Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary(soru) astrolojisi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
arkadaşlar soruyorum gelecekte istediğim durumda olacakmıyım 16/04/2012 saat 14:40 izmir
28 mart barça, milan maçı için horary yapmışlar mesela. soru ama milan mı kazanacak barça mı değil, milan barça'yı yenecek mi ? yani cevabı evet ya da hayır olan bir soru.
haritası bu
[Resim: 0002kzbr]

http://fensi88.livejournal.com/

mars retrodaymış, 1.evde. 1.evin yöneticisi merkür 8.evde ( kaybedişler evi )
barça içinde 7.eve bakmışlar, balık var yönetici olarak jüpiter alınmış ama çok baştan bir savma bakmışlar.
genel olarak 1.evin yöneticisi ya da ay 8. evde olunca çok olumlu sonuç alınmıyormuş.

Derin

ama yukselen ilk uc derecede gene de degerlendirmisler mi

Derin

7. evin yoneticisi makara valla bilemiyorum artik evill
(04-18-2012 02:52 PM)Derin Yazılan: [ -> ]ama yukselen ilk uc derecede gene de degerlendirmisler mi

çok kısa bir açıklaması var zaten bende tesadüf buldum horary ile ilgili bir şey bakmıyordum. aynen yazdığım gibi alınmış yöneticiler.

Derin

ok normalde yukselen ilk uc derecedeyse gecersiz sayiliyor ondan sordum belki baska birsey gorus de degerlendirmislerdir ;)
şuan ilk yarı bitti chelsea 1-0 önde , bu avansla sordum gülücük

[Resim: 4m1v4.gif]

bakalım maç sonucu ne olacak. chelsea yay, barcelona ikizler. birinin yöneticisi 4'te diğerininki 6'da. mars merkür'e kare yapıyor. 45 dakika sonra sonucu yazarız gülücük
böyle böyle öğreniriz belki bir şeyler.

Derin

evet bunu iyice ogrenip para kazanmali bu isten evill diyecem ama bilenler var kazanilsa onlar kazanirdi
amatörce bakacam bakalım ne olacak.chelsea yay şanslı ama yöneticisi boğa biraz hantal ama inatçı :D ancak 5. evindekoç var yani hafife almamak lazım marsıda 9. evde. barcelona ikizler merkür kafası karışık ya en kestirmeden barcelona rahu ketudan bile belligülücük dedim ama aslında chelsea dicektim dil sürçmesi bakalım bi işaretmi. mantiken chelsea dil sürçmesi barselona oldugülücük

rahu ketu diyince chelse
11. evleri dikkate alınca barcelona dilekler evi
5. evleri dikkate alınca chelsea şans açısından
marsı dikkate alınca bence barselona mars başakta ikizlerle daha uyumlu gergin açı olsada
harita ne olursa olsun 12. evdeki jupiter 4 ayak üstüne düşme durumu olursa barselona.
chelsea 1. evin yöneticisi 6. evde
bide gezegenlerin ilk altı evde olmaması durumundan barselona 8. evde güçlü pluto var merkürün durumunu düşününce sonucu en çok haritanın durmu ne olursa olsun yöneticinin durumu(merkür kısıtlanmış) ve 12. evdeki durum yada dilekler evi hakkaten kafam karıştı bende merak ettim sonucu barcelona kazanırsa haritanın bütünü önemli diyecem artık.
(04-19-2012 12:20 AM)Derin Yazılan: [ -> ]evet bunu iyice ogrenip para kazanmali bu isten evill diyecem ama bilenler var kazanilsa onlar kazanirdi

hiç bu açıdan düşünmemiştim , çok mantıklı , maç 1-0 bitti chelsea aldı. üzülsem mi sevinsem mi bilemedim, haritadan çıkardığım sonuç tuttu, ama sevdiğim takım kaybetti gülücük

iddaa chelsea'ya 4 veriyordu, böyle 5 maç bilsek dil çýkarma

(04-19-2012 12:29 AM)ayşe kara Yazılan: [ -> ]amatörce bakacam bakalım ne olacak.chelsea yay şanslı ama yöneticisi boğa biraz hantal ama inatçı :D ancak 5. evindekoç var yani hafife almamak lazım marsıda 9. evde. barcelona ikizler merkür kafası karışık ya en kestirmeden barcelona rahu ketudan bile belligülücük dedim ama aslında chelsea dicektim dil sürçmesi bakalım bi işaretmi. mantiken chelsea dil sürçmesi barselona oldugülücük

yay ve ikizler'e bakınca gördüğüm güçlü bir yay'dı benim. sadece mars - merkür karesinin işlevini çözemedim o noktada.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Referans Adresler