Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary(soru) astrolojisi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
(04-19-2012 12:44 AM)smoochy Yazılan: [ -> ]
(04-19-2012 12:20 AM)Derin Yazılan: [ -> ]evet bunu iyice ogrenip para kazanmali bu isten evill diyecem ama bilenler var kazanilsa onlar kazanirdi

hiç bu açıdan düşünmemiştim , çok mantıklı , maç 1-0 bitti chelsea aldı. üzülsem mi sevinsem mi bilemedim, haritadan çıkardığım sonuç tuttu, ama sevdiğim takım kaybetti gülücük

iddaa chelsea'ya 4 veriyordu, böyle 5 maç bilsek dil çýkarma

(04-19-2012 12:29 AM)ayşe kara Yazılan: [ -> ]amatörce bakacam bakalım ne olacak.chelsea yay şanslı ama yöneticisi boğa biraz hantal ama inatçı :D ancak 5. evindekoç var yani hafife almamak lazım marsıda 9. evde. barcelona ikizler merkür kafası karışık ya en kestirmeden barcelona rahu ketudan bile belligülücük dedim ama aslında chelsea dicektim dil sürçmesi bakalım bi işaretmi. mantiken chelsea dil sürçmesi barselona oldugülücük

yay ve ikizler'e bakınca gördüğüm güçlü bir yay'dı benim. sadece mars - merkür karesinin işlevini çözemedim o noktada.

maç bitmiş ben bikaç düzenleme daha yapmıştım barselonanın 12. evde jupiteri olması 8. evde güçlü pluto 11. ev dilekler evinde güneş olması mars gergin açıları hani enerji veriyordu. demekki bunlar zügürt tesellisiymiş. :Ddoğrusu neymiş 1. evin yöneticisi iyi bi yerleşime sahip olacak ve iyi bi açı alacak. gerisi hikayeymişgülücük rahu ketuda kendini iyice göstermiş oldu bu durumda..
Gün boyunca Sesame, Jomaja ve elo'nun Horary üzerine paylaşımlarını okudum ve oturtmaya çalıştım.
Tabii bir günde olacak gibi değil yinede sizlerinde ilgisini görmek güzel gülücük

smoochy'nin eklediği haritaya göre şunu söyleyelim okuduğum kurallardan biri Güney Ay Düğümünün olduğu yer zayıfmış ve olumsuzmuş yani o haritaya göre güney ay düğümü Barcelonayı ifade eden Dsc noktasının üzerinde görünüyor.

Ayrıca Ay Merkürden ayrılıp Uranüse doğru seyir halinde ve Uranüs sürpriz sonuçlara işaret eder.
Barcelonanın kaybetmesi kabul edersiniz sürpriz bir sonuç..

hmm güzelmiş , incelemeye devam Derin'in dediği gibi Horary çalışıyorsa asıl para onda var =)
(04-19-2012 01:41 AM)Neptunian Yazılan: [ -> ]Gün boyunca Sesame, Jomaja ve elo'nun Horary üzerine paylaşımlarını okudum ve oturtmaya çalıştım.
Tabii bir günde olacak gibi değil yinede sizlerinde ilgisini görmek güzel gülücük

smoochy'nin eklediği haritaya göre şunu söyleyelim okuduğum kurallardan biri Güney Ay Düğümünün olduğu yer zayıfmış ve olumsuzmuş yani o haritaya göre güney ay düğümü Barcelonayı ifade eden Dsc noktasının üzerinde görünüyor.

Ayrıca Ay Merkürden ayrılıp Uranüse doğru seyir halinde ve Uranüs sürpriz sonuçlara işaret eder.

hmm güzelmiş , incelemeye devam Derin'in dediği gibi Horary çalışıyorsa asıl para onda var =)

aslında horary e yoğunlaşmak lazım.zaten hiçbirimiz doğru dürüst doğum saatimizi bilmiyoruz. ne sorarsan sor horary e
birde ay merkürden ayrılıp uranüse gitmesi hep kötü sürprizmi mesela olumlu açı almış olsaydısa cevap olumsuzmu olacaktı.
(04-19-2012 01:57 AM)ayşe kara Yazılan: [ -> ]
(04-19-2012 01:41 AM)Neptunian Yazılan: [ -> ]Gün boyunca Sesame, Jomaja ve elo'nun Horary üzerine paylaşımlarını okudum ve oturtmaya çalıştım.

aslında horary e yoğunlaşmak lazım.zaten hiçbirimiz doğru dürüst doğum saatimizi bilmiyoruz. ne sorarsan sor horary e
birde ay merkürden ayrılıp uranüse gitmesi hep kötü sürprizmi mesela olumlu açı almış olsaydısa cevap olumsuzmu olacaktı.

