Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary(soru) astrolojisi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
(09-26-2016 06:40 PM)vilma Yazılan: [ -> ]
(09-26-2016 01:14 PM)Laremme Yazılan: [ -> ]Merhaba,

Bende de 2017 ye geçmeden iş değişikliği görünüyor mu acaba?

Eklediğiniz doğum haritanızda doğum yeri manisa olarak görülüyor bende hesaplama için manisa aldım şuan orada yaşadığınızı düşünerek.
Siz büyük ihtimalle yurt dışı kaynaklı bir şirkette çalışmak istiyorsunuz, ya da yurt dışında çalışmak istiyorsunuz. Sanıyorum şuan aşırı strestesiniz bu konuyla ilgili, kafanız çok dolu birazda içinize atıyor olabilirsiniz. Zaten gündeminizde yurt dışına çıkmakla ilgili bi durumlar var diye tahmin ediyorum.. Bu konuda dış kaynaklardan da ( aile olabilir ) maddi yardım alıyorsunuz sanırım ya da beklenti içindesiniz. Ben sonucu olumluya yoruyorum inşallah hayırlısı olur. Bu arada tekrar belirteyim tamamen kendimi denemek amaçlı ve kendi tahminlerimle yorumluyorum ve basite indirgeyerek yorumluyorum çünkü yeni yeni araştırmaya başladım saat astrolojisini. O yüzden yorumumla çokta etkilenmemenizi tavsiye ederim gülücük

Merhaba,

Yorumunuz için teşekkürler öncelikle . Manisa da yaşıyorum. Yurt dışı kaynaklı bir şirkette çalışmak istiyorum evet. Doğru tahmin gülücük Bunun için yabancı dil eksikliğimi gidermem gerekiyor bunun için ekim ayında yabancı dil kursuna başlıyorum. Bunu da bir nevi doğru tahmin etmişsiniz gülücük Fakat iş değişikliği ile ilgili bir zaman hiç mi belli değil. Doğru zaman ne ya da ....
(09-27-2016 04:53 PM)vilma Yazılan: [ -> ]
(09-26-2016 06:33 PM)Libra Yazılan: [ -> ]Bir de arkadaşım şuan ki ilişkisini merak ediyor Ayrılırlar mı diye soruyor
Bu arada merak ettim arkadaşının şuanda ilişki durumu ne? Güllük gülistanlıklar mı :D yoksa sıkıntılı bi süreçteler mi

İlişkileri sıkıntıda değil Çevresel sorunları var Bunlar ilişkiye zarar verir mi vermez mi Sanki verir desek ayrılacak Bir de arkadaşım o çok umutsuz diye dert yanıyor

Aslında sorun arkadaşımda ona da diyeceğim Hayatındaki her şeyi garantiye alabilirsin evi işi parayı tatili vs Ama aşk garantiye alınamaz Anı yaşamalısın
(09-27-2016 04:55 PM)vilma Yazılan: [ -> ]
(09-27-2016 02:37 PM)Laremme Yazılan: [ -> ]Merhaba,

Yorumunuz için teşekkürler öncelikle . Manisa da yaşıyorum. Yurt dışı kaynaklı bir şirkette çalışmak istiyorum evet. Doğru tahmin gülücük Bunun için yabancı dil eksikliğimi gidermem gerekiyor bunun için ekim ayında yabancı dil kursuna başlıyorum. Bunu da bir nevi doğru tahmin etmişsiniz gülücük Fakat iş değişikliği ile ilgili bir zaman hiç mi belli değil. Doğru zaman ne ya da ....

