Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary(soru) astrolojisi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Tr jüpiter venüs açısı kilo aldırıyo kesin bilgi yayalım
Geçen yıl satürn pluto ve satürn asc kavuşumu yaşadım, kemik gibi olmuştum :D
arkadaşlar bir soruda benden nişanlımla kavga ettik belki bu sefer bitmiş olabilir sizce arayacakmı tekrar ?

https://i.hizliresim.com/gq3jqb.gif
[Resim: gq3jqb.gif]
Marsın 7 de ve ikizlerde olması durumu inişli çıkışlı yapacaktır ama sabit bir burç yükseliyor ve tutkulu bir ilişki bu. Biteceğini düşünmüyorum
teşekkür ederim ahmet yorumlarına güveniyorum tutku var evet ama bizim sonumuz yok gibi kurtulamıyorum ondan, güneşi aslan yükseleni başak. beni takıntı haline getirmiş başka birşey değil
Haritayı görmem lazım, tam yorum yapmak için
Aslinda evt.. 7.ev yonetici venus 3.ev yoneticisi ile 13 derece sonra aciya gircek.. yeniden iletisim olma ihtimali guclu..

Sinastrinizi bende merak ettim.. sinastri ve kompozit haritalarinizi yukleyebilir misin?
Eğer ki asilamayacak sorun olduğunu düşünüyorsan onunla mutlu olamayacağını düşünüyorsan çok çok iyi düşün derim çünkü evlenince çok daha büyüyor sorunlar ve evliyken ayrılmak daha zor.benim de nişanlıyken sorunlarım vardı bir çok şey içime sinmemisti düzelir dedim hallolur dedim ama şu an boşanma arifesindeyim...
(05-19-2017 11:36 PM)dilek8855 Yazılan: [ -> ]Aslinda evt.. 7.ev yonetici venus 3.ev yoneticisi ile 13 derece sonra aciya gircek.. yeniden iletisim olma ihtimali guclu..

Sinastrinizi bende merak ettim.. sinastri ve kompozit haritalarinizi yukleyebilir misin?

iletişim olacak ama sonunu merak ediyorum ilişkimizin dilek, haritaları sinastri başlığına ekledim teşekkür ederim bu arada
(05-19-2017 11:46 PM)gökyüzü Yazılan: [ -> ]Eğer ki asilamayacak sorun olduğunu düşünüyorsan onunla mutlu olamayacağını düşünüyorsan çok çok iyi düşün derim çünkü evlenince çok daha büyüyor sorunlar ve evliyken ayrılmak daha zor.benim de nişanlıyken sorunlarım vardı bir çok şey içime sinmemisti düzelir dedim hallolur dedim ama şu an boşanma arifesindeyim...

üzüldüm senin durumun daha zor evet düzelir belki diye diye böyle oluyor zaten haklısın :( bizim uzun süren bir ilişki oluruna bıraktım artık bıktımda açıkçası ne oluyorsa olsun demekten başka çarem kalmadı ben ayrılıyorum peşimi bırakmıyor, barışıyorum evliliği geciktiriyor tam bir kaosun içindeyim..
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Referans Adresler