Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary(soru) astrolojisi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
(04-22-2012 11:19 AM)Neptunian Yazılan: [ -> ]
(04-21-2012 07:05 PM)yadayy Yazılan: [ -> ]
(04-21-2012 04:37 PM)Neptunian Yazılan: [ -> ]
(04-21-2012 03:32 PM)smoochy Yazılan: [ -> ]
(04-21-2012 03:08 PM)yadayy Yazılan: [ -> ]http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=7...add=18&ast=

yukardaki horary soru haritamla ilgili yardımcı olabilirmisiniz. deneme amaçlı bile olsa.

yazdığınız gibi iş içinse mc noktasına çok yakın jüpiter var 10. evde. ay yine yakın ve boğada. yükselen aslan'ın yöneticisi güneşte 9. evde. işle ilgili beklenti yurtdışı ya da öğretmenlikle ilgili olabilir mi.

kariyerle ilgili sorularda 2.eve de bakılıyormuş, 2.evde başak var, başak olunca kafam karışıyor, şiron'u mu yönetici alacağız merkür'ü mü ?
şiron alırsak 7.evde olur iyi olur, merkür olursa 8.evde oluyor.
7.ev alırsak balıkta neptün var, yine horary'de 7.ev partner olsa ideallerinizi geliştiren bir partner mi demek.
yazdıklarım tamamen deneme, bende daha okuyorum çünkü konuyla ilgili kaynakları. çok fazla itimat etmeyiniz.

smoochy başak yöneticisi için Merkür alabilirsin ev yöneticiliği yöntemini kullanırken.
Chironu ise kişilik analizi yaparken kullanabilirsin yada Puanlama yaparken.

Horary haritasına gelince Yükselen yöneticisi Güneş ve Ay yan yana görünüyorlar ve MESLEK evindeler.
Bence cevap olumlu yani iş dileğin gerçekleşblr

güneş ve ay 9. evde ama meslek evi dediniz 10. ev gibimi düşündünüz

güneş ve özellikle ay'ı bulunduğu burçta yani boğada ilerletince mc noktasına dokunuyor

merkür uranüs 8. evde kavuşum 1. evdeki marsla 150 açısı pek iç açıcı değil sanki.
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&rs=0&ast=

2 ay önce ayrıldığım biri için dün akşam "onunla evlenecek miyim?" diye sordum ama yanan yoldaki satürn beni biraz korkuttu. Açıkçası horary bana çok zor geldi, pek bir yorum yapamadım. Benim soru haritama yorum yaparsanız çok sevinirim.
(04-22-2012 03:07 PM)galadriel_elf Yazılan: [ -> ]http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&rs=0&ast=

2 ay önce ayrıldığım biri için dün akşam "onunla evlenecek miyim?" diye sordum ama yanan yoldaki satürn beni biraz korkuttu. Açıkçası horary bana çok zor geldi, pek bir yorum yapamadım. Benim soru haritama yorum yaparsanız çok sevinirim.

ben evlilik horary bilgilerini vereyim siz bakın.
öncelikle yükselen yöneticisi ve ay'a bakılırmış.
yükselen yay, yöneticisi jüpiter 5.evde
ay boğa burcunda ( güçlü ) yuva evinde güneşle kavuşumda.
daha sonra güneş ve venüs'e bakıyoruz. güneş boğa'da ve 4.evde dedik.
venüs ikizlerde 6.evde , yöneticisi merkür kendi evinde 3.evde. açıları yok.
evlilik horary'de 7.ev çok önemli.
ay ya da yükselen yöneticisinin 7.evde olması iyi bir konum olarak geçiyor.
7.evde yengeç var, yöneticisi ay 4.evde boğada.
ay ve yükselen yöneticisi jüpiter kavuşumda.

1.evi oğlak olarak düşünseniz, yöneticisi satürn 10.evinde. satürn'ün terazi^de rahat ettiğini okumuştum.

sizi bayan olarak düşünüyorum, sanırım öylesiniz, o yüzden haritada ay'ı baz alıp açılarına bakıyorum, zorlayan bir durum yok gibi duruyor.

2.evde şiron konusunu bilemiyorum. çünkü bulamadım chiron etkisini horary'de. 2.eve de pek bakılmıyor sanırım, o daha çok para meseleleriyle ilgiliymiş.
Smoochy soru adapazarı'ndan geliyor, 22 nisan saat 15:18 'de soruldu

bu akşam ne olacak fenerin hali ? gülücük
Smoochy çok teşekkür ederim. çiçek

Galiba asc'nın derecesi de önemliymiş. Son 27-30 derecedeki asc "soruyu sormanın artık bir anlam ifade etmediğini gösterir" yazılıydı önceki mesajlarda. Acaba buradaki asc'nin sona yakın olması "yakında çözülecek anlamı taşıyor mu?

Bu arada doğru tahmin etmişsiniz. Evet bayanım. Evlilik soruları genellikle bayanlardan çıkıyor galiba... gülücük
(04-22-2012 06:05 PM)galadriel_elf Yazılan: [ -> ]Smoochy çok teşekkür ederim. çiçek

Galiba asc'nın derecesi de önemliymiş. Son 27-30 derecedeki asc "soruyu sormanın artık bir anlam ifade etmediğini gösterir" yazılıydı önceki mesajlarda. Acaba buradaki asc'nin sona yakın olması "yakında çözülecek anlamı taşıyor mu?

Bu arada doğru tahmin etmişsiniz. Evet bayanım. Evlilik soruları genellikle bayanlardan çıkıyor galiba... gülücük

asc derecesi işini çözemedim, maçta devre arası horary bakıyorum ilk derecesinde , neye erken yani , işte oynanıyor o sırada gülücük asc derecesinden çok işte gezegenlere bakıyorum mesela. açıkçası bu erken ya da geç gibi konuları deneyimleyebileceğim sorularda sormadım. önem arzetmeyen , ufak tefek şeylere bakıyorum hep.
(04-22-2012 04:23 PM)Neptunian Yazılan: [ -> ]Smoochy soru adapazarı'ndan geliyor, 22 nisan saat 15:18 'de soruldu

yıldırım bunu bana dünde söyleyen oldu, bak bakalım ne olacak derbi diye, ama söylemiştim benim için önem arzeden konulara katiyen bakmıyorum. üzgünüm valla ben bakamam, biri çıkarsa bile haritaya gözucuyla bile bakmam bugün gülücük
(04-22-2012 06:55 PM)smoochy Yazılan: [ -> ]
(04-22-2012 04:23 PM)Neptunian Yazılan: [ -> ]Smoochy soru adapazarı'ndan geliyor, 22 nisan saat 15:18 'de soruldu

yıldırım bunu bana dünde söyleyen oldu, bak bakalım ne olacak derbi diye, ama söylemiştim benim için önem arzeden konulara katiyen bakmıyorum. üzgünüm valla ben bakamam, biri çıkarsa bile haritaya gözucuyla bile bakmam bugün gülücük

Ben ikinciye baktım aynı soru, ikisinde de SÜRPRİZ bişeyler olacak sonucu çıktı.
ben bakmadan soyluyom cimbom yenecek :D
(04-22-2012 07:27 PM)Neptunian Yazılan: [ -> ]
(04-22-2012 06:55 PM)smoochy Yazılan: [ -> ]

Ben ikinciye baktım aynı soru, ikisinde de SÜRPRİZ bişeyler olacak sonucu çıktı.

Ve sürpriz oldu gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Referans Adresler