Yaa şaşırdım doğru çıkmasına. Horary astrolojisi gerçekten inanılmaz birşeymiş gülücük
Baktım haritaya tekrar ama doğru zaman için bi yorumda bulunamıyorum henüz... Ama eğer tahmin etmemi isterseniz zaten kafanızda bitirmiş gibisiniz şuanki işinizii ?

bir soru sorabilir miyim yne bu konuyla ilgili. 28.09.2016 yani bugün 14:47 de MAnisa da bir iş başvurusu yaptım. Olma olasılığına cevap alabiliyormuyuz bu horary astrolojisine göre.
Merhabalar. Ben uzun zamandır burayı takip ediyordum. Üye olmak bugüne kısmetmiş. Astroloji ile ilgiliyim fakat horary astroloji konusu benim için tam bir muamma. Çok fazla bir şey bildiğim yok ama merak da ediyorum fazlasıyla.
Bende dün bir soruyu çok merak ederek sordum ama tam yorumlayamadım. Bana yardımcı olabilirsiniz çok sevineceğim

Kısa bir sire önce ayrıldığım sevgilimle yeniden bir araya gelip sevgili olabilecek miyiz diye sordum. Haritayı eklemeye çalışacağım ama bu benim ilk mesajım olduğundan becerebilir miyim bilmiyorum açıkcası. Umarım becerebilirim

[Resim: NkXyXY.gif]
(10-12-2016 07:02 PM)vilma Yazılan: [ -> ]
(10-12-2016 03:57 PM)Libracancer Yazılan: [ -> ]Merhabalar. Ben uzun zamandır burayı takip ediyordum. Üye olmak bugüne kısmetmiş. Astroloji ile ilgiliyim fakat horary astroloji konusu benim için tam bir muamma. Çok fazla bir şey bildiğim yok ama merak da ediyorum fazlasıyla.
Bende dün bir soruyu çok merak ederek sordum ama tam yorumlayamadım. Bana yardımcı olabilirsiniz çok sevineceğim

Kısa bir sire önce ayrıldığım sevgilimle yeniden bir araya gelip sevgili olabilecek miyiz diye sordum. Haritayı eklemeye çalışacağım ama bu benim ilk mesajım olduğundan becerebilir miyim bilmiyorum açıkcası. Umarım becerebilirim

Hoşgeldiniz. çiçek Ben biraz yorumlamaya çalışayım.
Şimdi öncelikle sizin ikinizinde aklı birbirinizde. Ama çocuk biraz hayal kırıklığına uğramış sanıyorum. Kendi içinde çatışma yaşıyor olabilir. Birde siz bu çocukla, kendi kafanızda düşünce olarak olabilir ( çocuğun haberi olmayabilir ), evlenmeyi mi düşünüyorsunuz? Eğer öyleyse sanıyorum ki bu düşünce yavaşça çıkacak olabilir aklınızdan, tam bilemiyorum. Nedense bu çocuktan şuanda çok sinirli olduğuna dair bişeyler görüyorum öyle bir enerji alıyorum :D hýmmm Sonuca gelirsek, biraz barışıp barışmamak size bağlı gibi, ama ben net birşey söyleyemiyorum. Biraz zaman gerekli olabilir gülücük Nacizane yorumladım umarım hayırlısı olur

Ayrılan ben olmadığım için barışmak nasıl bana bağlı olur bilemedim. Ama yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum.
(10-12-2016 07:34 PM)Libracancer Yazılan: [ -> ]
(10-12-2016 07:02 PM)vilma Yazılan: [ -> ]
(10-12-2016 03:57 PM)Libracancer Yazılan: [ -> ]Merhabalar. Ben uzun zamandır burayı takip ediyordum. Üye olmak bugüne kısmetmiş. Astroloji ile ilgiliyim fakat horary astroloji konusu benim için tam bir muamma. Çok fazla bir şey bildiğim yok ama merak da ediyorum fazlasıyla.

