Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary(soru) astrolojisi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
(05-20-2017 01:54 AM)zeynepelif Yazılan: [ -> ]
(05-19-2017 11:36 PM)dilek8855 Yazılan: [ -> ]Aslinda evt.. 7.ev yonetici venus 3.ev yoneticisi ile 13 derece sonra aciya gircek.. yeniden iletisim olma ihtimali guclu..

Sinastrinizi bende merak ettim.. sinastri ve kompozit haritalarinizi yukleyebilir misin

iletişim olacak ama sonunu merak ediyorum ilişkimizin dilek, haritaları sinastri başlığına ekledim teşekkür ederim bu arada

Horary sorun arayacak mi oldugu icin ona cevab vermis olduk evt 13 derece artik 13 gun yada 13 hafta bilemem ama arayacak simdi sinastri basligindan haritalarinizi inceledim.. belki biraz damdan duser gibi olcak ama biraz kadersel bir evlilik... yani ozellikle kompozitteki ay saturn zitligi dusundurucu.. kendini surekli baski altinda hissedeceksin.. ama evlenip evlenmeyecegin biraz kaderinin sonucu olcak gibi duruyor.. cunku haritada kad kare siron.. junolarin zitligi gad venus kavudum evlilik demek ama bu evlilik senin hayrina olur mu bilemem.. eger kaderinde varsa istemeyekte olsa gidersin evlenirsin ve kendine buyuk hayat dersleri cikartirsin...

Ama icimden gecen.. ay saturn zitligi nasil 2016 eylulde aktiflesmisse gelcek yil sonu yine aktiflescek... mars pluto karesi bu yil sonu aktiflescek.. gelcek yil tr uranusle birlikte T-Kare olusacak yone krizler var... Yani bu kadar mayin tarlasi bir iliskiyi kaldirabilir misin? Gercekten bu aralar bol bol dua et... Hep hayirlisini dile.. Rabbim bana verecegin dersleri en hafif yolu evlilikse kabulumdur ama bana hanemden huzuru eksik etme diye bol bol dua et... Ve dedigim gibi yinede herseye ragmen evlenirsende zorluklara hazir ol ve herseyin senin hayrina oldugunu dusunerek dilinden duayi dusurme....

NOT: biraz olumsuz yazmis gibiyim farkettim ama inan evlilik bizim odulumuz yada cezamiz.. tipki dogum ve olum gibi cok kadersel bir olay.. umarim kaderin seni nereye gotururse gotursun hersey senin hayrina olur zeynepelifcim...
Ahmet ve burçtaşım yorumlarınız için çok çok teşekkür ederim,Dilek abla ve Elif'in sorularına yorum yapamadım çünkü hala Horary tekniklerini tam olarak oturtmuş değilim,ama Elif sizin sinastri ve kompozitleri ekledin sanırım,şimdi bir şeyler yazacağım gülücük Hepimizin hakkında hayırlı ve güzel olan olsun inşallah gülücük
(05-20-2017 03:18 PM)dilek8855 Yazılan: [ -> ]
(05-20-2017 01:54 AM)zeynepelif Yazılan: [ -> ]
(05-19-2017 11:36 PM)dilek8855 Yazılan: [ -> ]Aslinda evt.. 7.ev yonetici venus 3.ev yoneticisi ile 13 derece sonra aciya gircek.. yeniden iletisim olma ihtimali guclu..

Sinastrinizi bende merak ettim.. sinastri ve kompozit haritalarinizi yukleyebilir misin

iletişim olacak ama sonunu merak ediyorum ilişkimizin dilek, haritaları sinastri başlığına ekledim teşekkür ederim bu arada

Horary sorun arayacak mi oldugu icin ona cevab vermis olduk evt 13 derece artik 13 gun yada 13 hafta bilemem ama arayacak simdi sinastri basligindan haritalarinizi inceledim.. belki biraz damdan duser gibi olcak ama biraz kadersel bir evlilik... yani ozellikle kompozitteki ay saturn zitligi dusundurucu.. kendini surekli baski altinda hissedeceksin.. ama evlenip evlenmeyecegin biraz kaderinin sonucu olcak gibi duruyor.. cunku haritada kad kare siron.. junolarin zitligi gad venus kavudum evlilik demek ama bu evlilik senin hayrina olur mu bilemem.. eger kaderinde varsa istemeyekte olsa gidersin evlenirsin ve kendine buyuk hayat dersleri cikartirsin...

Ama icimden gecen.. ay saturn zitligi nasil 2016 eylulde aktiflesmisse gelcek yil sonu yine aktiflescek... mars pluto karesi bu yil sonu aktiflescek.. gelcek yil tr uranusle birlikte T-Kare olusacak yone krizler var... Yani bu kadar mayin tarlasi bir iliskiyi kaldirabilir misin? Gercekten bu aralar bol bol dua et... Hep hayirlisini dile.. Rabbim bana verecegin dersleri en hafif yolu evlilikse kabulumdur ama bana hanemden huzuru eksik etme diye bol bol dua et... Ve dedigim gibi yinede herseye ragmen evlenirsende zorluklara hazir ol ve herseyin senin hayrina oldugunu dusunerek dilinden duayi dusurme....

