Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary(soru) astrolojisi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Merhaba arkadaşlar, sizden bir yardım rica edeceğim. Yeğenimin (kız kardeşimin oğlu) dün akşam bisikleti apartmanın önünden çalındı.Bisikleti eve çıkarmadan önce yarım saatliğine apartman önündeki kamelyanın demirine kilitlemişler.Geldiklerinde yok tabii.Bisikleti alanlar, demiri betondan söküp almışlar.Anne baba teselli etti ama yeğenim çok üzülüyor.Şu an yeniden alınabilecek durum yok bir de.Karne hediyesiydi.Büyük yetişkinlerin binebileceği gibi bir bisiklet.
Size bir şey soracağım.Ben dün akşam soruyu sorup haritayı oluşturdum.Ancak ev ilerletmesini nasıl yapmalıyım?Kız kardeş :3. ev, Çocuğu :3. evden itibaren 5. ev , Bisiklet : 5. evden itibaren 2. ev şeklinde mi olmalı? Bisikletin nerede olabileceğini yön tayiniyle nasıl buluyoruz? Astrolojiyi çok çok sevmeme rağmen, ilgilenmeme rağmen yorum yeteneğim pek yok malesef. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

[img][Resim: 295BNq.gif][/img]
Horary bilgim pek yok,o yüzden yanlış yönlendirme yapmak istemedim ama 2.eve baksak (küçük mallar) yöneticisi yine 2'de,neye işaret olur bilmiyorum.
3 ten 5 alınca oradanda 2 alınca 8. Eve geliyor o da akrep. Yöneticisini Pluto alınca 11. Evde arkadaşlar ve yakın çevre oluyor. Buradan bisiklet yakınlarda olabilir diye düşündüm. Yükselen yöneticisi neptün bu pek iyi gibi gelmedi ama 1. Ev Çizgisi ile kavuşumda nasıl yorumlanır bilmiyorum ama bulunabilir gibi geldi bana. Akrep yöneticisini Mars alınca 4. Ev yengeç yani rahat edemediği bir burçta. Nasıl yorumlanmalı bilemedim.
https://i.hizliresim.com/PrPrJb.jpg
Soru astrolojisinden hiç anlamıyorum Kadınsal bir rahatsızlığım var sanki 4temmuza randevu aldım Büyük bir şey mi iyileşir miyim Hasta mıyım
Bir baksaniza?
@libra Satürn tam 6. ev çizginde. Transitler tam ev çizgisinde başlangıca sebebiyet verebilir. En önemli nokta da burası gördüklerime göre. Horrary yerine normal astrolijiye yönel bence.
mars yengeç jüpiter terazi karesi var 1-4 evlerimde gerçekleşiyor Belki de bu nedenle satürnün de etkisiyle ortaya çıktı Olabilir haklısın İnşallah kısa sürede biter büyümez gülücük
Horary değil ama 8.evine bakarsam (Medikal astrolojide Akrep burcu ve 8.evin Genital organlarla alakalı oluşundan)

8.ev yöneticisine hem Satürn hem de Uranüs olarak bakacağım (Medikal'de kollektifler alınıyor mu bilmediğimden)

Uranüs'e zıt olarak gerçekleşecek bir Yeniay var,buna bağlı belki düzensizlik ya da geçici bir süre uğraştırıcı bir şeyler olabilir.

Satürn'den açı yakalayamadım.

Balık'ın da önemli bir kısmı 8.evde olduğu için Neptün ve Jüpiter ikilisine bakıyorum:

Şu an kafamda canlanan transit açı olmadı.

Ama inşallah ki uğraştırmayacak geçici bir şey olur,çok geçmiş olsun Burçtaşım...
(06-21-2017 12:14 AM)BayanKararsız Yazılan: [ -> ]Horary bilgim pek yok,o yüzden yanlış yönlendirme yapmak istemedim ama 2.eve baksak (küçük mallar) yöneticisi yine 2'de,neye işaret olur bilmiyorum.
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.
(06-21-2017 02:50 AM)Liaa Yazılan: [ -> ]3 ten 5 alınca oradanda 2 alınca 8. Eve geliyor o da akrep. Yöneticisini Pluto alınca 11. Evde arkadaşlar ve yakın çevre oluyor. Buradan bisiklet yakınlarda olabilir diye düşündüm. Yükselen yöneticisi neptün bu pek iyi gibi gelmedi ama 1. Ev Çizgisi ile kavuşumda nasıl yorumlanır bilmiyorum ama bulunabilir gibi geldi bana. Akrep yöneticisini Mars alınca 4. Ev yengeç yani rahat edemediği bir burçta. Nasıl yorumlanmalı bilemedim.

İlgilenip uğraştığınız için çok teşekkür ederim.
Merhaba,

Neredeyse yıllardır iş aramaktayım. Dün bir başvurumun sonucunda ilk telefon görüşmesini 16:04 te yaptım. Ve bu işi de gerçekten çok istiyorum ama daha iki görüşme var. Bu işin olma olasılığını horary ile tahmin etmemiz mümkün mü?

Doğum Tarihim :16.02.1980
Saat:15:10
Yer :Manisa

Teşekkürler,
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Referans Adresler