Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary(soru) astrolojisi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Herkese merhaba,ben Horary içinbir soru sordum,yaşım nedeniyle (35)çocuk meselesini merak ediyorum ve bir soru sordum..Sevgilimden çocuğum olacak mı diye(aslında önce evliliği sormam gerek ama,potansiyelimizi bilmek istedim açıkçası..5.evdeki satürn hoşuma gitmedi..yardımcı olabilecek birisi varmı acaba:((2
Soru saati 19:20 Tarih 28/10/2010
yer istanbul..ben bayanım..
(10-28-2010 08:33 PM)elo Yazılan: [ -> ]Herkese merhaba,ben Horary içinbir soru sordum,yaşım nedeniyle (35)çocuk meselesini merak ediyorum ve bir soru sordum..Sevgilimden çocuğum olacak mı diye(aslında önce evliliği sormam gerek ama,potansiyelimizi bilmek istedim açıkçası..5.evdeki satürn hoşuma gitmedi..yardımcı olabilecek birisi varmı acaba:((2

horary soruyu senin sorduğun değil, astrologun kabul ettiği andır- diye biliyorum-

ben sorunu kabul ediyorum
haritanı çıkarttım
yükselen ikizler bir harita var elimde.
Yöneticisi 6. eve akrep burcuna düşmüş
yardımcı yönetici ay 2. evde yengeç burcunda
5. ev girişi merkür 6. evde
5. evinde şans noktası ve satürn var.
yardımcı yönetici açıları olumlu
yardımcı yönetici ile yükselen yöneticisi arasında irtibat var
Merkür akrepte- akrep kısır bir burçtur çok çocuk vermez
ay yengeçte, yengeç çok çocuk verir
Satürn 5. evde Terazide
Terazi az çocuk verir, satürn terazi burcunda yücelir
yardımcı yöneticinin konumunun iyi olduğunu ve yükselenle açı içinde olduğunu var sayarak
8. evden satürn-pluto olduğunu düşünürsek, hem yükselen hemde 5. ev giriş yöneticisinin 6. evde olduğunu da düşünürsek

toplam: 1 çocuk, kız, tıbbi yardımla,destekle

Félicé

(10-28-2010 08:42 PM)Dinoo Yazılan: [ -> ]
(10-28-2010 08:33 PM)elo Yazılan: [ -> ]Herkese merhaba,ben Horary içinbir soru sordum,yaşım nedeniyle (35)çocuk meselesini merak ediyorum ve bir soru sordum..Sevgilimden çocuğum olacak mı diye(aslında önce evliliği sormam gerek ama,potansiyelimizi bilmek istedim açıkçası..5.evdeki satürn hoşuma gitmedi..yardımcı olabilecek birisi varmı acaba:((2

horary soruyu senin sorduğun değil, astrologun kabul ettiği andır- diye biliyorum-

ben sorunu kabul ediyorum
haritanı çıkarttım
yükselen ikizler bir harita var elimde.
Yöneticisi 6. eve akrep burcuna düşmüş
yardımcı yönetici ay 2. evde yengeç burcunda
5. ev girişi merkür 6. evde
5. evinde şans noktası ve satürn var.
yardımcı yönetici açıları olumlu
yardımcı yönetici ile yükselen yöneticisi arasında irtibat var
Merkür akrepte- akrep kısır bir burçtur çok çocuk vermez
ay yengeçte, yengeç çok çocuk verir
Satürn 5. evde Terazide
Terazi az çocuk verir, satürn terazi burcunda yücelir
yardımcı yöneticinin konumunun iyi olduğunu ve yükselenle açı içinde olduğunu var sayarak
8. evden satürn-pluto olduğunu düşünürsek, hem yükselen hemde 5. ev giriş yöneticisinin 6. evde olduğunu da düşünürsek

toplam: 1 çocuk, kız, tıbbi yardımla,destekle

Bu nasıl bi hesaplama yöntemi, bi adı var mı bu yöntemin..
:D:D:D

bütün göstergeleri detaylı yazmadım, sadece özet yazdım, pratik yapa yapa bi noktadan sonra böyle hoopp o ordan bu burdan derken sonuca ulaşıorsun

:D

Félicé

(10-28-2010 08:48 PM)Dinoo Yazılan: [ -> ]:D:D:D

bütün göstergeleri detaylı yazmadım, sadece özet yazdım, pratik yapa yapa bi noktadan sonra böyle hoopp o ordan bu burdan derken sonuca ulaşıorsun

Ya anladım da.. Enteresan geldi çocuk sayısını söylemen;)
çıkan harita öle idi

yükselen ikizler-kısır burç-az çocuk verir
yöneticisi akrepte-kısır burç-az çocuk verir
5. ev girişi başak-kısır burç az çocuk verir
ay yengete, güçlü konumda yengeç çocuk verir
Satürn terazi- Terazi kısırdır az çocuk verir
5. evde satürn çocuk sayısını hali hazırda azaltıyor
(10-28-2010 08:48 PM)Dinoo Yazılan: [ -> ]:D:D:D

Sevgili Dinoo çok teşekkürler,şimdi senin adımlarına göre haritada bunları takip edeceğim..Ayrıca natalimde de 5. evimde Terazi ve Pluto ,Üranüs buradalar..soruyu sorduğum sevgiliminde sinastri haritasında Güneşi 5. evime düşüyor ,ayrıca onun da 5. evi doğurganlıkta kısır..Yani bunların bütünü beni endişelendiriyordu ama...bu cevap beni mutlu etti..çok teşekkürleralkis...sadece son nokta kız çocuğu göstergesi hangisi olarak yorumladın..

tekrar teşekkürler..
Sana çocuk vaad eden yardımcı gösterge olan Ay-Yengeç konumu
Ay dişildir
Yengeç dişil burçtur
çocuk dişidir

bu biraz bulut beyazdın, şeker beyazdır, bulut şekerdir önermesi gibi oldu :D
pek güzel olmuş eline sağlık:)verygood

ben şimdi şu dediklerini bir inceleyim haritada..
çok ilginç sürprizzz
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Referans Adresler