Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary(soru) astrolojisi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Teşekkürler gülücük
Rica ederim gülücük

Şimdi de benim bir sorum var,biriyle ilgili (çoğunuz tahmin ediyordur) "ne olacağız" sorusunu sordum ama tabiki yorumlayamıyorum,yorumlayabilenler bir el atabilir mi?

[Resim: ojvnqQ.gif]
Venüs koçta zaten düşük,8.evde daha da düşük 7 de neptün artı güney düğüm var zaten ilişkiden vazgeçmen gerektiği apaçık ortada
@Ahmeedd

Ben guzel birseye benzettim ama bakalim sen bu haritaya ne yorum yapacaksin? :D

Bu arada sorum şuydu,
Benim gelecek yaz evlenecegim insan bu kisi mi gercekten???? )

Not: gelcek yaz birrr dunya evlilik belirtisi var haritamda ondan oyle emin konustum gülücük

[Resim: Lyr8NG.gif]
Bilmeyen arkdslar icin oncelikle kendi yorumumu yapayim. Hemde bilgide olur gülücük

Horaryde oncelikle sorunun derecesine bakiliyor. 27 ve 29 arasi gec kalinmis soru 0 ile 3 arasida erken sorulmus soru oluyor imis. Simdi bnm soruda yukselen 5 derece yani gecerli gülücük ve beni tarif ediyor cunku venusumle kavusuyor ve marsiyen birisiyim neyse efendim simdi bnm sorum evlilikle ilgili. 7.evden bakicaz yoneticisi venus 5.evde. kocta. Aslinda kocta dususte ama 5.evde olmasi bir nebze iyi sayiliyor. Neticede askin evi gülücük burdan iste o aklimdan gecen kisinin benden hoslandigini gosterir. Bugun jupiterle yani kendi eviyle tam zit. Buda onu guclendiriyor sayiyorum. Sonraa iste 1 ve 7.ev yoneticilerinin birbirini gormesi evlilik ihtimalinin guclu oldugunu gosterecek. Burda da 1.ev yoneticisi mars ( horarry' e klasik astroloji ile bakildigi icin bildigim kadariyla pluto yerine mars aliniyor. Hos burda plutoyu alsakta yine bnm isimi goruyor :D) 8 ve 5 ekseninde 5 derece orb ile birlerini goruyorlar. Yani bu is olur millet. Ceyrekleri hazirlayin bakim :D :D :D
BayanKararsız bende Ahmetle aynı fikirdeyim Venüs sevmediği burçta ve jupiterle karşıt Satürn 5. Evde Ayın acıları güçsüz Çekim var çünkü Venüs mars uyumlu Mars jupiterle uyumlu
Kısa vadede iyi uzun vadede kötü görünüyor
Dilek Bende 7. Evdeki güneşin ay ile karesinden dolayı bu iş olmaz demiştim Venüs Jüpiter karşıt ama Jüpiter retro bu nedenle bu ilişki değişime uğrayacak diye düşünüyorum
Sinastrinizde uyum varsa ve onun da solarinda evlilik görünüyorsa olabilir veya olamaz diyebiliriz
İyi bir harita, sadece anın yükseleni sizinle uyumlu mu bunu öğrenmek istiyorum
3-4 gün mesajlaştığınız kişiyle evlilik hayali kurmanız beni güldürdü açıkçası :D, ahh siz bayanlar...
(05-18-2017 10:14 PM)Ahmeedd Yazılan: [ -> ]3-4 gün mesajlaştığınız kişiyle evlilik hayali kurmanız beni güldürdü açıkçası :D, ahh siz bayanlar...

Neyse donelim astrolojiye gülücük tanistigimiz gun, transit kad 3.27 kare bnm 3.27 gunesim. Tr juno 3.40 zit onun gunes ay kavusumu. Hos o vakitler 21 derece aslanda ay tutulmasi oldu. Bnm 5.evimde onun 1.evinde..

Sinastriyide ustten yavan ama alttan bu kadar guclu gorunce saka maka cidden bu adam mi? Oldu mu? Vallaha mi? Diye sok olarak sormustum :D :D :D
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Referans Adresler