NOT: biraz olumsuz yazmis gibiyim farkettim ama inan evlilik bizim odulumuz yada cezamiz.. tipki dogum ve olum gibi cok kadersel bir olay.. umarim kaderin seni nereye gotururse gotursun hersey senin hayrina olur zeynepelifcim...

evet dilekcim kadersel birşeyler var çünkü bitirmek istediğim halde bitmiyor. seviyormuyum evet ama onunlada olmuyor. kendimi baskı altında hissettiğim doğru, bahsettiğin geçmiş tarihlerde sıkıntılar yaşamıştık.
şayet evlenirsem zorluklar yaşayacağımıda biliyorum, onunla zihinsel uyum sorunu yaşıyorum ve iletişim problemi, sorunların temelinde bu yatıyor ve birazda kandırıldığımı düşünüyorum bu ilişkide, kanmamam gerektiğini biliyorum ama durum karışık özelden yazarım
(05-17-2017 01:14 PM)BayanKararsız Yazılan: [ -> ]Rica ederim gülücük

Şimdi de benim bir sorum var,biriyle ilgili (çoğunuz tahmin ediyordur) "ne olacağız" sorusunu sordum ama tabiki yorumlayamıyorum,yorumlayabilenler bir el atabilir mi?

[Resim: ojvnqQ.gif]

Beybisi simdi horary mantiginda saturn sonrasi yok.. yani onkari saymafan yorum yapcam..

1.ev yoneticisi gunes bogada tepede..
7.ev yoneticisi yani malum sahis yayda 5.evin girisinde..

Birbirlerini 150lik acilarla goruyorlar.. 150lik acilar biraz supriz acilar.. ucu acik.. kaldiki birde transit ay dugunleriyle 90lik ve 120lik yapiyorlar.. kadersel birsey ama kesin olabiliritesi zor..

Simdide bana gonderdigin dogum tarihleri uzerinden bakicam cnm..
Sağ ol ablam,benim de içime doğan şey hep kadersel olduğu ve sonu ne olursa olsun şaşıracağım yönündeydi,yorumun için çoook teşekkürler gülücük
BayanKararsız hava elementinde büyük üçgen oluşmuş ve üçgenin bir ucu 3. evde.
iletişim ve yakın mesafelerde karşılaşma olabilir.
Sağ ol Zeynepelif,bu ara iletişimimiz çok şükür iyi zaten,sanki uçurtma da var ama yorumlayamıyorum,hepinize çok teşekkürler gülücük
"Beni hala stalklıyor mu?" sorusuna harita çıkardım ASC Kova, DSC 26 drc Aslan çıktı ve partner temsilcisi Güneş 3. evde ve İkizler'de (İletişim, haberleşme evi) daha ne olsun :D :D

Ama ASC-DSC akslarında GAD-KAD ikilisi var, kavuşum yapmaktalar. O biraz kuşkulandırdı. Onu da aramızda olan bitenlerin tamamen kadersel olduğu düşüncesini getirdim. Kompozitlerde ve Sinastride de düğümler aktif rolde (Kompozit'te GAD 1. evde Balık'taydı)

Bir de işin garibi beni temsil eden Ay 6 drc Yengeç'te, onu temsil eden Güneş de 6 drc İkizler'de. Dereceler aynı çıktı garibime gitti.

Satürn 4. evdeki Mars dışında hiçbir gezegene olumsuz açıyla dokunmamış bu beni ayrı mutlu eden bir durum ^_^ Sorum 4. ev ile ilgili değildi zaten..

Bizim durum arkadaşlıktan sevgiye dönüşen bir durum. Ama bağları kötü kopardık. 11. evde Plüto var ve benim diğer temsilcilerim Venüs ile Uranüs 2. evde, 11. evdeki Plüto'ya kare açı yapmakta. Aramızda para ile ilgili bir konu yok fakat 2. ev bir yandan da güven, konfor duygusu ile ilişkilendirildiği için ben şuna bağladım; sorgucunun bu kişiye güveni, değeri tükenmiş. Sadece saplantı haline getirmiş. Karşı tarafın temsilcisi Güneş de Plüto'yla 135'lik açı yapmakta. Onun da saplantıdan ibaret olabileceği düşüncesindeyim.

Benim temsilcim Ay 5. evde. 1. evdeki Neptün ile üçgen açı, 7. evdeki Jüpiter ile kare açı yapıyor. Onun temsilcisi Güneş ise Neptün'le kare açı yapıyor işte onu çözemedim. Bana her geri gelişinde takmadığım için hayal kırıklığı mı yaşadı bilmiyorum. 7. evdeki Jüpiter ile de üçgen açısı var.

Sonuç olarak bakacak olursak; Sorunun geçerli olduğunu düşünüyorum. Saat yöneticisi Satürn ile ASC yöneticisi Uranüs uyumlu. Ve öte yandan da üçgen açı yapmaktalar. DSC yöneticisinin 3. evde ve İkizler'de olması ise sorumun cevabını olumlu yönde güçlendirmekte.
Kendi sorunuzu kendiniz mükemmel bir şekilde yanıtlamışsınız. Tebrikler.
(05-28-2017 02:50 PM)Ahmeedd Yazılan: [ -> ]Kendi sorunuzu kendiniz mükemmel bir şekilde yanıtlamışsınız. Tebrikler.

Teşekkür ederim
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Referans Adresler