Hoşgeldiniz. çiçek Ben biraz yorumlamaya çalışayım.
Şimdi öncelikle sizin ikinizinde aklı birbirinizde. Ama çocuk biraz hayal kırıklığına uğramış sanıyorum. Kendi içinde çatışma yaşıyor olabilir. Birde siz bu çocukla, kendi kafanızda düşünce olarak olabilir ( çocuğun haberi olmayabilir ), evlenmeyi mi düşünüyorsunuz? Eğer öyleyse sanıyorum ki bu düşünce yavaşça çıkacak olabilir aklınızdan, tam bilemiyorum. Nedense bu çocuktan şuanda çok sinirli olduğuna dair bişeyler görüyorum öyle bir enerji alıyorum :D hýmmm Sonuca gelirsek, biraz barışıp barışmamak size bağlı gibi, ama ben net birşey söyleyemiyorum. Biraz zaman gerekli olabilir gülücük Nacizane yorumladım umarım hayırlısı olur

Ayrılan ben olmadığım için barışmak nasıl bana bağlı olur bilemedim. Ama yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Bu arada sorduğunuz sorulara cevap vermediğimi farkettim kusuruma bakmayın. Evlenmek değilde aynı evde yaşamak gibi bir planımız vardı. Ancak dışsal faktörlerden dolayı ayrılmak mecburiyetinde kaldık diyelim. Ayrıca hayalkırıklığını ve sinirlilik olayını çok kafamda oturtamadım çünkü halen görüşmeye ve konuşmaya devam ediyoruz ancak ayrıyız.
(10-12-2016 08:42 PM)vilma Yazılan: [ -> ]
(10-12-2016 08:05 PM)Libracancer Yazılan: [ -> ]Bu arada sorduğunuz sorulara cevap vermediğimi farkettim kusuruma bakmayın. Evlenmek değilde aynı evde yaşamak gibi bir planımız vardı. Ancak dışsal faktörlerden dolayı ayrılmak mecburiyetinde kaldık diyelim. Ayrıca hayalkırıklığını ve sinirlilik olayını çok kafamda oturtamadım çünkü halen görüşmeye ve konuşmaya devam ediyoruz ancak ayrıyız.

O zaman çokta isabetli yorum yapamamışım demek ki him eğer sinirli değilse bile şunu kesin söyleyebilirim içsel çatışma yaşıyor şuanda

Orası doğru olabilir. Çünkü ilişkisel sorunlardan kaynaklanan bir ayrılık değildi. Hoş tabi sevgi eksikliği de vardır. Çünkü gerçekten çok sevse bırakmazdı gülücük şartlar ne olursa olsun
Dün akşamdan beridir yorumlamaya çalışıp benim ona onun bana baktığı harita,git-geller şeklinde görüştüğüm bir kişiyle evlenir miyiz sorusunu sormuştum(sevgilim bile değil ama esti birden :D ). Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim gülücük

[Resim: bk8VyV.png]
placidus a göre çıkartmışsın mars var evlilik olmasın :D
whole signs e göre ise plüton ile venüs 7. evde olur Onlarda kişisel gezegenlerle sert açıda Cıks bu da uygun değil :D

Aşık olmadığın için pat diye dedim

Ben aslında pek anlamadım soru astrolojisinden Vilma görünce cevap verir Biraz anladı öğrendi o gülücük)
@Libra Ahaha marsı görünce ben de korktum ama yorumlamayı bilmediğim için sorma gereği duydum :D
Bir de çözemediğim bir durum var,burada da denk gelmişken sorayım:
Whole Signs mı kullanmalıyım,Pladicus mu? Kendi haritamı Whole Signs ile çıkarttığımda uyuşmayan taraflarım var gibi gelmişti,ama hep de merak ediyorum neye göre kullanıldıklarını..

@divitsizhokka bildiğim kadarıyla bu sorunun aklına geldiği anın haritası çıkarılıyor ve ona göre yorumlanıyor sanırım,açıkçası yorumlamayı ben de bilmiyorum,ben daha birçok şeyi bilmiyorum zaten,derslerimle astrolojiyi bir arada götürmek biraz zor geliyor açıkçası :/ Okuduklarım var şimdilik.Ben de daha çok neye göre ve nasıl yorumlandığını öğrenmek için paylaştım,umarım bir şeyler öğrenebiliriz gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Referans Adresler