sıkışan burçlar yok vs Ayrıca transitleri nasıl yorumlayacağız 3ten başlayıp 4te devam ediyor filan

Gezegenin bulunduğu ev ve açılarına bakıyorum Evin yönetici hangi evde buna bakıyorum Özellikle açılara önem veriyorum
(11-17-2016 06:40 PM)Libra Yazılan: [ -> ]whiloe signs i Hakan Kıroğlu kullanıyor diye kullanmaya başladı Bana uyuşan tarafı çok Bir de daha mantıklı aslında Sıkışan burçlar yok vs Ayrıca transitleri nasıl yorumlayacağız 3ten başlayıp 4te devam ediyor filan

Gezegenin bulunduğu ev ve açılarına bakıyorum Evin yönetici hangi evde buna bakıyorum Özellikle açılara önem veriyorum

Sağ ol burçdaşım,kendi haritama 1 kere öyle baktım ama bayağı bana uyuşmayan yanla karşılaştım,olmadı bir daha tekrar inceleyeyim,açılar çok daha önemli,haklısın...
(11-17-2016 07:06 PM)vilma Yazılan: [ -> ]libraquarius95 haritanı yorumlamak isterdim ama yükselen derecen bulunduğu burcun son 3 derecesinde yer aldığı için maalesef ki soru geçersiz kılınıyor :(

3-Burcun son 27-30 derecesindeki ASC :
Bu haritalarda soruyu sormanın artık bir anlam ifade etmediğini gösterir. Sorunun konusu zaten artık son aşamasındadır. Soruyla ilgili koşullar değişmiş soru bir bakıma yürürlükten kalkmıştır.

Bi de horary için Regiomontanus harita sistemi kullanılıyor

@vilma çok çok teşekkür ederim gülücük linkini attığın diğer başlığı da inceliyorum,ev sistemine de dikkat edeyim bundan sonra değerlendirmeye çalışırken gülücük
Merhabalar, dün gece bir arkadaşım annesinin yüzüğünün kaybolmasından bahsetti çok üzülüyormuş manevi olarak çok değerliymiş bir horrary haritası çıkardık daha önce evde kaybettiğim eşyalarımı bulabilmiştim bu yöntemle fakat çok anladığım söylenemez, haritayı anlayamadım o yüzden. İlgilenen olursa merakla bekliyorum.

Soruyu soran kişi benim arkadaşım, annesinin yüzüğünün nerede olduğunu sordu.

9 Aralık 2016
23:54
Ankara
(11-22-2016 07:51 PM)divitsizhokka Yazılan: [ -> ]Merhaba, bir arkadaşım
20 Kasım 2016
Saat: gündüz 11.40 ta / İzmir'de
Evlenecek olduğum kişi ile ne zaman tanışacagim? " diye bir soru sordu.
Evet -Hayır cevapli olsun diyince "yakinda tanisacak miyim? " diye sordu.

Harita ekleyemedim. Link umarım görünür.
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?lang=...orbp=&ast=

Ev sistemi olarak Regiomontanus'u kullandım.

Ac: 16°27` Oğlak'Tá ve 12.evdeki Pluto ile kavusum.
Saat yöneticisi jüpiter: 9.evde 14°57` terazide

Soru sorabilir temsil eden Saturn :11. Evde 16°30` yay burcunda.

Konu evleneceğim kişi olunca 7. Eve yöneldim. Yengeç burcu ile başlıyor . Dc:16°27` yengeç
Devamında aslan burcunda Ay var 16°32`

Demek ki karşı tarafı Ay temsil ediyor.
Ayrıca ay soru sahibinin de ikinci temsilcisi.

5. Evde ikizler var. Yöneticisi Merkür 11.evde Saturnle kavusum. 5° ile yaklaşıyor

yani aşk soru sorana yaklaşıyor diyebilir miyiz?

1. Evde Mars var kova'da.
3.evde Uranüs var Koc'ta. .
Birbirlerine ait burçlardalar. ..

Bu ne demek acaba? Sorgusu 3. Ev konuları ile mi uğraşıyor? onlar mi aklında, yoksa 3. Ev vasıtası ile mi bu kişi ile tanisacak?

Klasik Astrolojiyi bilmiyorum ama kovanın yöneticisi Saturn oluyormus sanırım? ? Şimdi bu da biraz dikkat çekici geldi bana tabi yorumda ne demek gerek bilmiyorum.

Mc: 9°20` ile Hem Pluto hem de Marsa bağlı akrepte

Güneş'te: 28°27` ile akrebin sonlarinda.

