Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary(soru) astrolojisi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
(10-28-2010 09:15 PM)Mercan Yazılan: [ -> ]çok ilginç sürprizzz

neden?
böyle bir hesaplamanın yapılabileceğini hiç düşünmezdim, astrolojinin kapsamını yeni yeni anlıyorum galiba gülücük
Benim sorumun haritası burada gülücük http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=c...dd=15&ast=

Ve kendi haritam da imzada gülücük

Sorum bir gün onunla bir ilişki yaşayabilecek miyim?

Bunun dışında solar-lunar haritalara bakarak mı yapıyorsun soru astrolojisinde yorumlarını gerçekten öğrenmek istediğim için soruyorum gülücük
azönce iş ve kariyerimle ilgili bir soru yönelltim ve jüpiter 10. evde uranüs ile birlikte koç burcunda kavuşum yapmştı ayda 6. evde yay burcundaydı natal haritamdada jüpiter koç burcunda. fakat dikkatimi çeken 9. ev yoğunluğu olmasıydı güneş merkür neptün mars şironda dahil hepsi 9. evde toplanmıştı ben iş ve kariyerle ilgili soru yöneltmeme rağmen 9. evde bukadar stelyum olması nasıl bir yorumla bağdaştırabilir.. soru sorduğumda saat 12.28 idi
saat 13:24 Balıkesir.26 şubat 2010 gelecekte yönetici konumuna gelecekmiyim sorum.yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler şimdiden.

ben kendim bakiim.yükselen noktası yengeç.ay iş ortamını temsil eden 6. evde yayda.yayın yöneticisi jupiter 10 evde koçta.10 evi kesen burç balık neptün 9. evde 2. yöneticisi jupiter 10.evde.6. evdeki ayla 10. evin yöneticisi neptün 60 lık açıda.10. evdeki uranüsle 90 derece.ama 10. evdeki jupiterin 4. evdeki satürnle 180 açısı var.ilk aklıma gelen olabilir ama çok zorlanacağım ve belkide uzak bi şehirde gerçekleşecek bu durum.9.evde güneş mars kavuşumuna 6. evdeki plutoyla 60 derecelik açıları var.bu 9. ev vurgusu ilgimi çekti.
bide kariyer için 1. ve 10. ev yöneticilerinin açı almasımı gerk yoksa 1. ev ve 6. ev yöneticisininmi.
10. evdeki 6. ev yöneticisi jupiterin hiç olumlu açı almaması sorunun cvbını olumsuzmu yapar.
evlenecek miyiz diye soruyorum ben de

25 mayıs 2011 saat:22.01 yer ankara
Haritayı cıkardım ASC 29 derece yayda ve soru radikalligini yitirmis oldu konuyu yaklasık 2 saattir inceledim bu durumda harita yorumlanamıyormus yeni gelişme oldugunda ve anı yakaladıgıma inandıgımda yeniden deniycem (:
evet sorumu yeniledim ve haritamı cıkardım http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=c...=s=outs=24

yükselen aslan 10 derece aslanın yöneticisi güneş ikizler burcunda ve 11. evde ay koc burcunda koc burcu yöneticisi mars 10. evde boga burcunda demekki ben istiyorum partner de mars olduguna göre evlilik istegim partnerle kavusumda oluyor mars olduguna göre venüs boğa burcunda ve kendi yömeticisindeor mars ve venüs burada birleşiyor tek sorun 10. evde olmaları toplum icinde satatü basarı evi bu ev kariyer evi evlilikle ne alakası var sanki şey gibi geldi bana evlilik istegi var ancak once calısılması ve hedeflere ulaşılması gerek ve 7 evdeki neptün güneşle kare herhalde diyorki hayller kurmayın gercekci olun önce sorunlarınızı cözün bu soruyu daha sonra sorun diyor galiba (:

ben beceremedim bu işi zor harita yorumu ama en azından denedim gülücük)
Senin yönetici gezegenin güneş ikinci yöneticin ise ay, onun ise uranüs satürnle karesi de dikkate alınmalı. Ayrıca ikinci yöneticin sayılan ayın satürnle kareside var duygularda zorlanma işareti. Birde soruyu sordugun zamanki gezegen saatine de bakmalısın. Ay yanık olup olmadığını bilmiyorum o konuyu bir türlü anlayamadım öncee ayın yanık olup olmadığına bakmalısıngülücük Yanan yolda ay yok. Ama terazide 10' derecesinde satürn var yanan yola yakın olumsuz degil gibi de bilmiyorum tabi.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Referans Adresler