Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horary(soru) astrolojisi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Yöneticilere bakacak olursak:

Ay Essential Dignities e göre Terazi'nin o noktasında bir asaleti yok pegerin durumunda ve yanan yolda.Bu soruyu soran kişinin skandaldan çekindiğini skandala meyilli olduğunu gösterebilir.Korku verebilir.Ve bu soruyu soran kişinin bu konudaki eylemleri zayıftır.Ve 4.ev baba ile ilgilidir.Kisi bu konularda korku yaşar kısmen güvenliği konusunda.

2.Belirleyici olan Venüs Terms'in de Balık burcunun ve yapısal olarak da Venüs Balığa uygundur.Aynı zamanda bu burçta yükselir ve bu çok çok olumlu.Venüs tam 9. evin başında Balıkta.Uzun seyahatler,yabancı ülkeler.(Hoşlanılan kişi yabancı bu bir tesadüf olmasa gerek)

Müstakbel Partnerin Belirleyicisi:

Mars:3.ev Başak burcunda.Asalet almayıp pegerin durumunda..Bu partnerin düsüncesini tam anlamlandıramadım.3.ev iletişim evidir.Dispozitörü Merkür.(Merkür 6.evde)Bu alanda yorumlarınıza ihtiyacım var:D
Pluto:6.evde çalışan evi, kendisiyle iş ortamında tanıştık ve dispozitör satürn.Bakıyoruz satürn nerede?Satürn Ay ile birleşmiş durumda 4. evde.Yani partner iş güvenliğinden çekiniyor.Yanık yolunda etkisiyle skandallardan korkuyor.Bu yüzden adım atmıyor diyebiliriz.Sizce?

Güneş:7. evde bunu da yorumlayamadım.Acaba bu karşımdaki kişinin ilişkisi olduğunu mu gösterir.

Ay ile Satürn'ümüz bir arada bu bir kalp birlikteliğini gösterir.Fakat yanan yolda bu da korkularımızı simgeler.Aynı zamanda kalp kırılıklarımızı gösterir.Kalplerimiz kırılacak.

Yardımlarınızı bekliyorum
[font=tahoma][/font]

bende de bol bol kareler var .. :S
güneş- ay kare
güneş - mars kare
güneş - jüpiter kare

Ac -pluto kare

merkur AC kare..

lilly bana da yardımcı olabilir misin

Horryden çok anlamıyorum ama haritanın geçerliliği çok önemli,bu konunun ilk sayfalarında ne durumda geçersiz olacağı ile ilgili bir konunun olması gerekir..Ay seni temsil eder venüsle birlikte ,ama ilk dikkatimi çeken ay yanan yolda,harita geçersiz gibi duruyor..,

işte bakılacak noktalar
http://www.astrosohbet.com/konu-horary-sohbet-2301.html
ay yanan yolda , harita gcersiz ne demek . anlamadım ?
Yukarida verdigim linke bakarsan orada da bahsediyor,ay senin ikinci gostergen ,yanan yolda bulunan planetler yanar dogal olarak kendi enerjilerini ortaya koyamazlar,ifade edemezler,horary kurallari diyorki Ay yanan yoldaysa bu haritadan istisna olmaksizin cevap/sonuc alamazsin..Bana gore (benim yorumumdur)evren bazi sorularin cevabini bazen kisiye acmiyor.Bu cevabin kisiye ulasmasi belki zamani olan,bilinmesi kisinin o olaydan alacagi deneyimi,ogrenecegi dersi engelleyen bir seydir. Cevaplar her zaman istenmemelidir belki..Bazen cevaplar degilde belki soru sormak ve beklemek buyutur bizi belki...:-)birazcik felsefe yaptim..
Ayrilmali miyim? daha dogrusu Bosanmali miyim?

Benim icin cok önemli bir karar bu aslinda... yani bunun icin horary ye mi kaldiniz derseniz belki evet... kücükken kendi kararlarimi kendim verirdim, ama yasim ilerledikce bazen yalniz kaldigimi düsünüyorum karar vermekte...
ve az önce bu soruyu sordum kendime... horary haritami ekliyorum... kendimde bakmaya calisacagim ama bilgim yetersiz ayrica harmanlama sorunum var... sizce harita ne diyor... yardim ederseniz cok kisa olarak sevinirim... tskler...

[Resim: thumb-190881.jpg]
(01-16-2012 11:07 PM)Lillith Yazılan: [ -> ]Yöneticilere bakacak olursak:

Ay Essential Dignities e göre Terazi'nin o noktasında bir asaleti yok pegerin durumunda ve yanan yolda.Bu soruyu soran kişinin skandaldan çekindiğini skandala meyilli olduğunu gösterebilir.Korku verebilir.Ve bu soruyu soran kişinin bu konudaki eylemleri zayıftır.Ve 4.ev baba ile ilgilidir.Kisi bu konularda korku yaşar kısmen güvenliği konusunda.

2.Belirleyici olan Venüs Terms'in de Balık burcunun ve yapısal olarak da Venüs Balığa uygundur.Aynı zamanda bu burçta yükselir ve bu çok çok olumlu.Venüs tam 9. evin başında Balıkta.Uzun seyahatler,yabancı ülkeler.(Hoşlanılan kişi yabancı bu bir tesadüf olmasa gerek)

Müstakbel Partnerin Belirleyicisi:

Mars:3.ev Başak burcunda.Asalet almayıp pegerin durumunda..Bu partnerin düsüncesini tam anlamlandıramadım.3.ev iletişim evidir.Dispozitörü Merkür.(Merkür 6.evde)Bu alanda yorumlarınıza ihtiyacım var:D
Pluto:6.evde çalışan evi, kendisiyle iş ortamında tanıştık ve dispozitör satürn.Bakıyoruz satürn nerede?Satürn Ay ile birleşmiş durumda 4. evde.Yani partner iş güvenliğinden çekiniyor.Yanık yolunda etkisiyle skandallardan korkuyor.Bu yüzden adım atmıyor diyebiliriz.Sizce?

Güneş:7. evde bunu da yorumlayamadım.Acaba bu karşımdaki kişinin ilişkisi olduğunu mu gösterir.

Ay ile Satürn'ümüz bir arada bu bir kalp birlikteliğini gösterir.Fakat yanan yolda bu da korkularımızı simgeler.Aynı zamanda kalp kırılıklarımızı gösterir.Kalplerimiz kırılacak.

Yardımlarınızı bekliyorum
[font=tahoma][/font]

Lilith ilk etapda AY yanik yolda ise o harita gecersiz sayiliyor... ve senin ayin yanik yolda... 28 derece.. Diger gezegenleri bilemem ama öncelikli olarak Ay'in yanik yolda olup olmadigina bakiliyor... eger durum böyle ise... o haritayi ele almak da dogru olmayacaktir... cünki gecersiz sayiliyor... Ögrendiklerim kadariyla...

Yani bu su demek oluyor... sen bu soruyu baska bir zamana ertelemelisin... tekrardan yogunlastiginda sor derim...
horary haritada mars zararlı diye biliyorum . benm horary haritada yükselenim akrep ve mars retro halde 10.evde konulanmış ve ay la kavuşumda bunu nasıl yorumlayabiliriz?
(03-11-2012 09:21 PM)tgc21 Yazılan: [ -> ]horary haritada mars zararlı diye biliyorum . benm horary haritada yükselenim akrep ve mars retro halde 10.evde konulanmış ve ay la kavuşumda bunu nasıl yorumlayabiliriz?
bir de yükselenim 8 derecede.. yanan yol sadece ay için mi geçerli yükselen içinde geçerli mi ?
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Referans Adresler