Soru soran kişi hanim .hakkında soru sorulan erkeği Ay temsil ettiği kadar güneş ve Mars'ta temsil ediyor diye düşünüyorum. tabi düşünüyorum sadece bir dayanagim yok.
dikkatimi çeken gezegen konumlamalari dışında haritada büyük ateş üçgeni açısı var haritayı görür görmez gözüme çarptı.

bana bu haritada yardimci olursaniz çok memnun olurum.
Veya beni kaynaklara yönlendirirseniz, çünkü yabancı siteleri anlamıyorum, horary kitabı da bulamadım.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Ek:
Peregrin gezegen nedir bilmiyordum. Araştırdim ve gördüm ki bu soru haritasında Venüs ve Jüpiter hariç tüm klasik gezegenler peregrin konumunda . Hâlâ nasıl yorumlanır bilmiyorum fakat gezegenlerin çoğunun peregrin olmasi soruyu geçersiz kılar mi bunu merak ediyorum?
Benim bir sorum var. Ben evlenecek miyim? Evleneceksem evliliğimin niteliği nasıl olacak? Cevaplar misiniz? Soruyu 28 aralık 2016 02:13 ankara da sordum. Doğum haritası gerekiyorsa 4 haziran 1995 1:25 am kayseri
Bu konuya takildim saplandim. Neden acaba?
Kendinizi bu kadar nasıl gelistirdiniz? Ben de araştırmalar yaptım. Ama sizin duzeyinizde değilim.
(12-10-2016 05:36 PM)Jijimo Yazılan: [ -> ]Merhabalar, dün gece bir arkadaşım annesinin yüzüğünün kaybolmasından bahsetti çok üzülüyormuş manevi olarak çok değerliymiş bir horrary haritası çıkardık daha önce evde kaybettiğim eşyalarımı bulabilmiştim bu yöntemle fakat çok anladığım söylenemez, haritayı anlayamadım o yüzden. İlgilenen olursa merakla bekliyorum.

Soruyu soran kişi benim arkadaşım, annesinin yüzüğünün nerede olduğunu sordu.

9 Aralık 2016
23:54
Ankara

whole signs e göre çıkarılan harita;

2. ev = takılar
güneş = altın
8.ev = kayıplar evi

2. evdeki gezegen ve açıları, 2. ev yöneticisi ve açıları, güneşin bulunduğu ev varsa birlikle bulunduğu gezegen ve açıları
8. evdeki gezegenler ve 8. ev yöneticisinin bulunduğu ev ve gezegenlerin açılarını irdeleyebiliriz..

2. ev yöneticisi = venüs
2. evde jüpiter var
güneş satürnle aynı derecede kavuşumda 4. evde
8. ev yöneticisi mars 2. ev yöneticisi venüsle 6. evde

soruyu soran kişinin yükseleni yada ay burcu başak mı ?
kaybedilen yüzük evlilik yüzüğümü çünkü 2. evde bulunan jüpiter 4. ev (aile) ve 7. ev /evlilik evini yönetiyor ?
ayrıca jüpiterin terazide düşüşü ve venüs kovası sanki yeni alınmış bir yüzükte olabilir

soruyu soran kişinin annesi (ay), uranüsle (ani gelişen olaylar) birlikte, 8. evde (kayıplar evi) kavuşum yapıyor ve 2. evdeki
jüpitere karşıt açı yapıyor..
yüzüğün farkında olamadan ani kaybedildiği

2. ev yöneticisi venüsün (takı) 4. evdeki (hanedeki) güneşle (altın) 30 luk açısı var
2. ev yöneticisi venüs(takı) 8. ev yöneticisyle (mars) birlikte 6. evde yerleşmiş
6. ev = günlük işler

YANİ; 8.EV ve 2. EV YÖNETİCİSİ BİRLİKTE 6. EVDE YERLEŞMİŞLER ;

KAYIP= (8. ev yöneticisi mars),
TAKININ =(venüs),
SAHİBİ= (Ay/anne)
İKAMET EDİLEN HANEDE= (4. evde),(güneş 4.evde) YADA İŞYERİNDE= (6.ev)
GÜNLÜK İŞLERİNİ YAPARKEN =(6.ev)
YÜZÜĞÜNÜ ANİDEN KAYBETMİŞ OLABİLİR= (8. kayıplar evinde ay uranüs kavuşumuna karşıt jüpiter)

güneşin satürnle 4. evde kavuşumu evde bulunmasını kısıtlamış sanki. 8. ev yöneticisinin 2. ev yöneticisi olan venüsle (takı) birlikte yerleşmesi ve
2. evdeki jüpiterden açı alması ve 8. evin ateş elemetinde olması ve yöneticisi marsın ateşi sembol etmesi
ve mars lilithle kare açı olması yüzüğün eritilmiş olabileceğini gösteriyor olabilir, hala bulunmadıysa bulunma ihtimali satürn tarafından kısıtlanabilir
bulunmadığı takdirde biri tarafından=LİLİTH (kimin bulup satacağını tahmin etmek kapalı olabilir ayrıca lilith aya göre 8. evde) marsla kare açısı satılıp
eritilme tehlikesine işaret ediyor olabilir..
ayrıca soruyla ilgili olan gezegenler haritanın doğusal çeyreklerinde bulunuyor yön astrolojisiyle ilgili pek bilgim yok ama belki evde yada işyerinde doğusal bölgelerde aramanızda fayda olabilir..akıllı telefon kullanıyorsanız pusula işinize yarayabilir

vilma

Arkadaşlar çok sevdiğim bi kolyemi kaybettim taş kolye... Nerede düşürdüm hiç bilemiyorum ama çok üzüldüm :( arkadaşın evinde mi yolda mı otobuslerde mi ..... horary yaptım ne çıkacak fikri olan paylaşırsa çok sevinirim

[Resim: 37ozP5.jpg]
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Referans Adresler