Uranüsün sürprizleri hep kötü olacak diye bir kural yoktur tabii ki
(04-19-2012 02:04 AM)Neptunian Yazılan: [ -> ]
(04-19-2012 01:57 AM)ayşe kara Yazılan: [ -> ]

Uranüsün sürprizleri hep kötü olacak diye bir kural yoktur tabii ki

anladım tşkler.
işle ilgili baktığım geçmiş bikaç hraryde ki durum: 1. evin yöneticisi 10. evdeyse 10. evin yöneticisi 6. evdeyse (iyicil gezegen ) ve 10. ev gezegeniyle 6. ev gezegeni olumlu açıdaysa o iş tamam. ilginç gelen bide mars 12. evde genelde bu haritalarda (belki soru soranın bilinçaltıyla ilgili) bide ay boşlukta olsada önemli değil harita olumluysa evet cevabı verebiliyor.
(04-19-2012 01:41 AM)Neptunian Yazılan: [ -> ]hmm güzelmiş , incelemeye devam Derin'in dediği gibi Horary çalışıyorsa asıl para onda var =)

bende sevdim böyle konularda güzel, hani sevdiğimiz bir takım yenildi ama dünya sonu değil, ben ama hayatla ilgili önemli konularda soru sormaktan kaçınırım. sorulan haritalarada bakmak gelmiyor içimden. bu şekilde olan sorulara yorum yapmak daha kolay.
ve derin'in dediği gibi parayı buluruz, ganyan - iddaa'dan parayı toplayıp güzel bir okul açılsın astroloji okulu :D sponsor : horary

ay düğümleri benim gözümden kaçmıştı, birde ay düğümü ikizlerde güçlüydü galiba, güney düğümün gelmesi kötü olmuş, kaçan pozisyonlar fazla. cech kaleyi okudu mu üfledi mi diyorlar gülücük
(04-19-2012 02:29 AM)smoochy Yazılan: [ -> ]
(04-19-2012 01:41 AM)Neptunian Yazılan: [ -> ]hmm güzelmiş , incelemeye devam Derin'in dediği gibi Horary çalışıyorsa asıl para onda var =)

bende sevdim böyle konularda güzel, hani sevdiğimiz bir takım yenildi ama dünya sonu değil, ben ama hayatla ilgili önemli konularda soru sormaktan kaçınırım. sorulan haritalarada bakmak gelmiyor içimden. bu şekilde olan sorulara yorum yapmak daha kolay.
ve derin'in dediği gibi parayı buluruz, ganyan - iddaa'dan parayı toplayıp güzel bir okul açılsın astroloji okulu :D sponsor : horary

ay düğümleri benim gözümden kaçmıştı, birde ay düğümü ikizlerde güçlüydü galiba, güney düğümün gelmesi kötü olmuş, kaçan pozisyonlar fazla. cech kaleyi okudu mu üfledi mi diyorlar gülücük

elo'nun ünlü astrolog W.Lily'ye ait kitap çevirileri var madde madde horary kurallarını oradan inceleyebilirsin.

hayatın özel bazı konularına dair horary bakmak bende bir soru işareti oluşturdu. Yorumu yapan kişinin cevabı zihnimize atılan önemli bir TELKİN oluyor aynı zamanda ve örneğin olumsuz bir cevap aldıysak bu olumsuz telkinin de zamanla kendini beslemesi ve bilinçaltında büyüyen bir kurt olması ihtimali var ( insan zihni böyle çalışabiliyor )

Az önce kariyerim konusunda bir soru sordum ve haritaya baktım
Asc yöneticisi tam olarak MC üstünde göründü sevindim ama kötü bir durum görseydim hemen unutup üzerinde dumamayı yani zihnime o olumsuz telkini atmamayı tercih ederdim

Belkide sırf bu nedenle olumsuz ihtimaller göründüğünde hemen haritayı kapatıp GEÇERSİZ SORU demek daha makbuldur en azından kendim için böyle düşünüyorum.
(04-19-2012 03:03 AM)Neptunian Yazılan: [ -> ]elo'nun ünlü astrolog W.Lily'ye ait kitap çevirileri var madde madde horary kurallarını oradan inceleyebilirsin.

hayatın özel bazı konularına dair horary bakmak bende bir soru işareti oluşturdu. Yorumu yapan kişinin cevabı zihnimize atılan önemli bir TELKİN oluyor aynı zamanda ve örneğin olumsuz bir cevap aldıysak bu olumsuz telkinin de zamanla kendini beslemesi ve bilinçaltında büyüyen bir kurt olması ihtimali var ( insan zihni böyle çalışabiliyor )

Az önce kariyerim konusunda bir soru sordum ve haritaya baktım
Asc yöneticisi tam olarak MC üstünde göründü sevindim ama kötü bir durum görseydim hemen unutup üzerinde dumamayı yani zihnime o olumsuz telkini atmamayı tercih ederdim

Belkide sırf bu nedenle olumsuz ihtimaller göründüğünde hemen haritayı kapatıp GEÇERSİZ SORU demek daha makbuldur en azından kendim için böyle düşünüyorum.

tamam bakacağım şimdi. ben öyle önemli sorular sormak istemiyorum, durumlardan kolay etkilenen bir zihin, aynen dediğin gibi kurt olur, olacağı varsa o işin, olmaz zihnimden yayılan enerjilerden.

daha cevabı göndermen kaynağı buldum gülücük

http://www.renaissanceastrology.com/horary.html

zaman ve mekan için aklımda soru oluşmuştu mesela, bak hemen buldum cevabını, soru sorulan yer ve zaman demiş.
az önce haritayı çıkarırken, türkiye olarak girdim yeri mesela, saatte buranın saatiyd, oysa maç başka yerde bu kafamı karıştırdı ama burası gibi düşündüm doğruymuş .
Astrolojinin bir sürü dalı var.Hepsi ayrı güzel.İnsan hangiyle ilgileneceğini şaşırıyor. :D
Ben de kariyerimle ilgili uç olduğunu düşündüğüm bir soru sormuştum.Sonuç:Asc burcun 3.derecesinde.Yani daha erken. :D
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=7...add=18&ast=

yukardaki horary soru haritamla ilgili yardımcı olabilirmisiniz. deneme amaçlı bile olsa.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Referans Adresler